12. prosince 2023

-fs-

Judo

Aktuality

Poslední letošní medaile přivezli judisté z Hluku

V sobotu 9. prosince vyrazila výprava devíti judistů ze Soukromé školy bojových sportů Břeclav na poslední letošní turnaj nazvaný Velká cena Hluk – HUCKÝ VÁNOČNÍ. A jejich mise byla korunována úspěchem.

Vánoční turnaj v Hluku byl velmi slušně obsazen. Ve 43 kategoriích se o medaile popralo celkem 135 bojovníků. Z toho 9 přijelo z Břeclavi.

„Tobiáš Drajna vyhrál svou váhovou kategorii super výkonem, kdy své soupeře porazil rozdílem třídy. Vaclav Gigerich skvěle zabojoval ve své váhové kategorii, a protože mu to bylo málo, šel na žíněnku ještě v těžší váhovce. V obou případech vybojoval zlato. Nikol Dědová se prosadila ve své kategorii, kde byla rozlosována jen s chlapci a i přesto po třech rychlých vítězstvích obsadila i ona první místo,“ ohlíží se za turnajem majitel a hlavní trenér Soukromé školy bojových sportů Břeclav Michal Kváš. „Na bronzové umístnění dosáhli ještě Filip Chorvát, Adála Bulová, Vojta Gigerich a Ondřej Děd,“ dodává.

Sečteno a podtrženo: do Břeclavi z Hluku putovaly čtyři zlaté a čtyři bronzové medaile. To už je pěkná vánoční nadílka! Našim borcům srdečně gratulujeme a už nyní se těšíme na jejich výkony v příštím roce.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav