23. 07. Aktuality

Víte, co je Olympijská charta?

18. 07. Osobnosti FOSFA Sport

Nicolas Malega – fotbalová naděje i ambasador hodnoty ÚCTA

Aktuální výsledky

  • 23. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    přípravka

    6:7

  • 23. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Devils Zlín

    přípravka

    11:3

  • 23. 6.

    Eliška Kopřivová

    FOSFA KST LVA

    9/16
    U15

  • 23. 6.

    Bára Cupáková

    FOSFA KST LVA

    7. místo
    U11

  • 22. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Roller Storm Praha

    dorost

    5:3

  • 22. 6.

    HCM Warriors Brno Inline


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    10:3

  • 22. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Prague Rats

    dorost

    8:1

  • 22. 6.

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    7:1

  • 16. 6.

    IHC Night Birds Přerov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    10:7

  • 16. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Devils Zlín

    přípravka

    15:4

  • 16. 6.

    Velké Meziříčí


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:2

  • 16. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Boskovice

    přípravka

    22:4

  • 16. 6.

    Velké Meziříčí


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    5:0

  • 16. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - Šitbořice

    U13 C

    1:6

  • 16. 6.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo
    U16

  • 16. 6.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo
    U16

  • 16. 6.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo
    U10

  • 16. 6.

    Karel Jilčík

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo
    U10

  • 16. 6.

    Jiljí Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo
    U16

  • 16. 6.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo
    U16

  • 16. 6.

    Filip Chorvát

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo
    U10

  • 16. 6.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo
    U14

  • 15. 6.

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    6:0

  • 15. 6.

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem - dorostenci

  • 15. 6.

    FOSFA MSK Břeclav

    U12

    2. místo

  • 13. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    3. místo

  • 13. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    1. místo

  • 09. 6.

    Jankovec, Kos, Šálek, Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo finále A
    štafeta 4x60 m

  • 09. 6.

    Potůčková, Šuldesová, Bažantová, Ondrašíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo finále D
    štafeta 4x60 m

  • 09. 6.

    Doležalová, Mank, Rumpová, Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále E
    štafeta 4x60 m

  • 09. 6.

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    10. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.

    Viktorie Urbánková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    30. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 150 m

  • 09. 6.

    Stanislav Puzrla

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    26. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    8:6

  • 09. 6.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    1:24

  • 09. 6.

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále A
    běh 300 m

  • 09. 6.

    Lea Ondrašíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo finále E
    běh 300 m

  • 09. 6.

    Sofie Siekliková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    20. místo
    skok daleký

  • 09. 6.

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok vysoký

  • 09. 6.

    Lea Ondrašíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    34. místo
    skok daleký

  • 09. 6.

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký

  • 09. 6.

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    15. místo
    skok daleký

  • 09. 6.

    David Jankovec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

  • 09. 6.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo finále A
    běh 60 m

  • 09. 6.

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo finále A
    60 m překážek

  • 09. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín

    U17

    0:5

  • 09. 6.

    Stanislav Puzrla

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    23. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    hod oštěpem

  • 09. 6.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký

  • 09. 6.

    Eliška Šuldesová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    16. místo
    skok vysoký

  • 09. 6.

    David Jankovec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    skok daleký

  • 09. 6.

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    hod oštěpem

  • 09. 6.

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    hod oštěpem

  • 09. 6.

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    11. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín

    U19

    1:4

  • 08. 6.

    IHC Kanci Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    3:4

  • 08. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC KANCI Uherský Brod

    mladší žáci

    5:2

  • 08. 6.

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    4:5

  • 08. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Hanáci Kroměříž

    mladší žáci

    4:3

  • 08. 6.

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    1:3

  • 08. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Ivančice

    U13

    2:1

  • 08. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    dorost

    4:3

  • 08. 6.

    Ivaň / Vranovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:0

  • 08. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U13 C

    1:18

  • 08. 6.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno Inlined B

    mladší žáci

    10:3

  • 08. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    muži

    4. místo

  • 08. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Ivančice

    U15

    1:2

  • 08. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    Ženy

    3. místo

  • 02. 6.

    Varga, Herman, Bína, Kolegár

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    štafeta 4x300 m

  • 02. 6.

    Kocman, Drobilič, Lang, Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    štafeta 4x300 m

  • 02. 6.

    Konečná, Zapletalová, Gambasová, Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    štafeta 4x300 m

  • 02. 6.

    Herman, Kolegár, Kubíček, Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    štafeta 4x60 m

  • 02. 6.

    Bína, Smolík, Drobilič, Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    štafeta 4x60 m

  • 02. 6.

    Gambasová, Cagášková, Janíková, Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    štafeta 4x60 m

  • 02. 6.

    Barbora Klobásová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    běh 1500 m

  • 02. 6.

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    16. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    15. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    Sofie Kyjovská

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    29. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    Anežka Fojtíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    33. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    Adéla Cagášková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    14. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.

    HC Boskovice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    6:18

  • 02. 6.

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    11. místo
    běh 200 m překážek

  • 02. 6.

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    běh 1500 m překážek

  • 02. 6.

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    22. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    29. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    12. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.

    Niklas Kolegár

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    10. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký

  • 02. 6.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 6.

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále B
    běh 60 m

  • 02. 6.

    Kateřina Kachyňová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    22. místo
    skok daleký

  • 02. 6.

    Anežka Fojtíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    26. místo
    skok daleký

  • 02. 6.

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále B
    běh 60 m

  • 02. 6.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 6.

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    7:8

  • 02. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U13 C

    0:9

  • 02. 6.

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    13. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.

    Eliška Zapletalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    16. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.

    Barbora Konečná

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    19. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.

    IHC Night Birds Přerov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    10:2

  • 02. 6.

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    skok daleký

  • 02. 6.

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U13 B

    2:1

  • 01. 6.

    HCM Warriors Brno Inline


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    8:2

  • 01. 6.

    Svratka Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:2

  • 01. 6.

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    8:6

  • 01. 6.

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    1:8

  • 01. 6.

    IHC Night Birds Přerov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    6:4

  • 01. 6.

    Svratka Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

  • 01. 6.

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

  • 01. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenky

    10. místo

  • 01. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenci

    4. místo

  • 31. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Bílovice

    U9, U8

    0:26

  • 31. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Bílovice

    U11, U10

    27:3

  • 29. 5.

    TJ Moravan Lednice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:3

  • 29. 5.

    TJ Moravan Lednice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:0

  • 28. 5.

    Bára Cupáková

    FOSFA KST LVA

    1. místo
    U11

  • 26. 5.

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    10:3

  • 26. 5.

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    12:9

  • 26. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U17

    1:4

  • 26. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U19

    6:1

  • 26. 5.

    Dolní Dunajovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    5:1

  • 25. 5.

    Mikulov B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    0:2

  • 25. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Dosta Bystrc

    U13

    1:1

  • 25. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Dosta Bystrc

    U15

    2:2

  • 25. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 5.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 25. 5.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 5.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 25. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 24. 5.

    Popice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    6:0

  • 19. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    přípravka

    11:2

  • 19. 5.

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    1:1

  • 19. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Devils Zlín

    přípravka

    8:4

  • 19. 5.

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    2:0

  • 19. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U9, U8

    14:3

  • 19. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U13 C

    0:9

  • 19. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U11, U10

    12:9

  • 19. 5.

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    12:1

  • 19. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Boskovice

    přípravka

    21:3

  • 19. 5.

    Filip Prchlík, Jakub Král, Jakub Cupák

    FOSFA KST LVA

    5.-8. místo

  • 19. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 100 m (U16)

  • 19. 5.

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 1000 m (U16)

  • 19. 5.

    Eliška Zapletalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 1000 m (U16)

  • 19. 5.

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 100 m (U16)

  • 18. 5.

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    4:6

  • 18. 5.

    HCM Warriors Brno Inline B


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    2:16

  • 18. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno

    mladší žáci

    8:5

  • 18. 5.

    IHC KANCI Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    5:10

  • 18. 5.

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    1:5

  • 18. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC KANCI Uherský Brod

    mladší žáci

    6:1

  • 18. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds

    dorost

    0:3

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žáci

    2. místo

  • 18. 5.

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    5:4

  • 18. 5.

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:21

  • 18. 5.

    Jakub Král, Jakub Cupák, Filip Svoboda

    FOSFA KST LVA

    3. místo

  • 18. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 18. 5.

    Jiljí Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 18. 5.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 18. 5.

    Jakub Průdek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo

  • 18. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břecla

    starší žáci

    1. místo

  • 12. 5.

    Kubíček, Kocman, Herman, Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x300 m - žáci

  • 12. 5.

    Kachyňová, Mank, Janíková, Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x60 m - žákyně

  • 12. 5.

    Bína, Smolík, Drobilič, Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    4x60 m - žáci

  • 12. 5.

    Tručka, Šálek, Rumpová, Helešicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    4x60 m mix

  • 12. 5.

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 150 m - žáci

  • 12. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 150 m - žáci

  • 12. 5.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 150 m - žákyně

  • 12. 5.

    Veronika Padělková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    oštěp 500 g - žákyně

  • 12. 5.

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 500 g - ml. žáci

  • 12. 5.

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    koule 4 kg - žáci

  • 12. 5.

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 1500 m - žákyně

  • 12. 5.

    Barbora Klobásová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 1500 m - žákyně

  • 12. 5.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 1500 m - žáci

  • 12. 5.

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m - žáci

  • 12. 5.

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    200 m překážek - žáci

  • 12. 5.

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 400 g - ml. žákyně

  • 12. 5.

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žákyně

  • 12. 5.

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 60 m - žáci

  • 12. 5.

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 60 m - žáci

  • 12. 5.

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

  • 12. 5.

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

  • 12. 5.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 60 m - žákyně

  • 12. 5.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 60 m - ml. žáci

  • 12. 5.

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.

    Matěj Pešl

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.

    Antonín Baránek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 800 m - žáci

  • 12. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U13 B

    9:0

  • 12. 5.

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 800 m - ml. žákyně

  • 12. 5.

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 12. 5.

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 12. 5.

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 12. 5.

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 12. 5.

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 12. 5.

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U15 B

    13:0

  • 11. 5.

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    3:0

  • 11. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno Inline B

    mladší žáci

    9:6

  • 11. 5.

    Rakvice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    18:10

  • 11. 5.

    Rakvice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    12:6

  • 11. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Prague Rats

    dorost

    6:1

  • 11. 5.

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    7:4

  • 11. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U13

    17:1

  • 11. 5.

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    7:2

  • 11. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Roller Storm Praha

    dorost

    6:2

  • 11. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Cvočkaři Hořovice

    dorost

    22:1

  • 11. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U15

    3:1

  • 11. 5.

    Eliška Kopřivová

    FOSFA KST LVA

    9.-16. místo
    dvouhra

  • 11. 5.

    Eliška Kopřivová

    FOSFA KST LVA

    5.-8. místo
    čtyřhra

  • 11. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 11. 5.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 11. 5.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 11. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 08. 5.

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    trojskok - dorostenci

  • 08. 5.

    Petr Šrámek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 100 m - junioři

  • 08. 5.

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    běh 100 m - dorost

  • 08. 5.

    Richard Březovi

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.

    Veronika Trubačová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    hod diskem - dorostenky

  • 08. 5.

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok daleký - junioři

  • 08. 5.

    Rebeka Zechmeisterová

    FOSFA KST LVA

    7. místo

  • 08. 5.

    Jan Herman

    FOSFA KST LVA

    9. místo

  • 08. 5.

    Jakub Král

    FOSFA KST LVA

    6. místo

  • 08. 5.

    Jakub Cupák

    FOSFA KST LVA

    1. místo

  • 08. 5.

    Filip Svoboda

    FOSFA KST LVA

    12. místo

  • 08. 5.

    Filip Prchlík

    FOSFA KST LVA

    8. místo

  • 08. 5.

    Dominik Pavlík

    FOSFA KST LVA

    12. místo

  • 08. 5.

    Claudia Polanská

    FOSFA KST LVA

    8. místo

  • 08. 5.

    Bára Cupáková

    FOSFA KST LVA

    5. místo

  • 05. 5.

    HC Boskovice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    2:24

  • 05. 5.

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    6:11

  • 05. 5.

    Valašské Meziříčí


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:0

  • 05. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    přípravka

    5:13

  • 05. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U13 C

    3:8

  • 05. 5.

    Nový Jičín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:1

  • 05. 5.

    Jakub Král

    FOSFA KST LVA

    3. místo

  • 05. 5.

    Jakub Cupák

    FOSFA KST LVA

    12. místo

  • 05. 5.

    Eliška Kopřivová

    FOSFA KST LVA

    1. místo

  • 05. 5.

    Bára Cupáková

    FOSFA KST LVA

    4. místo

  • 05. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenky

    9. místo
    dorostenky

  • 05. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenci

    3. místo
    dorostenci

  • 04. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Stará Bělá

    juniorky

    3:0

  • 04. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    dorost

    8:1

  • 04. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Frýdek-Místek C

    juniorky

    0:3

  • 04. 5.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Devils Zlín

    dorost

    4:1

  • 04. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U17

    1:5

  • 04. 5.

    IHC KANCI Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    7:10

  • 04. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U19

    4:1

  • 04. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Hrušky

    U9, U8

    12:7

  • 04. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Hrušky

    U11, U10

    22:1

  • 04. 5.

    Rebeka Zechmeisterová

    FOSFA KST LVA

    7. místo

  • 04. 5.

    Claudia Polanská

    FOSFA KST LVA

    5. místo

  • 04. 5.

    Bára Cupáková

    FOSFA KST LVA

    1. místo

  • 01. 5.

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 01. 5.

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    Hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 01. 5.

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    8:0

  • 01. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U9, U8

    6:7

  • 01. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U11, U10

    18:2

  • 01. 5.

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:7

  • 01. 5.

    FOSFA MSK Břeclav - Kobylí / Bořetice

    U13 B

    1:3

  • 01. 5.

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:0

  • 28. 4.

    Březí


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    16:2

  • 28. 4.

    Březí


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    4:17

  • 28. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Baník Příbram

    mladší žákyně

    0:2

  • 28. 4.

    SK Líšeň B


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    8:0

  • 28. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - SK Slavia Praha

    mladší žákyně

    0:2

  • 28. 4.

    SK Líšeň B


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    5:1

  • 28. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - Kobylí / Bořetice

    U15 B

    3:1

  • 28. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - VK Královo Pole

    mladší žákyně

    0:2

  • 27. 4.

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ Ostrava

    mladší žákyně

    0:2

  • 27. 4.

    Kubíček, Matějka, Pešl, Toman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    4x60 m - žáci

  • 27. 4.

    Herman, Kocman, Lang, Korgo

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x60 m - žáci

  • 27. 4.

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 27. 4.

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g

  • 27. 4.

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 27. 4.

    Znojmo-Přímětice


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

  • 27. 4.

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

  • 27. 4.

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - ml. žáci

  • 27. 4.

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále A
    60 m - žákyně

  • 27. 4.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - žákyně

  • 27. 4.

    Michaela Chramostová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.

    Veronika Padělková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 27. 4.

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále B
    60 m - žáci

  • 27. 4.

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 27. 4.

    Anna Švábová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 27. 4.

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    1500 m překážek - žákyně

  • 27. 4.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 27. 4.

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 - ml. žákyně

  • 27. 4.

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

  • 27. 4.

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    1500 m - žáci

  • 27. 4.

    Sebastián Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 27. 4.

    TJ Lokomotiva Plzeň


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

  • 27. 4.

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 27. 4.

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 27. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín B

    U13

    6:0

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Benátky nad Jizerou

    mladší žákyně

    0:2

  • 27. 4.

    Valentýna Rygarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok o tyči - žákyně

  • 27. 4.

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1 kg - žáci

  • 27. 4.

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    100 překážek - žáci

  • 27. 4.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 27. 4.

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

  • 27. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín B

    U15

    5:1

  • 27. 4.

    Šimon Spěvák

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

  • 27. 4.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    3.-4. místo útěchy turnaje

  • 27. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    2. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Filip Prchlík

    FOSFA KST LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Eliška Kopřivová

    FOSFA KST LVA

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Martin Barcúch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 27. 4.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    žákyně

    2. místo
    žákyně

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    žáci

    1. místo
    žáci

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1. místo
    mladší žákyně

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žáci

    3. místo
    mladší žáci

  • 25. 4.

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1,75 kg - junioři

  • 25. 4.

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

  • 25. 4.

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

  • 25. 4.

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. míst
    vrh koulí 6 kg - junioři

  • 25. 4.

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 25. 4.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 25. 4.

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    200 m - muži

  • 25. 4.

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    200 m - muži

  • 25. 4.

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

  • 25. 4.

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 25. 4.

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.

    Adam Procházka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

  • 25. 4.

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    100 m - muži

  • 25. 4.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    100 m - muži

  • 25. 4.

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    100 m - muži

  • 21. 4.

    Jihlava


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 21. 4.

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    300 m - dorostenci

  • 21. 4.

    Viktor Vykoukal

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 21. 4.

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 21. 4.

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - m. žáci

  • 21. 4.

    Ivana Pavlíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 21. 4.

    Erik Kurial

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    300 m - dorostenci

  • 21. 4.

    Anna Šlancarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 21. 4.

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.

    Sofie Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.

    Aleš Maděřič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.

    Adam Uher

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Justýna Mikolášová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Veselí / Strážnice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

  • 21. 4.

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.

    Sabina Moore

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenky

  • 21. 4.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 21. 4.

    David Jankovec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 21. 4.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.

    Amélie Pekaříková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenky

  • 21. 4.

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.

    Tereza Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Klára Helešicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.

    Barbora Konečná

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

  • 21. 4.

    Zbyněk Sem

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. míst
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

  • 21. 4.

    Viktor Vykoukal

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Sofie Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.

    Miroslava Jankechová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    800 m - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.

    Eliška Šuldesová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    800 m - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Dominik Cvrček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.

    Anna Šlancarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

  • 21. 4.

    Adéla Brůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Děčín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 21. 4.

    Karel Macek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    800 m - ml. žáci

  • 21. 4.

    Veselí / Strážnice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:3

  • 21. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov B

    U13 C

    1:5

  • 21. 4.

    Viktorie Urbánková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1.místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 21. 4.

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 21. 4.

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

  • 21. 4.

    Daniela Nebenführová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - dorostenky

  • 21. 4.

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.

    Amélie Pekaříková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenky

  • 21. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Orion Praha

    starší žákyně

    0:2

  • 20. 4.

    Lanškroun


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 20. 4.

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    2:2

  • 20. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Pelhřimov

    U17

    1:0

  • 20. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Uherské Hradiště

    starší žákyně

    0:2

  • 20. 4.

    VAM Olomouc


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 20. 4.

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    0:0

  • 20. 4.

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    0:0

  • 20. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Pelhřimov

    U19

    2:0

  • 20. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U15 B

    7:0

  • 20. 4.

    Ostrava


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 20. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 20. 4.

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo
    soutěž družstev

  • 20. 4.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 20. 4.

    Ondrej Bezůšek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 20. 4.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 20. 4.

    Michal Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 20. 4.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 20. 4.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 20. 4.

    Filip Chorvát

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 14. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U15 B

    5:3

  • 14. 4.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo turnaje A

  • 14. 4.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje A

  • 14. 4.

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    MFK Vyškov


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:0

  • 13. 4.

    MFK Vyškov


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:2

  • 13. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Boskovice

    U13

    4:2

  • 13. 4.

    Šimon Spěvák

    KST FOSFA LVA

    1. místo útěchy turnaje B

  • 13. 4.

    Sam Šimon

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

  • 13. 4.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 13. 4.

    Marek Omelka

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

  • 13. 4.

    Claudia Polanská

    KST FOSFA LVA

    2. místo turnaje A

  • 13. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje A

  • 13. 4.

    Bolek Hladký

    KST FOSFA LVA

    3. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Boskovice

    U15

    0:1

  • 13. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    3. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 13. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 13. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 13. 4.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 13. 4.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 07. 4.

    Nosislav/Němčice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:1

  • 07. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Žďár nad Sázavou

    U17

    1:3

  • 07. 4.

    Valtice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    14:6

  • 07. 4.

    Valtice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    10:9

  • 07. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Žďár nad Sázavou

    U19

    1:3

  • 07. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U13 C

    2:3

  • 07. 4.

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    0:1

  • 07. 4.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 07. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 07. 4.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 07. 4.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 07. 4.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 07. 4.

    Kryštof Chrobák

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 07. 4.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 07. 4.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 06. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - Tatran Bohunice

    U13

    0:2

  • 06. 4.

    TJ Sokol Jehnice


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 06. 4.

    FOSFA MSK Břeclav - Tatran Bohunice

    U15

    1:2

  • 06. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    3.-4. místo
    čtyřhra

  • 06. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    17.-24. místo
    dvouhra

  • 06. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo
    dvouhra

  • 06. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo
    čtyřhra

  • 31. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - Dolní Dunajovice

    U13 B

    15:0

  • 31. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U15 B

    0:2

  • 30. 3.

    Popice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    4:0

  • 30. 3.

    FC Chotěboř


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    2:1

  • 30. 3.

    FK Baník Ratíškovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:6

  • 30. 3.

    FC Chotěboř


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

  • 30. 3.

    FK Baník Ratíškovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    12:1

  • 29. 3.

    VK Královo Pole Brno


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

  • 29. 3.

    VK Královo Pole Brno


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

  • 24. 3.

    SK Meteor Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    1:2

  • 24. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U17

    0:6

  • 24. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Žďár nad Sázavovu

    mladší žákyně

    2:0

  • 24. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ ABC Braník

    kadetky

    2:1

  • 24. 3.

    TJ Svitavy


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:1

  • 24. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U19

    0:1

  • 24. 3.

    TJ Šumperk


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:1

  • 24. 3.

    Staré Město


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    0:2

  • 24. 3.

    Králův Dvůr


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    0:2

  • 23. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Šlapanice

    mladší žákyně

    2:0

  • 23. 3.

