23. 02. Aktuality

Naši sportovci úspěšní v anketě Sportovec okresu Břeclav

23. 02. Aktuality

Břeclav bude o víkendu žít volejbalem

Aktuální výsledky

  • 25. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SK Prostějov 1913

    junioři

    1:3

  • 25. 2.

    HHK Velké Meziříčí


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    0:2

  • 25. 2.

    HC Blansko


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    13:1

  • 25. 2.

    HC Zastávka u Brna


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    4:6

  • 25. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    4.-8. místo

  • 25. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo

  • 25. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 25. 2.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 2.

    Martin Trojan

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 2.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 2.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 25. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    15. místo
    Skok vysoký

  • 25. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. misto
    Skok vysoký

  • 25. 2.

    Nikita Mayerhofer

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    14. místo
    Vrh koulí 4 kg

  • 25. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    12. místo
    Skok vysoký

  • 24. 2.

    HC Chrudim


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    3:4

  • 24. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Humpolec

    9. třídy

    5:2

  • 24. 2.

    ZŠ Milénova C


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    2:0

  • 24. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Tygři Moutnice

    5. třídy

    8:9

  • 24. 2.

    VK Znojmo-Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně A

    2:0

  • 24. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    starší žákyně B

    0:2

  • 24. 2.

    HC Tygři Moutnice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    13:2

  • 24. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Předklášteří

    starší žákyně A

    2:0

  • 24. 2.

    Rytíři z Telče


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    12:3

  • 24. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SKMB Boskovice

    5. třídy

    2:14

  • 24. 2.

    VK Znojmo-Přímětice B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    1:2

  • 24. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    starší žákyně A

    0:2

  • 24. 2.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy sk. A

  • 24. 2.

    Filip Svoboda

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

  • 24. 2.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Richard Březovič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    7. místo
    vrh koulí 5 kg

  • 23. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SK H. Slavia Třebíč

    dorost

    0:4

  • 22. 2.

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok daleký

  • 22. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 60 m

  • 22. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 150 m

  • 22. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 300 m

  • 22. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok vysoký

  • 22. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    Běh 60 m

  • 22. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 300 m

  • 22. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    Běh 150 m

  • 22. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 60 m

  • 21. 2.

    HC Kometa Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    19:0

  • 19. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Kometa Brno

    5. třídy

    4:12

  • 18. 2.

    Volejbal Přerov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 18. 2.

    SHKM Hodonín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    3:2

  • 18. 2.

    SK Ruchadlo Zájezd


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 18. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Polsko U17

    dorost

    2:6

  • 18. 2.

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 17. 2.

    VSK Baník Sokolov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 17. 2.

    SHKM Hodonín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    4:3

  • 17. 2.

    SK Slavia Praha - volejbal


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:1

  • 17. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:1

  • 17. 2.

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

  • 17. 2.

    HC Orli Znojmo


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    12:1

  • 17. 2.

    HC Brumov-Bylnice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    14:4

  • 17. 2.

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    8:6

  • 17. 2.

    VK Madeta


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

  • 17. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:0

  • 16. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Berani Zlín

    7. a 8. třídy

    5:14

  • 13. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Samuel Kos

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Matouš Jandek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Julie Svobodová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Amélie Pekaříková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Adriana Dlapalová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

  • 11. 2.

    TJ SOKOL LETOVICE


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadeti

    0:3

  • 11. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalové sdružení Drásov

    Kadeti

    2:3

  • 11. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B
    U15

  • 11. 2.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje útěchy A
    U17

  • 11. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8 místo turnaje A
    U15

  • 11. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B
    U15

  • 11. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    chůze 3000 m

  • 10. 2.

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    2:0

  • 10. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    kadetky

    0:2

  • 10. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    kadetky

    1:2

  • 10. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo

  • 10. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A
    U13

  • 10. 2.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů

    1. místo

  • 10. 2.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů

    3. místo

  • 10. 2.

    smíšená štafeta

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    štafeta 4x200 m

  • 10. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Tamara Mank

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    běh 300 m

  • 10. 2.

    Ondřej Šálek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok daleký

  • 10. 2.

    Ondřej Šálek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 60 m

  • 10. 2.

    Nikola Seďová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Adriana Dlapalová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

  • 04. 2.

    SK H. Slavia Třebíč


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    9:0

  • 04. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Scorpions Brno

    9. třídy

    1:4

  • 04. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Kometa Brno

    6. třídy

    3:9

  • 03. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Piráti Chomutov

    dorost

    1:7

  • 03. 2.

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    1:3

  • 03. 2.

    TJ Sokol Újezd u Brna


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    X:2

  • 03. 2.

    HC Mystery Kuřim


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    5:11

  • 03. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Orli Znojmo

    9. třídy

    1:6

  • 03. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno A

    žákyně A

    2:0

  • 03. 2.

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    0:3

  • 03. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SK Beachvolleyball Slavkov

    žákyně A

    2:X

  • 03. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Jakub Sýkora

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    12. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Jakub Sýkora

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    10. místo
    vrh koulí 5 kg

  • 03. 2.

    Emma Mwanyolo

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. místo finále A
    běh 60 m (dorostenky)

  • 03. 2.

    Amálie Pekaříková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok daleký (dorostenky)

  • 02. 2.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Hokej Uherský Ostroh

    7. a 8. třídy

    5:5

  • 02. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - ZŠ Milénova C

    žákyně B

    2:1

  • 02. 2.

    ZŠ Milénova B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

  • 02. 2.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov D

    žákyně B

    0:2

  • 02. 2.

    Viktorie Šebestíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    13. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    skok daleký

  • 02. 2.

    Rostislav Bína

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo finále A
    běh 60 m.

  • 02. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Niklas Kolegár

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo finále B
    běh 60 m

  • 02. 2.

    Matěj Řezňák

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 4 kg

  • 02. 2.

    Matyáš Kocman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 1500 m

  • 02. 2.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok daleký

  • 02. 2.

    Antonín Baránek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    12. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 2.

    Anežka Fojtíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    29. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Anežka Fojtíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    24. místo
    skok daleký

  • 28. 1.

    HC Orli Znojmo-mládež


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    8:1

  • 28. 1.

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

  • 28. 1.

    Tigers Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    15:3

  • 28. 1.

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    0:3

  • 28. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Valašský hokejový klub

    dorost

    0:4

  • 28. 1.

    SK H. Slavia Třebíč


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    2:5

  • 28. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Madeta

    žákyně

    0:2

  • 28. 1.

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

  • 28. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Hrušovany u Brna

    kadeti

    3:1

  • 28. 1.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    - čtyřhra

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra - mix

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    3. místo - čtyřhra

  • 28. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC Spirit Říčany

    žákyně

    2:0

  • 27. 1.

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

  • 27. 1.

    SK Ještědská Liberec


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:0

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

  • 27. 1.

    Mountfield HK


    Fosfa HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    9:3

  • 27. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Tygři Moutnice

    5. třídy

    2:5

  • 27. 1.

    VO TJ Lanškroun B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

  • 27. 1.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo - dvouhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Bolek Hladký

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3 medaile - viz detail

  • 26. 1.

    Mountfield HK


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    11:3

  • 26. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    26 medailí - viz detail

  • 21. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SHKM Hodonín

    junioři

    8:7

  • 21. 1.

    SKLH Žďár nad Sázavou


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    2:6

  • 21. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Rytíři z Telče

    6. třídy

    3:14

  • 21. 1.

    HC Energie Karlovy Vary B


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    3:2

  • 21. 1.

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    19:1

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    žákyně B

    0:2

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    žákyně A

    2:1

  • 20. 1.

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    6:5

  • 20. 1.

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

  • 20. 1.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

  • 20. 1.

    HC Baník Sokolov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    3:0

  • 20. 1.

    SHKM Hodonín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    5:6

  • 20. 1.

    Rytíři z Telče


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    15:2

  • 20. 1.

    HC Tygři Moutnice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    10:3

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    žákyně B

    2:0

  • 20. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    žákyně A

    1:2

  • 19. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HHK Velké Meziříčí

    9. třídy

    9:4

  • 15. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - BK Havlíčkův Brod

    dorost

    3:8

  • 14. 1.

    HHK Velké Meziříčí


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    4:2

  • 14. 1.

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

  • 14. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Letovice

    kadeti

    0:3

  • 14. 1.

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

  • 14. 1.

    Beach club Zlín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:1

  • 13. 1.

    HC Dukla Jihlava


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    11:3

  • 13. 1.

    HC Mystery Kuřim


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    3:3

  • 13. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    2:0

  • 13. 1.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

  • 13. 1.

    KP Brno


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    0:2

  • 12. 1.

    HK MD Šumperk


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    6:2

  • 12. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - MBK Vyškov

    7. a 8. třídy

    8:5

  • 07. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - TJ Lanškroun

    junioři

    3:6

  • 07. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Chrudim

    dorost

    3:4

  • 07. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - BK Havlíčkův Brod

    6. třídy

    4:8

  • 07. 1.

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    6:1

  • 06. 1.

    HC Kometa Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    11:3

  • 06. 1.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    2:1

  • 06. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - ZŠ Milénova B

    žákyně

    2:0

  • 06. 1.

    HC Humpolec


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    2:10

  • 06. 1.

    VK Brno B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

  • 06. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - Start B6

    žákyně

    2:1

  • 06. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - TJ Sokol Bučovice

    žákyně

    2:0

  • 06. 1.

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

  • 06. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav B - FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    2:11

  • 05. 1.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SK H. Slavia Třebíč

    junioři

    1:6

  • 05. 1.

    SK H. Slavia Třebíč


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    4:1

  • 18. 12.

    HC Kometa Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    8:3

  • 17. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Orli Znojmo

    junioři

    7:8

  • 17. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Zastávka u Brna

    7. a 8. třídy

    15:2

  • 16. 12.

    HC Scorpions Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    2:25

  • 16. 12.

    SK H. Slavia Třebíč


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    3:4

  • 16. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy


    MBK Vyškov

    5. třídy

    0:10

  • 16. 12.

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

  • 16. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    1:2

  • 16. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Minerva Boskovice

    kadetky

    0:2

  • 15. 12.