    VK Benešovská 1. volejbalová


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:1

  • 23. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Volejbalový klub Karlovy Vary

    juniorky

    2:0

  • 23. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Volejbal Přerov

    mladší žákyně

    0:2

  • 23. 3.

    TJ Sokol Staré Město-Náchod


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 23. 3.

    TJ ABC Braník


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:0

  • 23. 3.

    Frýdek-Místek


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1:2

  • 23. 3.

    Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    0:2

  • 23. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - SC Spirit Říčany

    kadetky

    2:0

  • 23. 3.

    SAVO Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:1

  • 23. 3.

    Lanškroun


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

  • 23. 3.

    SAVO Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:2

  • 23. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U13

    1:2

  • 23. 3.

    Uherské Hradiště


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    0:2

  • 23. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U15

    1:3

  • 23. 3.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 23. 3.

    Jakub Král, Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

  • 23. 3.

    Jakub Král, Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    1. místo
    čtyřhra mix

  • 23. 3.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

  • 23. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

  • 23. 3.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 17. 3.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VO TJ Lanškroun B

    st. žákyně

    1:2

  • 17. 3.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna

    st. žákyně

    2:0

  • 16. 3.

    Loko Plzeň B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně A

    2:1

  • 16. 3.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC Spirit Říčany

    st. žákyně

    2:1

  • 16. 3.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - START B6

    juniorky

    1:3

  • 16. 3.

    SC Znojmo B


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:1

  • 16. 3.

    SC Znojmo B


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    7:0

  • 16. 3.

    VK Hronov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    st. žákyně

    2:1

  • 16. 3.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - START B6

    juniorky

    0:3

  • 16. 3.

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    st. žákyně

    2:0

  • 10. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Havlíčkův Brod

    U17

    0:3

  • 10. 3.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Havlíčkův Brod

    U19

    2:4

  • 10. 3.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo útěchy turnaje A

  • 10. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 10. 3.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 10. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo turnaje A

  • 10. 3.

    Dominik Svoboda

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo útěch turnaje A

  • 09. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav A - START B6

    starší žákyně

    0:2

  • 09. 3.

    TJ Sokol Šlapanice A


    FOSFA Lokomotiva Břeclav A

    starší žákyně

    1:2

  • 09. 3.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav A - TJ Junior Brno A

    starší žákyně

    1:2

  • 09. 3.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B

  • 09. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo turnaje A

  • 09. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo (čtyřhra)

  • 09. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 09. 3.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo útěchy turnaje A

  • 03. 3.

    Štafeta

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 4x200 m

  • 03. 3.

    Robin Chládek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

  • 03. 3.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

  • 03. 3.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok vysoký

  • 03. 3.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 300 m

  • 03. 3.

    Matyáš Kocman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 800 m

  • 03. 3.

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    16. místo
    skok daleký

  • 02. 3.

    START B6


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

  • 02. 3.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 02. 3.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Minerva Boskovice

    kadetky

    1:2

  • 02. 3.

    START B6


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:2

  • 02. 3.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    kadetky

    2:0

  • 02. 3.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 02. 3.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 02. 3.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 02. 3.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 02. 3.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 02. 3.

    Anna Dippold

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 02. 3.

    Adam Daněk

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 02. 3.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    běh 60 m

  • 02. 3.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok daleký

  • 25. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    4.-8. místo

  • 25. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo

  • 25. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 25. 2.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 2.

    Martin Trojan

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 2.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 2.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 24. 2.

    ZŠ Milénova C


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    2:0

  • 24. 2.

    VK Znojmo-Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně A

    2:0

  • 24. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    starší žákyně B

    0:2

  • 24. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Předklášteří

    starší žákyně A

    2:0

  • 24. 2.

    VK Znojmo-Přímětice B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    1:2

  • 24. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    starší žákyně A

    0:2

  • 24. 2.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy sk. A

  • 24. 2.

    Filip Svoboda

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 24. 2.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 18. 2.

    Volejbal Přerov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 18. 2.

    SK Ruchadlo Zájezd


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 18. 2.

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 17. 2.

    VSK Baník Sokolov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 17. 2.

    SK Slavia Praha - volejbal


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:1

  • 17. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:1

  • 17. 2.

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

  • 17. 2.

    VK Madeta


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 17. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:0

  • 11. 2.

    TJ SOKOL LETOVICE


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadeti

    0:3

  • 11. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalové sdružení Drásov

    Kadeti

    2:3

  • 11. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B
    U15

  • 11. 2.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje útěchy A
    U17

  • 11. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8 místo turnaje A
    U15

  • 11. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B
    U15

  • 10. 2.

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    2:0

  • 10. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    kadetky

    0:2

  • 10. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    kadetky

    1:2

  • 10. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo

  • 10. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A
    U13

  • 10. 2.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů

    1. místo

  • 10. 2.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů

    3. místo

  • 03. 2.

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    1:3

  • 03. 2.

    TJ Sokol Újezd u Brna


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    X:2

  • 03. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno A

    žákyně A

    2:0

  • 03. 2.

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    0:3

  • 03. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SK Beachvolleyball Slavkov

    žákyně A

    2:X

  • 02. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - ZŠ Milénova C

    žákyně B

    2:1

  • 02. 2.

    ZŠ Milénova B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

  • 02. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov D

    žákyně B

    0:2

  • 28. 1.

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

  • 28. 1.

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    0:3

  • 28. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Madeta

    žákyně

    0:2

  • 28. 1.

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

  • 28. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Hrušovany u Brna

    kadeti

    3:1

  • 28. 1.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    - čtyřhra

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra - mix

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    3. místo - čtyřhra

  • 28. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC Spirit Říčany

    žákyně

    2:0

  • 27. 1.

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

  • 27. 1.

    SK Ještědská Liberec


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:0

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

  • 27. 1.

    VO TJ Lanškroun B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

  • 27. 1.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo - dvouhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Bolek Hladký

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    žákyně B

    0:2

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    žákyně A

    2:1

  • 20. 1.

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

  • 20. 1.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    žákyně B

    2:0

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    žákyně A

    1:2

  • 14. 1.

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

  • 14. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Letovice

    kadeti

    0:3

  • 14. 1.

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

  • 14. 1.

    Beach club Zlín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:1

  • 13. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    2:0

  • 13. 1.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

  • 13. 1.

    KP Brno


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    0:2

  • 06. 1.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    2:1

  • 06. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - ZŠ Milénova B

    žákyně

    2:0

  • 06. 1.

    VK Brno B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

  • 06. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - Start B6

    žákyně

    2:1

  • 06. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - TJ Sokol Bučovice

    žákyně

    2:0

  • 06. 1.

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

  • 16. 12.

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

  • 16. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    1:2

  • 16. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Minerva Boskovice

    kadetky

    0:2

  • 09. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov C

    mladší žákyně B

    2:1

  • 09. 12.

    ZŠ Milénova - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    2:1

  • 09. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - TJ JUNIOR Brno A

    mladší žákyně A

    2:0

  • 09. 12.

    VK Znojmo - Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    mladší žákyně B

    2:0

  • 09. 12.

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    1:2

  • 09. 12.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    2:1

  • 03. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

  • 03. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

  • 26. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:1

  • 26. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:0

  • 26. 11.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

  • 26. 11.

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno

    starší žákyně

    2:1

  • 25. 11.

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

  • 25. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    starší žákyně

    1:2

  • 25. 11.

    Rebecca Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

  • 25. 11.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje A

  • 25. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

  • 19. 11.

    Volejbalové sdružení Drásov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

  • 19. 11.

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:0

  • 19. 11.

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

  • 19. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Beach club Zlín

    kadeti

    3:2

  • 18. 11.

    Roman Kaňa

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 18. 11.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 12. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U17

    2:2

  • 12. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U19

    3:1

  • 12. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy turnaje A

  • 12. 11.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

  • 12. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 11. 11.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří

    mladší žákyně A

    1:2

  • 11. 11.

    VK Znojmo


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně B

    2:0

  • 11. 11.

    KP Brno B


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    1:2

  • 11. 11.

    VK Znojmo - Přímětice A


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    2:0

  • 11. 11.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ Slovan Ivančice

    mladší žákyně B

    2:0

  • 11. 11.

    FOSFA Lokomotiva břeclav - VK Brno A

    mladší žákyně B

    2:1

  • 11. 11.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    5.- 8. místo turnaje A

  • 11. 11.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 11. 11.

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 11. 11.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 11. 11.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    1. místo útěchy

  • 11. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo

  • 05. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U13-B

    9:0

  • 05. 11.

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:1

  • 05. 11.

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

  • 05. 11.

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

  • 04. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    kadetky

    2:1

  • 04. 11.

    DDM Kuřim


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

  • 04. 11.

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    10:0

  • 04. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    0:2

  • 04. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Ivaň / Vranovice

    U15-B

    6:2

  • 04. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U9, U8

    3:8

  • 04. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U11, U10

    0:0

  • 04. 11.

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

  • 04. 11.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    13. místo
    (kat. do 73kg)

  • 04. 11.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    9. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 04. 11.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    12. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 29. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U17

    1:3

  • 29. 10.

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

  • 29. 10.

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    34:0

  • 29. 10.

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:15

  • 29. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U19

    1:6

  • 28. 10.

    Nosislav / Němčice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    0:0

  • 28. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U13

    9:1

  • 28. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U15

    3:2

  • 22. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    3:0

  • 22. 10.

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    1:1

  • 22. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

  • 22. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U9, U8

    8:11

  • 22. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Dolní Dunajovice

    U13-C

    1:8

  • 22. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U11, U10

    10:3

  • 22. 10.

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    0:2

  • 21. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

    žákyně

    2:1

  • 21. 10.

    TJ JUNIOR Brno A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

  • 21. 10.

    KP Brno D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

  • 21. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov B

    U13-B

    9:0

  • 21. 10.

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    2:1

  • 21. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo-Přímětice A

    žákyně

    0:2

  • 21. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:1

  • 21. 10.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    4. místo

  • 21. 10.

    Tomáš Polách

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Samuel Rusnok

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 21. 10.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 21. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Hustopeče B

    U15-B

    3:0

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo - Přímětice

    kadeti

    0:3

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U17

    1:1

  • 15. 10.

    START B6


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

  • 15. 10.

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    8:6

  • 15. 10.

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    4:31

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Letohrad

    žákyně A

    2:1

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U13-B

    4:0

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U19

    0:6

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U15-B

    2:2

  • 15. 10.

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    0:2

  • 15. 10.

    Sára Kratochvílová

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

  • 15. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B

  • 14. 10.

    SVK Nový Jičín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

  • 14. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VoCe

    žákyně A

    0:2

  • 14. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Jičín

    žákyně A

    1:2

  • 14. 10.

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 14. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U13

    14:1

  • 14. 10.

    Volejbal Znojmo


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

  • 14. 10.

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    23:0

  • 14. 10.

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

  • 14. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U15

    5:1

  • 14. 10.

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 14. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A

  • 14. 10.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Dominik Pavlík

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 11. 10.

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:0

  • 11. 10.

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:0

  • 08. 10.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    1:2

  • 08. 10.

    FOSFA MSK Břelcav - Kobylí / Bořetice

    U13-C

    0:15

  • 08. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U9, U8

    12:24

  • 08. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U11, U10

    4:4

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:0

  • 07. 10.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    1:6

  • 07. 10.

    ZŠ Milénova A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov D

    0:2

  • 07. 10.

    Volejbal Vyškov D - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    1:2

  • 07. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    3:4

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo - Přímětice A

    žákyně

    0:2

  • 07. 10.

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    7:0

  • 07. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    1:2

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna

    žákyně

    1:2

  • 01. 10.

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    7:1

  • 01. 10.

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U8, U9

    10:4

  • 01. 10.

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U10, U11

    2:24

  • 01. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U15-B

    3:3

  • 01. 10.

    Jakub Král

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Jakub Cupák

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Filip Svoboda

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Eliška Kopřivová

    semifinále útěchy turnaje A

  • 01. 10.

    Barbora Cupáková

    čtvrtfinále turnaje B

  • 30. 9.

    Václav Gigerich

    1. místo

  • 30. 9.

    VK Znojmo-Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 30. 9.

    TJ Minerva Boskovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

  • 30. 9.

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    16:0

  • 30. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov, z.s.

    kadetky

    0:2

  • 30. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U13

    6:2

  • 30. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U13-B

    1:1

  • 30. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U15

    4:0

  • 30. 9.

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    8:1

  • 30. 9.

    Jakub Cupák

    finále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Claudia Polanská

    čtvrtfinále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Vojtěch Gigerich

    3. místo

  • 30. 9.

    Tobiáš Draina

    2. místo

  • 30. 9.

    Jan Pálka

    3. místo

  • 28. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U17

    0:5

  • 28. 9.

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    5:12

  • 28. 9.

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:10

  • 28. 9.

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    3:0

  • 28. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U19

    1:2

  • 28. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U13-C

    0:16

  • 24. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov

    kadeti

    2:0

  • 24. 9.

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    1:2

  • 24. 9.

    TJ Sokol Šlapanice u Brna


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    2:0

  • 24. 9.

    KP Brno A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:0

  • 24. 9.

    FK Hodonín B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:3

  • 24. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalové sdružení Drásov

    1:2

  • 24. 9.

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    8:0

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Březí

    U9, U8

    6:7

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - SK Líšeň B

    U19

    2:5

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U13-C

    0:15

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Březí

    U11, U10

    9:4

  • 24. 9.

    FK Hodonín B


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Napajedla

    žákyně

    2:0

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Raškovice

    žákyně

    0:2

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Jednota Křenovice

    kadetky

    3:2

  • 23. 9.

    Šitbořice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    0:2

  • 23. 9.

    TJ Slovácká Slavia U. Hradiště


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    1:2

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Jednota Křenovice

    kadetky

    3:0

  • 23. 9.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    1. místo
    (7-0)

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U9,U8

    0:26

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U11,U10

    11:2

  • 16. 9.

    FK Pelhřimov


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    5:0

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Veselí / Strážnice

    U13

    2:1

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Veselí / Strážnice

    U15

    2:1

  • 16. 9.

    FK Pelhřimov


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:4

  • 16. 9.

    Mikulov B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    3:0

  • 13. 9.

    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    1:0

  • 10. 9.

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    6:1

  • 10. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - MFK Vyškov

    U17

    0:6

  • 10. 9.

    FC Boskovice-Letovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:7

  • 10. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - MFK Vyškov

    U19

    2:4

  • 10. 9.

    FC Boskovice-Letovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brno

    kadetky

    2:0
    (20,23)

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Slovan Ivančice

    kadetky

    2:1
    (-22,10,12)

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno

    kadetky

    2:0
    (23,14)

  • 07. 9.

    Šitbořice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    10:1

  • 06. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U13-B

    0:4

  • 03. 9.

    FC Žďár nad Sázavou


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    6:0

  • 03. 9.

    Tatran Bohunice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    3:1

  • 03. 9.

    Tatran Bohunice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    3:2

  • 03. 9.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C holky

    12:0

  • 03. 9.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    12:0

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Valtice

    starší přípravka

    10:10

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Valtice

    mladší přípravka

    28:4

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U15 B

    0:6

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U13 B

    4:1

  • 03. 9.

    FC Žďár nad Sázavou


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:1

  • 30. 8.

    Dolní Dunajovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    1:6

  • 29. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U13

    4:0

  • 29. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    1:4

  • 27. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Chotěboř

    U17

    1:1

  • 27. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Chotěboř

    U19

    5:3

  • 27. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Sokol Popice

    U13-C

    5:1

  • 26. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Baník Ratíškovice

    U13

    9:0

  • 26. 8.

    FC Pálava Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    11:0

  • 26. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Baník Ratíškovice

    U15

    1:6

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    5:1

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    19:0

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    6:1

  • 16. 8.

    MFK Vyškov

    U12


    FOSFA MSK Břeclav

    U12

    1:7

  • 16. 8.

    FC Pálava Mikulov

    U15


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - SKHS Kroměříž

    U19

    2:4

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - SKHS Kroměříž

    U17

    0:4

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - WAF Brigittenau

    U14

    5:2

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - WAF Brigittenau

    U12

    6:4

  • 12. 8.

    FC Kyjov 1919


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:4

  • 12. 8.

    FC Kyjov 1919


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    4:2

  • 05. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Veselí

    U19

    4:2

15. 07. Aktuality

Atletika má za sebou první příměstský tábor

11. 07. Aktuality

Fosfa spustila projekt FAIR PLAY

09. 07. Aktuality

Příměstský tábor FOSFA Sport: poslední volná místa!

05. 07. Osobnosti FOSFA Sport

Eliška Kopřivová: Můj cíl? Vyhrávat turnaje!

04. 07. Aktuality

Talent je velmi vzácné zboží a je třeba o něj pečovat

02. 07. Aktuality

Lvům to jde i na kolečkách!

01. 07. Aktuality

ODM 2024: výkony atletů pohledem trenéra

28. 06. Aktuality

Další medailová nadílka z Budějovic

28. 06. Aktuality

Ohlédnutí za účinkováním „dua Cupi" na ODM 2024

27. 06. Aktuality

Dvě zlaté z Olympiády dětí a mládeže!

27. 06. Aktuality

Poodhalte tajemství výjimečného projektu

26. 06. Aktuality

Na Olympiádě dětí a mládeže to včera dvakrát cinklo

26. 06. Aktuality

Břeclav žila svátkem dívčího fotbalu

25. 06. Aktuality

Trojlístek z FOSFA KST LVA se představil na Prague Grand Prix 2024

20. 06. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol rozhýbala přes 800 dětí

18. 06. Aktuality

Olympijská výprava FOSFA Sport převzala oficiální oblečení

17. 06. Aktuality

Richard Březovič obhájil republikový titul v oštěpu!

17. 06. Aktuality

Jeli jako draci!

14. 06. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024: o medaile se poprvé poprali judisté

13. 06. Aktuality

Florbalový čtvrtek na FOSFA olympiádě břeclavských škol 2024

13. 06. Aktuality

Představujeme sporty FOSFA olympiády břeclavských škol

13. 06. Aktuality

Do Břeclavi opět míří elita dívčího fotbalu

12. 06. Aktuality

Ohlédnutí za středečním děním na FOSFA olympiádě břeclavských škol 2024

11. 06. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024 odstartovala

11. 06. Aktuality

Fosfa a Břeclav budou spolupracovat při podpoře dětského a mládežnického sportu

10. 06. Aktuality

Břeclav má znovu Fotbalové středisko mládeže!

06. 06. Aktuality

Kdo z FOSFA Sport se kvalifikoval na Olympiádu dětí a mládeže 2024?

04. 06. Aktuality

FOSFA Břeclav Cup 2024 U10 s mezinárodní účastí

30. 05. Aktuality

Břeclavští sportovci na Zlaté a Čokoládové tretře

30. 05. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024 začíná 11. června

29. 05. Aktuality

Břeclavští judisté se už těší na nové pásky

27. 05. Aktuality

Mladí fotbalisté žijí hrou

23. 05. Aktuality

Čtyři zlaté ze Schwechatu

22. 05. Aktuality

Břeclav hostila Zlatou ligu atletických přípravek

20. 05. Aktuality

Bronzová radost stolních tenistů

15. 05. Aktuality

Olympiáda dětí a mládeže s rekordní břeclavskou účastí?

09. 05. Aktuality

Trojí zlato z žebříčkových turnajů pro KST FOSFA LVA

06. 05. Aktuality

Sbohem, Jakube...

06. 05. Aktuality

David Bartal: Lvice jsou super parta

03. 05. Aktuality

Atleti jsou před začátkem sezony v jednom kole

26. 04. Aktuality

Oslavy volejbalových sedmdesátin v plném proudu

25. 04. Aktuality

Vyhrajte společenskou hru a kšiltovku!

23. 04. Aktuality

Ohlédnutí za uplynulou sezonou hokejových lvíčat

18. 04. Aktuality

Mladé fotbalisty táhnou nahoru nové tréninkové metody

16. 04. Aktuality

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly i žákyně z osmi klubů jižní Moravy

16. 04. Aktuality

Břeclavští oštěpaři ladili formu ve Španělsku

12. 04. Aktuality

Volejbal: juniorky vyhrály krajský přebor

09. 04. Aktuality

Medailové Velikonoce břeclavských judistů

04. 04. Aktuality

70 let volejbalu na Lokomotivě

03. 04. Aktuality

Čtyři poháry pro břeclavský hokej

28. 03. Aktuality

Kluby se shodly na plánech pro příští měsíce

26. 03. Osobnosti FOSFA Sport

Denisa Pyskatá: Jsme tu jako jedna rodina

21. 03. Aktuality

Hokej: deváťáci bojují o extraligu!

15. 03. Aktuality

Stříbrné mladší žákyně FOSFA Lokomotiva Břeclav

13. 03. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024: přípravy v plném proudu

11. 03. Osobnosti FOSFA Sport

Soudržnost týmu je víc, než postup do vyšší ligy

07. 03. Aktuality

Volejbal: starší žákyně odehrají finálový turnaj ve Valticích

07. 03. Aktuality

Žhavá novinka: Příměstský tábor FOSFA Sport!

04. 03. Aktuality

Břeclavští atleti nejúspěšnější výpravou na mistrovství republiky žáků

29. 02. Aktuality

Spokojené ohlédnutí za víkendovým stolním tenisem

27. 02. Aktuality

Co jste zřejmě nevěděli o hokeji

23. 02. Aktuality

Naši sportovci úspěšní v anketě Sportovec okresu Břeclav

23. 02. Aktuality

Břeclav bude o víkendu žít volejbalem

20. 02. Aktuality

Fotbalisté z Břeclavska vyhráli velké finále meziokresní soutěže

16. 02. Osobnosti FOSFA Sport

Začalo to knížkou

13. 02. Aktuality

Atleti vozí z hal medaile po kilech

08. 02. Aktuality

Chcete na olympiádu? Máte ještě jednu šanci

07. 02. Aktuality

Ono se řekne kopačky...

05. 02. Aktuality

Vnitřní svět vítězů s Marianem Jelínkem