    SHKM Hodonín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    6:7sn

  • 13. 12.

    BK Havlíčkův Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    10:5

  • 10. 12.

    SHKM Hodonín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    2:0

  • 10. 12.

    Polsko U17


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    Dorost

    4:3

  • 10. 12.

    HC Orli Znojmo


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    3:8

  • 10. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Dukla Jihlava

    6. třídy

    1:8

  • 10. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Blansko

    5. třídy

    4:9

  • 09. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno

    Junioři

    4:3sn

  • 09. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov C

    mladší žákyně B

    2:1

  • 09. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SHKM Hodonín

    9. třídy

    4:3

  • 09. 12.

    ZŠ Milénova - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    2:1

  • 09. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - TJ JUNIOR Brno A

    mladší žákyně A

    2:0

  • 09. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Blansko

    7. a 8. třídy

    4:4

  • 09. 12.

    VK Znojmo - Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    mladší žákyně B

    2:0

  • 09. 12.

    SKMB Boskovice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    3:12

  • 09. 12.

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    1:2

  • 09. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno B

    5. třídy

    2:10

  • 09. 12.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    2:1

  • 08. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Technika Hockey Brno

    Dorost

    2:5

  • 05. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Kometa Brno

    6. třídy

    2:6

  • 03. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

  • 03. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HHK Velké Meziříčí

    junioři

    4:3

  • 03. 12.

    Valašský hokejový klub


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    0:3

  • 03. 12.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

  • 03. 12.

    HC Scorpions Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    7:4

  • 02. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Orli Znojmo

    5. třídy

    6:3

  • 01. 12.

    HC Orli Znojmo


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    1:5

  • 01. 12.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SK H. Slavia Třebíč

    junioři

    0:14

  • 01. 12.

    BK Havlíčkův Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    5:3

  • 26. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:1

  • 26. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HK MD Šumperk

    dorost

    4:3

  • 26. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SKLH Žďár nad Sázavou

    9. třídy

    6:4

  • 26. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:0

  • 26. 11.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

  • 26. 11.

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Lokomotiva Česká Třebová


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    5:4

  • 25. 11.

    HC Scorpions Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    10:1

  • 25. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SHKM Hodonín

    7. a 8. třídy

    9:4

  • 25. 11.

    HC Kometa Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    4:9

  • 25. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno

    starší žákyně

    2:1

  • 25. 11.

    Berani Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    2:10

  • 25. 11.

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

  • 25. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    starší žákyně

    1:2

  • 25. 11.

    Rebecca Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

  • 25. 11.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje A

  • 25. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

  • 24. 11.

    HC Chrudim


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    8:1

  • 19. 11.

    Volejbalové sdružení Drásov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

  • 19. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SK H. Slavia Třebíč

    dorost

    3:6

  • 19. 11.

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:0

  • 19. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Zastávka u Brna

    5. třídy

    12:4

  • 19. 11.

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

  • 19. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Beach club Zlín

    kadeti

    3:2

  • 18. 11.

    HC Scorpions Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. a 8. třídy

    1:15

  • 18. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Blansko

    5. třídy

    0:2

  • 18. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SHKM Hodonín

    6. třídy

    16:0

  • 18. 11.

    Roman Kaňa

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

  • 18. 11.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 17. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Polsko U17

    dorost

    3:5

  • 17. 11.

    HC Orli Znojmo-mládež


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    5:7

  • 17. 11.

    HC Tygři Moutnice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    9:6

  • 17. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC SPARTAK Uherský Brod

    6. třídy

    17:3

  • 17. 11.

    SKMB Boskovice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    16:1

  • 17. 11.

    HHK Velké Meziříčí


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    3:13

  • 12. 11.

    SK H. Slavia Třebíč


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    6:2

  • 12. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Tygři Moutnice

    7. a 8. třídy

    3:8

  • 12. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U17

    2:2

  • 12. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Orli Znojmo-mládež

    5. třídy

    1:6

  • 12. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U19

    3:1

  • 12. 11.

    Tigers Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    6:11

  • 12. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy turnaje A

  • 12. 11.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

  • 12. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 11. 11.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří

    mladší žákyně A

    1:2

  • 11. 11.

    HC Hvězda Praha


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    4:5 sn

  • 11. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Humpolec

    9. třídy

    9:3

  • 11. 11.

    VK Znojmo


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně B

    2:0

  • 11. 11.

    KP Brno B


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    1:2

  • 11. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno

    5. třídy

    4:6

  • 11. 11.

    VK Znojmo - Přímětice A


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    2:0

  • 11. 11.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ Slovan Ivančice

    mladší žákyně B

    2:0

  • 11. 11.

    FOSFA Lokomotiva břeclav - VK Brno A

    mladší žákyně B

    2:1

  • 11. 11.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    5.- 8. místo turnaje A

  • 11. 11.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 11. 11.

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 11. 11.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 11. 11.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    1. místo útěchy

  • 11. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo

  • 10. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SHKM Hodonín

    junioři

    8:7

  • 05. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Spartak Choceň

    junioři

    3:9

  • 05. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - SK H. Slavia Třebíč

    9. třídy

    3:1

  • 05. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U13-B

    9:0

  • 05. 11.

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:1

  • 05. 11.

    MBK Vyškov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    8. třídy

    7:2

  • 05. 11.

    MBK Vyškov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    7. třídy

    7:2

  • 05. 11.

    HC Kometa Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    5. třídy

    7:1

  • 05. 11.

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

  • 05. 11.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Hokej Uherský Ostroh

    6. třídy

    11:5

  • 05. 11.

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

  • 04. 11.

    HC Kobra Praha


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    6:1

  • 04. 11.

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    11:2

  • 04. 11.

    HC Uherské Hradiště


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    6. třídy

    6:13

  • 04. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    kadetky

    2:1

  • 04. 11.

    SHKM Hodonín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    9. třídy

    1:2

  • 04. 11.

    DDM Kuřim


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

  • 04. 11.

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    10:0

  • 04. 11.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    0:2

  • 04. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Ivaň / Vranovice

    U15-B

    6:2

  • 04. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U9, U8

    3:8

  • 04. 11.

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U11, U10

    0:0

  • 04. 11.

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

  • 04. 11.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    13. místo
    (kat. do 73kg)

  • 04. 11.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    9. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 04. 11.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    12. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 31. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Tigers Zlín

    6. třídy

    9:2

  • 29. 10.

    Technika Hockey Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    3:1

  • 29. 10.

    HHK Velké Meziříčí


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    junioři

    0:6

  • 29. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U17

    1:3

  • 29. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Scorpions Brno

    9. třídy

    3:4

  • 29. 10.

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

  • 29. 10.

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    34:0

  • 29. 10.

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:15

  • 29. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U19

    1:6

  • 29. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Zastávka u Brna

    5. třídy

    2:6

  • 28. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno

    8. třídy

    2:6

  • 28. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno

    7. třídy

    2:6

  • 28. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Mystery Kuřim

    5. třídy

    13:3

  • 28. 10.

    Nosislav / Němčice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    0:0

  • 28. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U13

    9:1

  • 28. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U15

    3:2

  • 28. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HK Kroměříž

    6. třídy

    21:9

  • 27. 10.

    FOSFA HC Lvi Břeclav - Valašský hokejový klub

    dorost

    0:7

  • 22. 10.

    HC Chotěboř


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    junioři

    5:10

  • 22. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - BK Havlíčkův Brod

    dorost

    4:8

  • 22. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    3:0

  • 22. 10.

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    1:1

  • 22. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - Berani Zlín

    6. třídy

    4:4

  • 22. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

  • 22. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U9, U8

    8:11

  • 22. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Dolní Dunajovice

    U13-C

    1:8

  • 22. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U11, U10

    10:3

  • 22. 10.

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    0:2

  • 21. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Orli Znojmo-mládež

    9. třídy

    4:5

  • 21. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

    žákyně

    2:1

  • 21. 10.

    SHKM Hodonín


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    6. třídy

    1:15

  • 21. 10.

    HC Tygři Moutnice


    HC Lvi Fosfa Břeclav B

    5. třídy

    2:0

  • 21. 10.

    HC Zastávka u Brna


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    8. třídy

    1:23

  • 21. 10.

    HC Zastávka u Brna


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    7. třídy

    1:23

  • 21. 10.

    TJ JUNIOR Brno A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

  • 21. 10.

    KP Brno D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

  • 21. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov B

    U13-B

    9:0

  • 21. 10.

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    2:1

  • 21. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo-Přímětice A

    žákyně

    0:2

  • 21. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:1

  • 21. 10.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    4. místo

  • 21. 10.

    Tomáš Polách

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Samuel Rusnok

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 21. 10.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

  • 21. 10.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

  • 21. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Hustopeče B

    U15-B

    3:0

  • 20. 10.

    HK MD Šumperk


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    dorost

    5:2

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo - Přímětice

    kadeti

    0:3

  • 15. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Hlinsko

    junioři

    8:3

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U17

    1:1

  • 15. 10.

    START B6


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

  • 15. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav B - HCM Warriors Brno

    5. třídy

    0:20

  • 15. 10.

    MBK Vyškov


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    5. třídy

    8:6

  • 15. 10.

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    8:6

  • 15. 10.

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    4:31

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Letohrad

    žákyně A

    2:1

  • 15. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U13-B

    4:0

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U19

    0:6

  • 15. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U15-B

    2:2

  • 15. 10.

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    0:2

  • 15. 10.

    Sára Kratochvílová

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

  • 15. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B

  • 14. 10.

    SVK Nový Jičín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

  • 14. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VoCe

    žákyně A

    0:2

  • 14. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Kometa Brno

    8. a 7. třídy

    1:11

  • 14. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Jičín

    žákyně A

    1:2

  • 14. 10.

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 14. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U13

    14:1

  • 14. 10.

    Volejbal Znojmo


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

  • 14. 10.

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    23:0

  • 14. 10.

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

  • 14. 10.

    SKLH Žďár nad Sázavou


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    9. třídy

    3:7

  • 14. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U15

    5:1

  • 14. 10.

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 14. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A

  • 14. 10.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Dominik Pavlík

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

  • 13. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - IHC Králové Písek

    dorostenci

    3:6

  • 11. 10.

    HC SPARTAK Uherský Brod


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    6. třídy

    1:10

  • 11. 10.

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:0

  • 11. 10.

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:0

  • 08. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HHK Velké Meziříčí

    9. třídy

    6:2

  • 08. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - SHKM Hodonín

    5. třídy

    18:4

  • 08. 10.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    1:2

  • 08. 10.

    FOSFA MSK Břelcav - Kobylí / Bořetice

    U13-C

    0:15

  • 08. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U9, U8

    12:24

  • 08. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U11, U10

    4:4

  • 08. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Mladší přípravka

    1. místo

  • 08. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Starší přípravka

    1. místo

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:0

  • 07. 10.

    HC Humpolec, z.s.


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    9. třídy

    2:5

  • 07. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Pilsen Wolves

    dorost

    1:9

  • 07. 10.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    1:6

  • 07. 10.

    ZŠ Milénova A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov D

    0:2

  • 07. 10.

    Volejbal Vyškov D - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    1:2

  • 07. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    3:4

  • 07. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Orli Znojmo-mládež, z.s.

    junioři

    0:8

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo - Přímětice A

    žákyně

    0:2

  • 07. 10.

    Hokej Uherský Ostroh


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    6. třídy

    6:14

  • 07. 10.

    HC Blansko


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    8. třídy

    2:3

  • 07. 10.

    HC Blansko


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    7. třídy

    2:3

  • 07. 10.

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    7:0

  • 07. 10.

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    1:2

  • 07. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna

    žákyně

    1:2

  • 01. 10.

    SHKM Hodonín


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    junioři

    3:2

  • 01. 10.

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    7:1

  • 01. 10.

    HCM Warriors Brno B


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    5. třídy

    3:12

  • 01. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Orli Znojmo-mládež, z.s.

    8. třídy

    7:5

  • 01. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Orli Znojmo-mládež, z.s.

    7. třídy

    7:5

  • 01. 10.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Uherské Hradiště

    6. třídy

    20:1

  • 01. 10.

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U8, U9

    10:4

  • 01. 10.

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U10, U11

    2:24

  • 01. 10.

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U15-B

    3:3

  • 01. 10.

    Jakub Král

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Jakub Cupák

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Filip Svoboda

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Eliška Kopřivová

    semifinále útěchy turnaje A

  • 01. 10.

    Barbora Cupáková

    čtvrtfinále turnaje B

  • 30. 9.

    Václav Gigerich

    1. místo

  • 30. 9.

    VK Znojmo-Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

  • 30. 9.

    TJ Minerva Boskovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

  • 30. 9.

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    16:0

  • 30. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov, z.s.

    kadetky

    0:2

  • 30. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U13

    6:2

  • 30. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U13-B

    1:1

  • 30. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav B - HC Mystery Kuřim z.s.

    5. třídy

    3:1

  • 30. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U15

    4:0

  • 30. 9.

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    8:1

  • 30. 9.

    Jakub Cupák

    finále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Claudia Polanská

    čtvrtfinále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Vojtěch Gigerich

    3. místo

  • 30. 9.

    Tobiáš Draina

    2. místo

  • 30. 9.

    Jan Pálka

    3. místo

  • 30. 9.

    AO Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žáci

    5 místo
    žáci

  • 28. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - SHKM Baník Hodonín

    9. třídy

    10:2

  • 28. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Chrudim

    dorost

    2:3

  • 28. 9.

    SHKM Hodonín


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    8. třídy

    7:8

  • 28. 9.

    SHKM Baník Hodonín


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    7. třídy

    7:8

  • 28. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U17

    0:5

  • 28. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HCM Warriors Brno

    junioři

    2:5

  • 28. 9.

    HK Kroměříž


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    6. třídy

    3:9

  • 28. 9.

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    5:12

  • 28. 9.

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:10

  • 28. 9.

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    3:0

  • 28. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U19

    1:2

  • 28. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U13-C

    0:16

  • 26. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav

    5. třídy


    HC Lvi Fosfa Břeclav B

    5. třídy

    3:8

  • 24. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov

    kadeti

    2:0

  • 24. 9.

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    1:2

  • 24. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HHK Velké Meziříčí

    junioři

    7:3

  • 24. 9.

    SK H. Slavia Třebíč


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    dorost

    5:2

  • 24. 9.

    TJ Sokol Šlapanice u Brna


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    2:0

  • 24. 9.

    KP Brno A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:0

  • 24. 9.

    FK Hodonín B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:3

  • 24. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalové sdružení Drásov

    1:2

  • 24. 9.

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    8:0

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Březí

    U9, U8

    6:7

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - SK Líšeň B

    U19

    2:5

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U13-C

    0:15

  • 24. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Březí

    U11, U10

    9:4

  • 24. 9.

    FK Hodonín B


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Napajedla

    žákyně

    2:0

  • 23. 9.

    HC Scorpions Brno


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    9. třídy

    1:3

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Raškovice

    žákyně

    0:2

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Jednota Křenovice

    kadetky

    3:2

  • 23. 9.

    Šitbořice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    0:2

  • 23. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Scorpions Brno

    8. třídy

    7:1

  • 23. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - HC Scorpions Brno

    7. třídy

    7:1

  • 23. 9.

    TJ Slovácká Slavia U. Hradiště


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    1:2

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Jednota Křenovice

    kadetky

    3:0

  • 23. 9.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    1. místo
    (7-0)

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žáci

    9. místo

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    4. místo

  • 22. 9.

    Polsko U17


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    dorost

    5:2

  • 17. 9.

    HC Lvi Fosfa Břeclav - Technika Hockey Brno

    dorost

    1:4

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U9,U8

    0:26

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U11,U10

    11:2

  • 16. 9.

    FK Pelhřimov


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    5:0

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Veselí / Strážnice

    U13

    2:1

  • 16. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Veselí / Strážnice

    U15

    2:1

  • 16. 9.

    FK Pelhřimov


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:4

  • 16. 9.

    Mikulov B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    3:0

  • 15. 9.

    Valašský hokejový klub


    HC Lvi Fosfa Břeclav

    dorost

    8:1

  • 13. 9.

    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    1:0

  • 10. 9.

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    6:1

  • 10. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - MFK Vyškov

    U17

    0:6

  • 10. 9.

    FC Boskovice-Letovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:7

  • 10. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - MFK Vyškov

    U19

    2:4

  • 10. 9.

    FC Boskovice-Letovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brno

    kadetky

    2:0
    (20,23)

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Slovan Ivančice

    kadetky

    2:1
    (-22,10,12)

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno

    kadetky

    2:0
    (23,14)

  • 07. 9.

    Šitbořice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    10:1

  • 06. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U13-B

    0:4

  • 03. 9.

    FC Žďár nad Sázavou


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    6:0

  • 03. 9.

    Tatran Bohunice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    3:1

  • 03. 9.

    Tatran Bohunice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    3:2

  • 03. 9.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C holky

    12:0

  • 03. 9.

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    12:0

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Valtice

    starší přípravka

    10:10

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Valtice

    mladší přípravka

    28:4

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U15 B

    0:6

  • 03. 9.

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U13 B

    4:1

  • 03. 9.

    FC Žďár nad Sázavou


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:1

  • 30. 8.

    Dolní Dunajovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    1:6

  • 29. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U13

    4:0

  • 29. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    1:4

  • 27. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Chotěboř

    U17

    1:1

  • 27. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Chotěboř

    U19

    5:3

  • 27. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Sokol Popice

    U13-C

    5:1

  • 26. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Baník Ratíškovice

    U13

    9:0

  • 26. 8.

    FC Pálava Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    11:0

  • 26. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FK Baník Ratíškovice

    U15

    1:6

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    5:1

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    19:0

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

  • 19. 8.

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    6:1

  • 16. 8.

    MFK Vyškov

    U12


    FOSFA MSK Břeclav

    U12

    1:7

  • 16. 8.

    FC Pálava Mikulov

    U15


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - SKHS Kroměříž

    U19

    2:4

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - SKHS Kroměříž

    U17

    0:4

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - WAF Brigittenau

    U14

    5:2

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - WAF Brigittenau

    U12

    6:4

  • 12. 8.

    FC Kyjov 1919


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:4

  • 12. 8.

    FC Kyjov 1919


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    4:2

  • 05. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Veselí

    U19

    4:2

20. 02. Aktuality

Fotbalisté z Břeclavska vyhráli velké finále meziokresní soutěže

16. 02. Osobnosti FOSFA Sport

Začalo to knížkou

13. 02. Aktuality

Atleti vozí z hal medaile po kilech

08. 02. Aktuality

Chcete na olympiádu? Máte ještě jednu šanci

07. 02. Aktuality

Ono se řekne kopačky...

05. 02. Aktuality

Vnitřní svět vítězů s Marianem Jelínkem

01. 02. Osobnosti FOSFA Sport

Břeclavští sportovci se vypraví na olympiádu (II.)

29. 01. Osobnosti FOSFA Sport

Břeclavští sportovci se vypraví na olympiádu (I.)

23. 01. Aktuality

Život je (více)boj

19. 01. Aktuality

Elita světového hokeje zamíří do Česka

18. 01. Aktuality

Najdete se na fotkách z galavečera?

15. 01. Aktuality

Pojď hrát hokej!

12. 01. Aktuality

Proč mají v Americe jiný fotbal?

10. 01. Aktuality

Projekt FOSFA Sport ocenil nejlepší sportovce, trenéry a osobnosti

08. 01. Aktuality

Hvězdná hodina našeho volejbalu

03. 01. Aktuality

Pravý japonský trénink břeclavských judistů

27. 12. Aktuality

Vánoční fotbalový zázrak

22. 12. Aktuality

Zima? Atleti nespí, tuží se v hale

20. 12. Aktuality

Ty české rybníky… aneb Počátky našeho hokeje

14. 12. Aktuality

Chystáme atraktivní novinky. Těšte se!

12. 12. Aktuality

Poslední letošní medaile přivezli judisté z Hluku

11. 12. Aktuality

Ženy v ofsajdu?

06. 12. Aktuality

FOSFA Sport ocení nejlepší sportovce, trenéry a osobnosti

05. 12. Aktuality

Míčky, míče, balony

01. 12. Aktuality

Fifa si v Liberci nadělil k narozeninám zlato

30. 11. Aktuality

Fotbalisté jsou v polovině sezony. Jak si vedli?

29. 11. Aktuality

Žákyně Lokomotivy úspěšné v dalším kole Českého poháru

27. 11. Aktuality

Český Diskobolos František Janda-Suk

24. 11. Aktuality

Jak jsme fandili Česku při kvalifikaci na EURO

23. 11. Aktuality

Judisté z Břeclavi se blýskli na šampionátu mláďat

22. 11. Osobnosti FOSFA Sport

Nejdůležitější je, aby trénink děti bavil

20. 11. Aktuality

Všeho s mírou. I při tréninku

16. 11. Aktuality

Svatý Martin zacinkal medailemi

13. 11. Aktuality

Fotbalisté Břeclavi v okresním i krajském výběru

08. 11. Aktuality

Jak rychle letí puk… A další zajímavosti o ledním hokeji

07. 11. Aktuality

Judisté mají za sebou republikový přebor starších žáků

03. 11. Aktuality

Cchu-ťü, episkyros a brutální násilí. Aneb jak fotbal ke svému míči přišel 

01. 11. Aktuality

Břeclavští fotbalisté pomohli okresnímu výběru k postupu

27. 10. Aktuality

FOSFA Mistrovství České republiky mužů a žen 2023 v boxu

26. 10. Aktuality

Tvrdonické ponaučení pro břeclavské judisty

25. 10. Osobnosti FOSFA Sport

Dobrý stolní tenista musí mít respekt k soupeři

23. 10. Aktuality

Volejbalové drama starších žákyň

18. 10. Aktuality

Jak se dařilo stolním tenistům ve Strážnici a Rájci?

17. 10. Aktuality

FOSFA Sport: o plánech na příští měsíce je jasno

16. 10. Aktuality

První rok existence FOSFA Sport: velká jízda!

11. 10. Aktuality

Dvě zlata z Grandfinále Zlaté ligy atletických přípravek

09. 10. Aktuality

Břeclav hostila špičkový turnaj fotbalových přípravek

06. 10. Aktuality

Malý výlet do historie olympijských sportů

03. 10. Aktuality

Starší žáci pátí na atletickém MČR družstev

29. 09. Aktuality

V Břeclavi se utkají mladí fotbalisté tří zemí

27. 09. Aktuality

Evropský týden sportu je v plném proudu

25. 09. Osobnosti FOSFA Sport

Veronika Vašíčková: Volejbal mi do života přináší disciplínu

22. 09. Aktuality

Přichází nová série Volejhrátek

19. 09. Aktuality

Břeclav hostila turnaj fotbalových přípravek

18. 09. Aktuality

Břeclav má dva nové mistry republiky

18. 09. Aktuality

Že je fotbal jen pro kluky? Nenechte se vysmát!

15. 09. Aktuality

Atleti znovu naskočili do soutěží

13. 09. Aktuality

S jakými cíli a plány vstupují břeclavské kluby do sezony?

11. 09. Aktuality

Barbora Cupáková reprezentovala ve Štrasburku

06. 09. Aktuality

Většina klubů z rodiny FOSFA Sport přijímá nové členy

05. 09. Aktuality

Letní příprava se stolním tenistům zúročuje

04. 09. Aktuality

Mladí fotbalisté ladili formu a sbírali zážitky

31. 08. Aktuality

Máme výherce soutěže o nejlepší prázdninové fotky!

30. 08. Aktuality

Judisté z Břeclavi trénovali s Krpálkem a Kopeckým

28. 08. Aktuality

KST Fosfa LVA: s přípravou pomáhá trenér paralympijské vítězky

24. 08. Aktuality

Atleti udrželi účast v první lize

23. 08. Aktuality

Volejbalová příprava je v plném proudu

22. 08. Osobnosti FOSFA Sport

Alexandr Hrabal: Fotbal je celoživotní vášeň

21. 08. Osobnosti FOSFA Sport

Reprezentační kemp? Otevřel mi oči, říká Tereza Vališová

17. 08. Aktuality

Stolní tenisté bojovali v Senci se silnými soupeři i vedrem

16. 08. Aktuality

Rekordy a kuriozity ze světa fotbalu

14. 08. Aktuality

Atletika: skončily tábory, blíží se závody

11. 08. Aktuality

Středa? Atletiky je třeba!

11. 08. Aktuality

Tereza Vališová míří na reprezentační kemp

09. 08. Aktuality

Stolní tenisté se vrhli do přípravy na sezonu

07. 08. Aktuality

Stolní tenis není ping pong. Co dalšího jste ještě netušili?

03. 08. Aktuality

Jak se hraje hokej v Kanadě?

02. 08. Aktuality

Břeclavský fotbalový dorost se blýskl před Američany

31. 07. Aktuality

Z plážových kratochvílí až na olympiádu

25. 07. Aktuality

Co jste možná nevěděli o historii juda

20. 07. Aktuality

Boxeři v létě nezahálejí

19. 07. Aktuality

SOUTĚŽ o nejlepší prázdninové fotky!

18. 07. Aktuality

Hlinka Gretzky Cup se vrací do Břeclavi!

11. 07. Aktuality

Sportovním manažerem hokejových Lvů Roman Kaděra!

11. 07. Aktuality

Rafinovaný cukr prostě není ten nejlepší kámoš!

03. 07. Aktuality

Fotbalová sezona očima trenérů FOSFA MSK Břeclav

29. 06. Aktuality

Máme vítěze Čokoládové tretry!

28. 06. Aktuality

Lvíčata přivezla stříbro a bronz z inline mistrovství ČR

26. 06. Aktuality

Atleti nám dělají radost

22. 06. Aktuality

To nejlepší z dívčího fotbalu již tento víkend

20. 06. Aktuality

Richard Březovič exceloval v oštěpu na mistrovství republiky

18. 06. Aktuality

Senzační premiéra FOSFA Sport na dračích lodích

16. 06. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol - 4. den ve znamení florbalu

15. 06. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol - zaostřeno na 3. den

15. 06. Aktuality

Judisté mají za sebou úspěšnou sezonu

14. 06. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol - ohlédnutí za 2. dnem

13. 06. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol - takový byl 1. den

12. 06. Aktuality

FOSFA Sport poprvé na závodech dračích lodí!

09. 06. Aktuality

Mistrovství republiky bylo pro Fifu velká škola

07. 06. Aktuality

Jak je to s barvami judistických pásků?

01. 06. Aktuality

Krajský pohár vyhrála Kuřim. Před zraky břeclavských legend

31. 05. Aktuality

Minivolejbalistům se ve Zlíně dařilo

30. 05. Aktuality

Naši boxeři udrželi druhou příčku v interlize

29. 05. Aktuality

Břeclav bude hostit finále krajského poháru JmKFS

24. 05. Aktuality

Moravská reprezentace zaboxuje o interligové body ve Vídni

23. 05. Osobnosti FOSFA Sport

Ivan Rylich: Volejbal je sport pro přemýšlivé

22. 05. Aktuality

FOSFA olympiáda břeclavských škol začne už za tři týdny

18. 05. Aktuality

Přijďte si vyzkoušet fotbal

17. 05. Aktuality

Stolní tenisté potvrdili příslušnost ke špičce U11 a U13

15. 05. Osobnosti FOSFA Sport

Tereza Vališová: Finsko mě zase o něco posunulo

11. 05. Aktuality

Čokoládová tretra již příští týden

09. 05. Aktuality

Stolní tenisté přivezli první medaili z mistrovství republiky

05. 05. Aktuality

Blíží se FOSFA olympiáda břeclavských škol

02. 05. Aktuality

Když frčíme na endorfinech!

28. 04. Aktuality

Dubnová žeň atletů

25. 04. Aktuality

Atletika zve na příměstský tábor

21. 04. Aktuality

Kadetky Lokomotivy postoupily do 2. ligy!

20. 04. Osobnosti FOSFA Sport

Jeden trénink denně nestačí

10. 04. Aktuality

České děti se nehýbou a tloustnou

03. 04. Aktuality

Hokej: mladší žáci čtvrtí na Spengler Cupu

01. 04. Aktuality

RACIO Běh kolem Dyje už za dva týdny!

28. 03. Olympijské vzory

Nemám rád, když lidi nemají cíl

24. 03. Aktuality

Co jste možná nevěděli o volejbalu

22. 03. Aktuality

Břeclaváci míří podpořit českou repre

14. 03. Aktuality

FOSFA Real Boxing Cup: výjimečný úspěch týmu Břeclavi

10. 03. Olympijské vzory

Radek Juška: Člověk se nesmí vzdát po prvním nezdaru

05. 03. Aktuality

FOSFA Sport - naše hodnoty

Jarní prázdniny 2023

13. – 19. března 2023

27. 02. Aktuality

Opravdu je judo nejlepší sport pro děti?

24. 02. Osobnosti FOSFA Sport

Proč ne zrovna já?

21. 02. Aktuality

Do Břeclavi míří nejvyšší evropská boxerská soutěž

29. 01. Aktuality

Boxerům to v Praze třikrát cinklo

27. 01. Aktuality

Jak vypadá trénink Atletické přípravky?

25. 01. Aktuality

Zástupci klubů FOSFA Sport se sešli v Lednici


Zobrazit další

„Chuť zlepšovat se, odolnost, disciplína a schopnost týmové spolupráce jsou trvalé hodnoty. Možná si jejich význam začneme plně uvědomovat až v době, kdy – stejně jako naši sportovci na olympijských hrách – budeme muset čelit novým situacím, výzvám a nečekaným změnám. Abychom z nich vyšli vítězně, je potřeba, aby k nim jednotlivci i týmy přistupovali s odvahou, neskonalým úsilím a touhou uspět.“

Ing. Ivan Baťka
majitel a generální ředitel společnosti FOSFA

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

Lokomotiva FOSFA Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav