Aktuální výsledky

Jak se nám dařilo v uplynulých dnech?




Filtrovat dle sportu

  • 19. 5.
    12:15

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    1:1

    MSDD-D mladší - 26. kolo

    1:1

  • 19. 5.
    10:00

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    2:0

    Okresní přebor starších žáků - 18. kolo

    2:0

  • 19. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U9, U8

    14:3

    Okresní přebor mladších přípravek - 17. kolo

    14:3

  • 19. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U13 C

    0:9

    Okresní přebor mladších žáků - 22. kolo

    0:9

  • 19. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U11, U10

    12:9

    Okresní přebor starších přípravek - 17. kolo

    12:9

  • 19. 5.
    10:00

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    12:1

    MSDD-D starší - 26. kolo

    12:1

  • 19. 5.

    Filip Prchlík, Jakub Král, Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo

    Krajské přebory družstev mládeže U19 - Lanžhot

    5.-8. místo

  • 19. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    1. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 100 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    1. místo
    běh 100 m (U16)

  • 19. 5.

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 300 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    4. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 1000 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    1. místo
    běh 1000 m (U16)

  • 19. 5.

    Eliška Zapletalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 1000 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    4. místo
    běh 1000 m (U16)

  • 19. 5.

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    běh 300 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    5. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 100 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    4. místo
    běh 100 m (U16)

  • 18. 5.
    15:30

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    4:6

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 2. kolo

    4:6

  • 18. 5.
    14:30

    HCM Warriors Brno Inline B


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    2:16

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 3. kolo

    2:16

  • 18. 5.
    13:00

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno

    mladší žáci

    8:5

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 3. kolo

    8:5

  • 18. 5.
    12:00

    IHC KANCI Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    5:10

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 2. kolo

    5:10

  • 18. 5.
    11:45

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    1:5

    Krajský přebor U15 - 23. kolo

    1:5

  • 18. 5.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC KANCI Uherský Brod

    mladší žáci

    6:1

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 3. kolo

    6:1

  • 18. 5.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds

    dorost

    0:3

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 2. kolo

    0:3

  • 18. 5.
    10:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žáci

    2. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    2. místo

  • 18. 5.
    10:00

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    5:4

    Okresní přebor mladších žáků - 21. kolo

    5:4

  • 18. 5.
    10:00

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:21

    Krajský přebor U13 - 23. kolo

    0:21

  • 18. 5.

    Jakub Král, Jakub Cupák, Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    3. místo

    Krajské přebory družstev mládeže U15 - Lanžhot

    3. místo

  • 18. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    2. místo

  • 18. 5.

    Jiljí Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    3. místo

  • 18. 5.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    3. místo

  • 18. 5.

    Jakub Průdek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    3. místo

  • 18. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    2. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    2. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    1. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břecla

    starší žáci

    1. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    1. místo

  • 12. 5.
    16:00

    Kubíček, Kocman, Herman, Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x300 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    4x300 m - žáci

  • 12. 5.
    15:40

    Kachyňová, Mank, Janíková, Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x60 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    4x60 m - žákyně

  • 12. 5.
    15:30

    Bína, Smolík, Drobilič, Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    4x60 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    4x60 m - žáci

  • 12. 5.
    15:00

    Tručka, Šálek, Rumpová, Helešicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    4x60 m mix

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    4x60 m mix

  • 12. 5.
    14:40

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 150 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 150 m - žáci

  • 12. 5.
    14:40

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 150 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 150 m - žáci

  • 12. 5.
    14:30

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 150 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 150 m - žákyně

  • 12. 5.
    14:10

    Veronika Padělková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    oštěp 500 g - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    oštěp 500 g - žákyně

  • 12. 5.
    14:10

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 500 g - ml. žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    oštěp 500 g - ml. žáci

  • 12. 5.
    14:10

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    koule 4 kg - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    koule 4 kg - žáci

  • 12. 5.
    13:50

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 1500 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    běh 1500 m - žákyně

  • 12. 5.
    13:50

    Barbora Klobásová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 1500 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 1500 m - žákyně

  • 12. 5.
    13:45

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.
    13:40

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 1500 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 1500 m - žáci

  • 12. 5.
    13:30

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 300 m - žáci

  • 12. 5.
    13:10

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    200 m překážek - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    200 m překážek - žáci

  • 12. 5.
    13:10

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 400 g - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    oštěp 400 g - ml. žákyně

  • 12. 5.
    12:30

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok daleký - žákyně

  • 12. 5.
    12:30

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 60 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 60 m - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 60 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 60 m - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.
    12:25

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

  • 12. 5.
    12:25

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

  • 12. 5.
    12:20

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 60 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    běh 60 m - žákyně

  • 12. 5.
    12:10

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 60 m - ml. žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    běh 60 m - ml. žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Matěj Pešl

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Antonín Baránek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    11:50

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 800 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 800 m - žáci

  • 12. 5.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U13 B

    9:0

    okresní přebor mladších žáků - 20. kolo

    9:0

  • 12. 5.
    11:40

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 800 m - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    běh 800 m - ml. žákyně

  • 12. 5.
    11:15

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 12. 5.
    11:15

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 12. 5.
    11:15

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 12. 5.
    10:00

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 12. 5.
    10:00

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 12. 5.
    10:00

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.
    10:00

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U15 B

    13:0

    Okresní přebor starších žáků - 17. kolo

    13:0

  • 11. 5.
    17:00

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    3:0

    okresní přebor mladších žáků - 21. kolo

    3:0

  • 11. 5.
    15:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno Inline B

    mladší žáci

    9:6

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 2. kolo

    9:6

  • 11. 5.
    15:00

    Rakvice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    18:10

    okresní přebor mladší přípravky - 16. kolo

    18:10

  • 11. 5.
    15:00

    Rakvice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    12:6

    okresní přebor starší přípravky - 16. kolo

    12:6

  • 11. 5.
    14:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Prague Rats

    dorost

    6:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ + Západ - 1. kolo

    6:1

  • 11. 5.
    12:00

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    7:4

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 2. kolo

    7:4

  • 11. 5.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U13

    17:1

    Krajský přebor U13 - 22. kolo

    17:1

  • 11. 5.
    10:30

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    7:2

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 2. kolo

    7:2

  • 11. 5.
    09:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Roller Storm Praha

    dorost

    6:2

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ + Západ - 1. kolo

    6:2

  • 11. 5.
    09:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Cvočkaři Hořovice

    dorost

    22:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ + Západ - 1. kolo

    22:1

  • 11. 5.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U15

    3:1

    Krajský přebor U15 - 22. kolo

    3:1

  • 11. 5.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo
    dvouhra

    Mistrovství České republiky U15 - Praha

    9.-16. místo
    dvouhra

  • 11. 5.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo
    čtyřhra

    Mistrovství České republiky U15 - Praha

    5.-8. místo
    čtyřhra

  • 11. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Talent Jihlava 2024

    1. místo

  • 11. 5.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Talent Jihlava 2024

    1. místo

  • 11. 5.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Talent Jihlava 2024

    3. místo

  • 11. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Talent Jihlava 2024

    2. místo

  • 08. 5.
    14:35

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    skok vysoký - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    5. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.
    14:35

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    skok vysoký - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    7. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.
    14:35

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok vysoký - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    8. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.
    13:35

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    trojskok - dorostenci

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    3. místo
    trojskok - dorostenci

  • 08. 5.
    13:05

    Petr Šrámek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    7. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.
    12:35

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 100 m - junioři

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    4. místo
    běh 100 m - junioři

  • 08. 5.
    12:30

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hvězdné házení - Domažlice

    4. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.
    12:30

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    běh 100 m - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    5. místo
    běh 100 m - dorost

  • 08. 5.
    12:30

    Richard Březovi

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hvězdné házení - Domažlice

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.
    11:30

    Veronika Trubačová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    hod diskem - dorostenky

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    6. místo
    hod diskem - dorostenky

  • 08. 5.
    11:20

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok daleký - junioři

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    8. místo
    skok daleký - junioři

  • 08. 5.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    7. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    7. místo

  • 08. 5.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    9. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    9. místo

  • 08. 5.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    6. místo

    Žebříčkový turnaj U19 - Klobouky u Brna

    6. místo

  • 08. 5.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    1. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    1. místo

  • 08. 5.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    12. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    12. místo

  • 08. 5.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    8. místo

    Žebříčkový turnaj U19 - Klobouky u Brna

    8. místo

  • 08. 5.

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    12. místo

    Žebříčkový turnaj U19 - Klobouky u Brna

    12. místo

  • 08. 5.

    Claudia Polanská

    KST FOSFA LVA

    8. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    8. místo

  • 08. 5.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    5. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    5. místo

  • 05. 5.
    14:30

    HC Boskovice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    2:24

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 1. kolo

    2:24

  • 05. 5.
    13:00

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    6:11

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 1. kolo

    6:11

  • 05. 5.
    12:30

    Valašské Meziříčí


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:0

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    3:0

  • 05. 5.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    přípravka

    5:13

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 1. kolo

    5:13

  • 05. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U13 C

    3:8

    okresní přebor mladších žáků - 20. kolo

    3:8

  • 05. 5.
    09:00

    Nový Jičín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:1

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    3:1

  • 05. 5.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    3. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    3. místo

  • 05. 5.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    12. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    12. místo

  • 05. 5.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    1. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    1. místo

  • 05. 5.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    4. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    4. místo

  • 05. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenky

    9. místo
    dorostenky

    1. semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Ostrava

    9. místo
    dorostenky

  • 05. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenci

    3. místo
    dorostenci

    1. semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Ostrava

    3. místo
    dorostenci

  • 04. 5.
    17:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Stará Bělá

    juniorky

    3:0

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    3:0

  • 04. 5.
    14:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    dorost

    8:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 1. kolo

    8:1

  • 04. 5.
    13:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Frýdek-Místek C

    juniorky

    0:3

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    0:3

  • 04. 5.
    13:00

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Devils Zlín

    dorost

    4:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 1. kolo

    4:1

  • 04. 5.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U17

    1:5

    MSDD-D mladší - 24. kolo

    1:5

  • 04. 5.
    10:30

    IHC KANCI Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    7:10

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 1. kolo

    7:10

  • 04. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U19

    4:1

    MSDD-D starší - 24. kolo

    4:1

  • 04. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Hrušky

    U9, U8

    12:7

    okresní přebor mladší přípravky - 15. kolo

    12:7

  • 04. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Hrušky

    U11, U10

    22:1

    okresní přebor starší přípravky - 15. kolo

    22:1

  • 04. 5.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    7. místo

    Žebříčkový turnaj U11 - Rájec

    7. místo

  • 04. 5.

    Claudia Polanská

    KST FOSFA LVA

    5. místo

    Žebříčkový turnaj U11 - Rájec

    5. místo

  • 04. 5.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    1. místo

    Žebříčkový turnaj U11 - Rájec

    1. místo

  • 01. 5.
    15:45

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

    70. ročník Polabských závodů - Kolín

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 01. 5.
    14:30

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    Hod oštěpem 700 g - dorostenci

    70. ročník Polabských závodů (Kolín)

    1. místo
    Hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 01. 5.
    13:00

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    8:0

    Okresní přebor mladších žáků - 19. kolo

    8:0

  • 01. 5.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U9, U8

    6:7

    OP mladší přípravky - 14. kolo

    6:7

  • 01. 5.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U11, U10

    18:2

    OP starší přípravky - 14. kolo

    18:2

  • 01. 5.
    10:45

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:7

    Krajský přebor U13 - 20. kolo

    0:7

  • 01. 5.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Kobylí / Bořetice

    U13 B

    1:3

    Okresní přebor mladších žáků - 18. kolo

    1:3

  • 01. 5.
    09:00

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:0

    Krajský přebor U15 - 20. kolo

    2:0

  • 28. 4.
    14:30

    Březí


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    16:2

    okresní přebor mladší přípravky - 13. kolo

    16:2

  • 28. 4.
    14:30

    Březí


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    4:17

    okresní přebor starší přípravky - 13. kolo

    4:17

  • 28. 4.
    12:45

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Baník Příbram

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 28. 4.
    12:15

    SK Líšeň B


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    8:0

    MSDD-D mladší, 23. kolo

    8:0

  • 28. 4.
    10:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - SK Slavia Praha

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 28. 4.
    10:00

    SK Líšeň B


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    5:1

    MSDD-D starší, 23. kolo

    5:1

  • 28. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Kobylí / Bořetice

    U15 B

    3:1

    Okresní přebor starších žáků - 15. kolo

    3:1

  • 28. 4.
    09:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - VK Královo Pole

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 27. 4.
    600 g

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 27. 4.
    17:45

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ Ostrava

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 27. 4.
    17:05

    Kubíček, Matějka, Pešl, Toman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    4x60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    4x60 m - žáci

  • 27. 4.
    17:05

    Herman, Kocman, Lang, Korgo

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    4x60 m - žáci

  • 27. 4.
    16:00

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 27. 4.
    15:30

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    hod oštěpem 600 g

  • 27. 4.
    15:30

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 27. 4.
    15:15

    Znojmo-Přímětice


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    2:0

  • 27. 4.
    15:05

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále A
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.
    15:00

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    skok daleký - žákyně

  • 27. 4.
    15:00

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.
    14:55

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále A
    60 m - ml. žáci

  • 27. 4.
    14:45

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále A
    60 m - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    4. místo finále A
    60 m - žákyně

  • 27. 4.
    14:45

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále A
    60 m - žákyně

  • 27. 4.
    14:40

    Michaela Chramostová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.
    14:35

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo finále A
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:35

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále A
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:35

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále A
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    4. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:30

    Veronika Padělková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 27. 4.
    14:30

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále B
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo finále B
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:30

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 27. 4.
    14:30

    Anna Švábová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 27. 4.
    14:15

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    1500 m překážek - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    1500 m překážek - žákyně

  • 27. 4.
    13:30

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 27. 4.
    13:30

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod oštěpem 400 - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok vysoký - žáci

  • 27. 4.
    13:00

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    1500 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    1500 m - žáci

  • 27. 4.
    12:30

    Sebastián Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 27. 4.
    11:30

    TJ Lokomotiva Plzeň


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    2:0

  • 27. 4.
    11:30

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 27. 4.
    11:30

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 27. 4.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín B

    U13

    6:0

    krajský přebor U13 - 19. kolo

    6:0

  • 27. 4.
    10:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Benátky nad Jizerou

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 27. 4.
    10:00

    Valentýna Rygarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok o tyči - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok o tyči - žákyně

  • 27. 4.
    10:00

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1 kg - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod diskem 1 kg - žáci

  • 27. 4.
    10:00

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    100 překážek - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    100 překážek - žáci

  • 27. 4.
    10:00

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 27. 4.
    10:00

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

  • 27. 4.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín B

    U15

    5:1

    Krajský přebor U15, 19. kolo

    5:1

  • 27. 4.

    Šimon Spěvák

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

    BTM Hustopeče - U11

    5.-8. místo turnaje B

  • 27. 4.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U11

    5.-8. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    3.-4. místo útěchy turnaje

    BTM Hustopeče - U15

    3.-4. místo útěchy turnaje

  • 27. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    2. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U13

    2. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U13

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U19

    5.-8. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U19

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U13

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Martin Barcúch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velká cena Blanska 2024

    3. místo

  • 27. 4.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velká cena Blanska 2024

    2. místo

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    žákyně

    2. místo
    žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    žákyně

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    žáci

    1. místo
    žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    žáci

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1. místo
    mladší žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    mladší žákyně

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žáci

    3. místo
    mladší žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    mladší žáci

  • 25. 4.
    19:00

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1,75 kg - junioři

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod diskem 1,75 kg - junioři

  • 25. 4.
    19:00

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    19:00

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    18:00

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. míst
    vrh koulí 6 kg - junioři

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. míst
    vrh koulí 6 kg - junioři

  • 25. 4.
    18:00

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    18:00

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    17:35

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    200 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    4. místo
    200 m - muži

  • 25. 4.
    17:35

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    200 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    200 m - muži

  • 25. 4.
    17:00

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

  • 25. 4.
    17:00

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 25. 4.
    17:00

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    3. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Adam Procházka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

  • 25. 4.
    16:50

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    100 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    5. místo
    100 m - muži

  • 25. 4.
    16:50

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    100 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    3. místo
    100 m - muži

  • 25. 4.
    16:50

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    100 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    100 m - muži

  • 21. 4.
    12:45

    Jihlava


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 21. 4.
    12:45

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    300 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    300 m - dorostenci

  • 21. 4.
    12:45

    Viktor Vykoukal

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 21. 4.
    12:45

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 21. 4.
    12:45

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - m. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - m. žáci

  • 21. 4.
    12:45

    Ivana Pavlíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 21. 4.
    12:45

    Erik Kurial

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    300 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    300 m - dorostenci

  • 21. 4.
    12:45

    Anna Šlancarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.
    12:30

    Sofie Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.
    12:30

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.
    12:30

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.
    12:30

    Aleš Maděřič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.
    12:30

    Adam Uher

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.
    12:00

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:00

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:00

    Justýna Mikolášová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.
    11:45

    Veselí / Strážnice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

    Krajský přebor U15

    4:1

  • 21. 4.
    11:30

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Sabina Moore

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenky

  • 21. 4.
    11:30

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 21. 4.
    11:30

    David Jankovec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 21. 4.
    11:30

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Amélie Pekaříková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenky

  • 21. 4.
    11:20

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.
    11:20

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.
    11:20

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.
    11:10

    Tereza Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    11:10

    Klára Helešicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    11:10

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:45

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    800 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.
    10:45

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    800 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.
    10:45

    Barbora Konečná

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    800 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

  • 21. 4.
    10:30

    Zbyněk Sem

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. míst
    skok daleký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. míst
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.
    10:30

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Viktor Vykoukal

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Sofie Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Miroslava Jankechová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    800 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    800 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.
    10:30

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.
    10:30

    Eliška Šuldesová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    800 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    800 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Dominik Cvrček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Anna Šlancarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Adéla Brůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:15

    Děčín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 21. 4.
    10:15

    Karel Macek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    800 m - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    800 m - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:00

    Veselí / Strážnice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:3

    Krajský přebor U13, 18. kolo

    0:3

  • 21. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov B

    U13 C

    1:5

    Okresní přebor mladších žáků, 17. kolo

    1:5

  • 21. 4.
    09:30

    Viktorie Urbánková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1.místo
    skok daleký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1.místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Daniela Nebenführová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - dorostenky

  • 21. 4.
    09:30

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Amélie Pekaříková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenky

  • 21. 4.
    09:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Orion Praha

    starší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    0:2

  • 20. 4.
    14:30

    Lanškroun


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 20. 4.
    13:00

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    2:2

    Okresní přebor mladších žáků, 16. kolo

    2:2

  • 20. 4.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FK Pelhřimov

    U17

    1:0

    MSDD-D mladší, 22. kolo

    1:0

  • 20. 4.
    12:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Uherské Hradiště

    starší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    0:2

  • 20. 4.
    10:45

    VAM Olomouc


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 20. 4.
    10:30

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    0:0

    Okresní přebor mladší přípravky, 12. kolo

    0:0

  • 20. 4.
    10:30

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    0:0

    Okresní přebor starší přípravky, 12. kolo

    0:0

  • 20. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Pelhřimov

    U19

    2:0

    MSDD-D starší, 22. kolo

    2:0

  • 20. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U15 B

    7:0

    Okresní přebor starších žáků, 14. kolo

    7:0

  • 20. 4.
    09:30

    Ostrava


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 20. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo
    soutěž družstev

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo
    soutěž družstev

  • 20. 4.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Ondrej Bezůšek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    2. místo

  • 20. 4.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Michal Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    2. místo

  • 20. 4.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Filip Chorvát

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 14. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U15 B

    5:3

    Okresní přebor starších žáků, 13. kolo

    5:3

  • 14. 4.
    09:00

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U17 - Lednice

    1. místo turnaje A

  • 14. 4.
    09:00

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U17 - Lednice

    3. místo turnaje A

  • 14. 4.
    09:00

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U17 - Lednice

    1. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.
    16:30

    MFK Vyškov


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:0

    MSDD-D mladší, 21. kolo

    7:0

  • 13. 4.
    14:30

    MFK Vyškov


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:2

    MSDD-D starší, 21. kolo

    4:2

  • 13. 4.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - FC Boskovice

    U13

    4:2

    Krajský přebor U13, 17. kolo

    4:2

  • 13. 4.
    09:00

    Šimon Spěvák

    KST FOSFA LVA

    1. místo útěchy turnaje B

    Krajský bodovací turnaj U11

    1. místo útěchy turnaje B

  • 13. 4.
    09:00

    Sam Šimon

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

    Krajský bodovací turnaj U11

    5.-8. místo turnaje B

  • 13. 4.
    09:00

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11

    5.-8. místo turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    Marek Omelka

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

    Krajský bodovací turnaj U11

    5.-8. místo turnaje B

  • 13. 4.
    09:00

    Claudia Polanská

    KST FOSFA LVA

    2. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11 - Lednice

    2. místo turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11

    3. místo turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    Bolek Hladký

    KST FOSFA LVA

    3. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11

    3. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Boskovice

    U15

    0:1

    Krajský přebor U15, 17. kolo

    0:1

  • 13. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U15 - Mikulčice

    2. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    3. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U15 - Mikulčice

    3. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U15 - Mikulčice

    5.-8. místo turnaje A

  • 13. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velká cena Zdeňka Ludvíka - Sletová soutěž ČOS (Prostějov)

    3. místo

  • 13. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Labara Cup 2024 - Velká Bíteš

    2. místo

  • 13. 4.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Velká cena Zdeňka Ludvíka - Sletová soutěž ČOS (Prostějov)

    1. místo

  • 13. 4.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velká cena Zdeňka Ludvíka - Sletová soutěž ČOS (Prostějov)

    3. místo

  • 07. 4.
    14:15

    Nosislav/Němčice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:1

    okresní přebor starších žáků - 12. kolo

    4:1

  • 07. 4.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FC Žďár nad Sázavou

    U17

    1:3

    MSDD-D mladší, 20. kolo

    1:3

  • 07. 4.
    10:00

    Valtice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    14:6

    okresní přebor mladší přípravky - 11. kolo

    14:6

  • 07. 4.
    10:00

    Valtice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    10:9

    okresní přebor starší přípravky - 11. kolo

    10:9

  • 07. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Žďár nad Sázavou

    U19

    1:3

    MSDD-D starší, 20. kolo

    1:3

  • 07. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U13 C

    2:3

    Okresní přebor mladších žáků - 15. kolo

    2:3

  • 07. 4.
    09:00

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    0:1

    Okresní přebor mladších žáků - 15. kolo

    0:1

  • 07. 4.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    3. místo

  • 07. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 07. 4.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    3. místo

  • 07. 4.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    1. místo

  • 07. 4.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 07. 4.

    Kryštof Chrobák

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 07. 4.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    3. místo

  • 07. 4.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 06. 4.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Tatran Bohunice

    U13

    0:2

    Krajský přebor U13 - 16. kolo

    0:2

  • 06. 4.
    10:30

    TJ Sokol Jehnice


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:0

    Krajský přebor U18Z

    2:0

  • 06. 4.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Tatran Bohunice

    U15

    1:2

    krajský přebor U15 - 16. kolo

    1:2

  • 06. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    3.-4. místo
    čtyřhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    3.-4. místo
    čtyřhra

  • 06. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    17.-24. místo
    dvouhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    17.-24. místo
    dvouhra

  • 06. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo
    dvouhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    9.-16. místo
    dvouhra

  • 06. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo
    čtyřhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    5.-8. místo
    čtyřhra

  • 31. 3.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - Dolní Dunajovice

    U13 B

    15:0

    Okresní přebor mladších žáků, 14. kolo

    15:0

  • 31. 3.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U15 B

    0:2

    Okresní přebor starších žáků, 11. kolo

    0:2

  • 30. 3.
    13:30

    Popice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    4:0

    Okresní přebor mladších žáků, 14. kolo

    4:0

  • 30. 3.
    12:15

    FC Chotěboř


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    2:1

    MSDD-D mladší, 19. kolo

    2:1

  • 30. 3.
    10:45

    FK Baník Ratíškovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:6

    Krajský přebor U13, 15. kolo

    2:6

  • 30. 3.
    10:00

    FC Chotěboř


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

    MSDD-D starší, 19. kolo

    6:0

  • 30. 3.
    09:00

    FK Baník Ratíškovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    12:1

    Krajský přebor U15, 15. kolo

    12:1

  • 29. 3.
    13:00

    VK Královo Pole Brno


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

    Krajský přebor U22Z

    1:3

  • 29. 3.
    10:00

    VK Královo Pole Brno


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

    Krajský přebor U22Z

    1:3

  • 24. 3.
    14:00

    SK Meteor Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    1:2

    Český pohár U18Z

    1:2

  • 24. 3.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U17

    0:6

    MSDD-D mladší - 18. kolo

    0:6

  • 24. 3.
    11:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Žďár nad Sázavovu

    mladší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    2:0

  • 24. 3.
    11:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ ABC Braník

    kadetky

    2:1

    Český pohár U18Z

    2:1

  • 24. 3.
    11:00

    TJ Svitavy


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:1

    Český pohár U20Z

    2:1

  • 24. 3.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U19

    0:1

    MSDD-D starší - 18. kolo

    0:1

  • 24. 3.
    09:00

    TJ Šumperk


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:1

    Český pohár U20Z

    2:1

  • 24. 3.
    09:00

    Staré Město


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    0:2

  • 24. 3.
    09:00

    Králův Dvůr


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    0:2

    Český pohár U18Z

    0:2

  • 23. 3.
    18:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Šlapanice

    mladší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    2:0

  • 23. 3.
    18:00

    VK Benešovská 1. volejbalová


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:1

    Český pohár U18Z

    2:1

  • 23. 3.
    16:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Volejbalový klub Karlovy Vary

    juniorky

    2:0

    Český pohár U20Z

    2:0

  • 23. 3.
    15:45

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Volejbal Přerov

    mladší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    0:2

  • 23. 3.
    15:30

    TJ Sokol Staré Město-Náchod


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:0

    Český pohár U18Z

    2:0

  • 23. 3.
    15:00

    TJ ABC Braník


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:0

    Český pohár U20Z

    2:0

  • 23. 3.
    14:30

    Frýdek-Místek


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    1:2

  • 23. 3.
    13:00

    Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    0:2

    Český pohár U20Z

    0:2

  • 23. 3.
    13:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - SC Spirit Říčany

    kadetky

    2:0

    Český pohár U18Z

    2:0

  • 23. 3.
    11:30

    SAVO Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:1

    Český pohár U18Z

    2:1

  • 23. 3.
    11:30

    Lanškroun


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    2:0

  • 23. 3.
    11:00

    SAVO Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:2

    Český pohár U20Z

    1:2

  • 23. 3.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U13

    1:2

    krajský přebor U13 - 14. kolo

    1:2

  • 23. 3.
    09:00

    Uherské Hradiště


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    0:2

  • 23. 3.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U15

    1:3

    krajský přebor U15 - 14. kolo

    1:3

  • 23. 3.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    BTM JmSST kategorie U11 - Rájec-Jestřebí

    5.-8. místo

  • 23. 3.

    Jakub Král, Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    3. místo
    čtyřhra

  • 23. 3.

    Jakub Král, Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    1. místo
    čtyřhra mix

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    1. místo
    čtyřhra mix

  • 23. 3.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    3. místo
    dvouhra

  • 23. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    3. místo
    dvouhra

  • 23. 3.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    BTM JmSST kategorie U11 - Rájec-Jestřebí

    5.-8. místo

  • 17. 3.
    11:40

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VO TJ Lanškroun B

    st. žákyně

    1:2

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    1:2

  • 17. 3.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna

    st. žákyně

    2:0

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:0

  • 16. 3.
    15:40

    Loko Plzeň B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně A

    2:1

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:1

  • 16. 3.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC Spirit Říčany

    st. žákyně

    2:1

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:1

  • 16. 3.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - START B6

    juniorky

    1:3

    krajský přebor U22Z

    1:3

  • 16. 3.
    12:45

    SC Znojmo B


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:1

    MSDD - D mladší, 17. kolo

    4:1

  • 16. 3.
    10:30

    SC Znojmo B


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    7:0

    MSDD - D starší, 17. kolo

    7:0

  • 16. 3.
    10:20

    VK Hronov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    st. žákyně

    2:1

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:1

  • 16. 3.
    10:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - START B6

    juniorky

    0:3

    krajský přebor U22Z

    0:3

  • 16. 3.
    09:00

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    st. žákyně

    2:0

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:0

  • 10. 3.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FC Havlíčkův Brod

    U17

    0:3

    MSDD-D mladší, 16. kolo

    0:3

  • 10. 3.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Havlíčkův Brod

    U19

    2:4

    MSDD - D starší, 16. kolo

    2:4

  • 10. 3.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo útěchy turnaje A

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk

    16.-32. místo útěchy turnaje A

  • 10. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo turnaje B

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk

    16.-32. místo turnaje B

  • 10. 3.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U17 - Hustopeče

    2. místo útěchy turnaje A

  • 10. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo turnaje A

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk

    9.-16. místo turnaje A

  • 10. 3.

    Dominik Svoboda

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo útěch turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U17 - Hustopeče

    16.-32. místo útěch turnaje A

  • 09. 3.
    14:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav A - START B6

    starší žákyně

    0:2

    finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice

    0:2

  • 09. 3.
    11:45

    TJ Sokol Šlapanice A


    FOSFA Lokomotiva Břeclav A

    starší žákyně

    1:2

    finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice

    1:2

  • 09. 3.
    10:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav A - TJ Junior Brno A

    starší žákyně

    1:2

    finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice

    1:2

  • 09. 3.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    5.-8. místo turnaje B

  • 09. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    9.-16. místo turnaje A

  • 09. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo (čtyřhra)

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    3. místo (čtyřhra)

  • 09. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo turnaje B

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U19 - Hluk

    16.-32. místo turnaje B

  • 09. 3.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo útěchy turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    5.-8. místo útěchy turnaje A

  • 03. 3.
    13:30

    Štafeta

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 4x200 m

    (Smolík R., Drobilič L., Bína R., Kocman M.)
    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    2. místo
    Běh 4x200 m

  • 03. 3.
    11:40

    Robin Chládek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    4. místo
    skok vysoký

  • 03. 3.
    11:40

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    6. místo
    skok vysoký

  • 03. 3.
    11:40

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    1. místo
    Skok vysoký

  • 03. 3.
    11:15

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 300 m

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    1. místo
    běh 300 m

  • 03. 3.
    10:40

    Matyáš Kocman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 800 m

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    1. místo
    běh 800 m

  • 03. 3.
    10:30

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    16. místo
    skok daleký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    16. místo
    skok daleký

  • 02. 3.
    13:00

    START B6


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

    krajský přebor U22Z - Brno-Žabovřesky

    1:3

  • 02. 3.
    11:45

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    2:0

  • 02. 3.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Minerva Boskovice

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    1:2

  • 02. 3.
    10:00

    START B6


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:2

    krajský přebor U22Z - Brno-Žabovřesky

    3:2

  • 02. 3.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    2:0

  • 02. 3.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    2. místo

  • 02. 3.

    Anna Dippold

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    3. místo

  • 02. 3.

    Adam Daněk

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    2. místo

  • 02. 3.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    běh 60 m

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    2. místo
    běh 60 m

  • 02. 3.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok daleký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    2. místo
    skok daleký

  • 25. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    4.-8. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    4.-8. místo

  • 25. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    3. místo

  • 25. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    3. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    3. místo

  • 25. 2.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Martin Trojan

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    15. místo
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    15. místo
    Skok vysoký

  • 25. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. misto
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    8. misto
    Skok vysoký

  • 25. 2.

    Nikita Mayerhofer

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    14. místo
    Vrh koulí 4 kg

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    14. místo
    Vrh koulí 4 kg

  • 25. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    12. místo
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    12. místo
    Skok vysoký

  • 24. 2.
    14:15

    ZŠ Milénova C


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    2:0

    krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice

    2:0

  • 24. 2.
    11:45

    VK Znojmo-Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16Z - Břeclav

    2:0

  • 24. 2.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    starší žákyně B

    0:2

    krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice

    0:2

  • 24. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Předklášteří

    starší žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16Z - Břeclav

    2:0

  • 24. 2.
    09:00

    VK Znojmo-Přímětice B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    1:2

    krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice

    1:2

  • 24. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    starší žákyně A

    0:2

    krajský přebor U16Z - Břeclav

    0:2

  • 24. 2.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

    Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy sk. A

    krajský turnaj U13 - Mikulov

    3. místo útěchy sk. A

  • 24. 2.

    Filip Svoboda

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    krajský turnaj U13 - Mikulov

    5.-8. místo

  • 24. 2.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

    Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

    Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov

    3. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Richard Březovič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    7. místo
    vrh koulí 5 kg

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    7. místo
    vrh koulí 5 kg

  • 22. 2.

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok daleký

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Skok daleký

  • 22. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 60 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Běh 60 m

  • 22. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 150 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Běh 150 m

  • 22. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 300 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    2. místo
    Běh 300 m

  • 22. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok vysoký

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Skok vysoký

  • 22. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    Běh 60 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    6. místo
    Běh 60 m

  • 22. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 300 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Běh 300 m

  • 22. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    Běh 150 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    3. místo
    Běh 150 m

  • 22. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 60 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    2. místo
    Běh 60 m

  • 18. 2.
    15:40

    Volejbal Přerov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 18. 2.
    13:00

    SK Ruchadlo Zájezd


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 18. 2.
    10:20

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 17. 2.
    18:20

    VSK Baník Sokolov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 17. 2.
    13:00

    SK Slavia Praha - volejbal


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:1

    Český pohár U16 žákyň

    2:1

  • 17. 2.
    12:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:1

    Krajský přebor U22Z

    3:1

  • 17. 2.
    11:40

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

    Český pohár U16 žákyň

    0:2

  • 17. 2.
    09:00

    VK Madeta


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 17. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:0

    Krajský přebor U22Z

    3:0

  • 13. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    1. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Samuel Kos

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    6. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Matouš Jandek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    5. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Julie Svobodová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Amélie Pekaříková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Adriana Dlapalová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    4. místo
    skok vysoký

  • 11. 2.
    13:00

    TJ SOKOL LETOVICE


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadeti

    0:3

    Krajský přebor U20

    0:3

  • 11. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalové sdružení Drásov

    Kadeti

    2:3

    Krajský přebor U20

    2:3

  • 11. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B
    U15

    Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U19)

    3. místo turnaje B
    U15

  • 11. 2.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje útěchy A
    U17

    Velká cena města Hostinné (BTM ČR pro kategorie U13 a U17)

    2. místo turnaje útěchy A
    U17

  • 11. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8 místo turnaje A
    U15

    Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U18)

    5.-8 místo turnaje A
    U15

  • 11. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B
    U15

    Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U19)

    5.-8. místo turnaje B
    U15

  • 11. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    chůze 3000 m

    Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi v hale

    3. místo
    chůze 3000 m

  • 10. 2.
    11:45

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    2:0

  • 10. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    kadetky

    0:2

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    0:2

  • 10. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    1:2

  • 10. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo

    krajský turnaj U13 - Hostinné

    9.-16. místo

  • 10. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A
    U13

    Velká cena města Hostinné (BTM ČR pro kategorie U13 a U17)

    3. místo turnaje A
    U13

  • 10. 2.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů

    1. místo

    Líšeňský pohár - ml. a st. žáci - Brno-Líšeň

    1. místo

  • 10. 2.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů

    3. místo

    Líšeňský pohár - ml. a st. žáci - Brno-Líšeň

    3. místo

  • 10. 2.

    smíšená štafeta

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    štafeta 4x200 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava

    Složení štafety: Karolína Rumpová, Tamara Mank, Ondřej Šálek, Sebastian Tručka

    1. místo
    štafeta 4x200 m

  • 10. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT) - závody ve skoku vysokém

    1. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    6. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Tamara Mank

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    běh 300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava

    2. místo
    běh 300 m

  • 10. 2.

    Ondřej Šálek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava

    2. místo
    skok daleký

  • 10. 2.

    Ondřej Šálek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava

    1. místo
    běh 60 m

  • 10. 2.

    Nikola Seďová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    8. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    4. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Adriana Dlapalová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    6. místo
    skok vysoký

  • 03. 2.
    13:00

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    1:3

    krajský přebor U22Z

    1:3

  • 03. 2.
    11:45

    TJ Sokol Újezd u Brna


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    X:2

    krajský přebor U16Z

    X:2

  • 03. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno A

    žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16Z

    2:0

  • 03. 2.
    10:00

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    0:3

    krajský přebor U22Z

    0:3

  • 03. 2.
    09.00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SK Beachvolleyball Slavkov

    žákyně A

    2:X

    krajský přebor U16Z

    2:X

  • 03. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo
    skok vysoký (dorostenci)

    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava

    5. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký (dorostenci)

    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava

    6. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. místo
    skok vysoký (dorostenci)

    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava

    8. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Jakub Sýkora

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    12. místo
    skok vysoký (dorostenci)

    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava

    12. místo
    skok vysoký (dorostenci)

  • 03. 2.

    Jakub Sýkora

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    10. místo
    vrh koulí 5 kg

    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava

    10. místo
    vrh koulí 5 kg

  • 03. 2.

    Emma Mwanyolo

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. místo finále A
    běh 60 m (dorostenky)

    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava

    8. místo finále A
    běh 60 m (dorostenky)

  • 03. 2.

    Amálie Pekaříková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok daleký (dorostenky)

    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava

    6. místo
    skok daleký (dorostenky)

  • 02. 2.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - ZŠ Milénova C

    žákyně B

    2:1

    krajský přebor U16Z

    2:1

  • 02. 2.
    13:00

    ZŠ Milénova B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

    Krajský přebor U16Z

    2:1

  • 02. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov D

    žákyně B

    0:2

    krajský přebor U16Z

    0:2

  • 02. 2.

    Viktorie Šebestíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    13. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    13. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    3. místo
    skok daleký

  • 02. 2.

    Rostislav Bína

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo finále A
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    5. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo finále A
    běh 60 m.

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    3. místo finále A
    běh 60 m.

  • 02. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    3. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Niklas Kolegár

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo finále B
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    2. místo finále B
    běh 60 m

  • 02. 2.

    Matěj Řezňák

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 4 kg

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    3. místo
    vrh koulí 4 kg

  • 02. 2.

    Matyáš Kocman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 1500 m

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    1. místo
    běh 1500 m

  • 02. 2.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    4. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    1. místo
    skok daleký

  • 02. 2.

    Antonín Baránek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    12. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    12. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo finále A
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    5. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 2.

    Anežka Fojtíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    29. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    29. místo
    skok vysoký

  • 02. 2.

    Anežka Fojtíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    24. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava

    24. místo
    skok daleký

  • 28. 1.
    14:00

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:1

  • 28. 1.
    13:00

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    0:3

    krajský přebor kadetů, sk. C - SH Gymnázium Břeclav

    0:3

  • 28. 1.
    11:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Madeta

    žákyně

    0:2

    CP-U16Z - Šlapanice

    0:2

  • 28. 1.
    09:00

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

    CP-U16Z - Šlapanice

    0:2

  • 28. 1.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Hrušovany u Brna

    kadeti

    3:1

    krajský přebor kadetů, sk. C - SH Gymnázium Břeclav

    3:1

  • 28. 1.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    - čtyřhra

    krajské přebory U13 - Strážnice

    3. místo
    - čtyřhra

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra - mix

    krajský turnaj U13 - Strážnice

    3. místo
    čtyřhra - mix

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

    krajský turnaj U13 - Strážnice

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo
    čtyřhra

    krajské přebory U19 - Lanžhot

    2. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

    krajské přebory U19 - Lanžhot

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    3. místo - čtyřhra

    krajské přebory U13 - Strážnice

    3. místo - čtyřhra

  • 28. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory U13 - Strážnice

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.
    16:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC Spirit Říčany

    žákyně

    2:0

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:0

  • 27. 1.
    15:15

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:1

  • 27. 1.
    12:45

    SK Ještědská Liberec


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:0

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:0

  • 27. 1.
    12:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22 - Břeclav

    3:0

  • 27. 1.
    09:00

    VO TJ Lanškroun B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

    CP-U16Z - Šlapanice

    0:2

  • 27. 1.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22 - Břeclav

    3:0

  • 27. 1.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo - dvouhra

    krajské přebory U15 - Hodonín

    3. místo - dvouhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

    krajské přebory U15 - Hodonín)

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory U15 - Hodonín

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

    krajské přebory U15 - Hodonín

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Bolek Hladký

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy

    krajský turnaj U11 - Strážnice

    2. místo útěchy

  • 27. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3 medaile - viz detail

    Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých - Olomouc

    Dominik Navrátil - skok daleký 5,78 m (3.místo), běh 60 m 7,62 s;
    Jakub Sýkora- skok vysoký 1,78 m (2.místo), skok daleký 5,18 m (11. místo);
    Richard Březovič - vrh koulí 16,19 m (1.místo), běh 60 m 7,44 s "

    3 medaile - viz detail

  • 26. 1.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    26 medailí - viz detail

    Halové Mistrovství staršího a mladšího žactva JmK

    8 zlatých, 4 stříbrné a 14 bronzových medailí

    Přebornické tituly:
    Richard Smolík na 60 m - 7,31 s, na 150 m - 17,40 s,
    Lukáš Drobilič - skok vysoký - 174 cm,
    Matěj Režňák - vrh koulí - 12,48,
    Matyáš Kocman - 300 m - 38,03 s,
    Tamara Mank - 300 m - 44,85 s,
    Karolína Rumpová - skok daleký - 446 cm,
    štafeta žáků 4x200 m 1:37,77 ve složení Smolík, Herman, Kocman, Drobilič.

    Stříbrné medaile:
    Janíková, Bažantová,Drobilič a Varga

    Bronzové medaile:
    Bína 2x, Šálek 2x, Adamcová 2x, Mank, Seďová, Baránek, Průdková, Herman, Zapletalová, štafeta žáci 4x200m a štafeta mix na 4x200m.

    26 medailí - viz detail

  • 20. 1.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    žákyně B

    0:2

    krajský přebor U16 - Vyškov

    0:2

  • 20. 1.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    žákyně A

    2:1

    krajský přebor U16 - Předklášteří

    2:1

  • 20. 1.
    13:00

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

    krajský přebor U16 - Vyškov

    2:1

  • 20. 1.
    13:00

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16 - Předklášteří

    2:0

  • 20. 1.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    žákyně B

    2:0

    krajský přebor U16 - Vyškov

    2:0

  • 20. 1.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    žákyně A

    1:2

    krajský přebor U16 - Předklášteří

    1:2

  • 14. 1.
    13:00

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

    krajský přebor U22 - Brno-Jehnice

    3:2

  • 14. 1.
    11:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Letovice

    kadeti

    0:3

    krajský přebor U20 - Rousínov

    0:3

  • 14. 1.
    10:00

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

    krajský přebor U22 - Brno-Jehnice

    3:2

  • 14. 1.
    09:00

    Beach club Zlín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:1

    krajský přebor U20 - Rousínov

    3:1

  • 13. 1.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Hustopeče

    2:0

  • 13. 1.
    10:30

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

    krajský přebor U18Z - Hustopeče

    0:2

  • 13. 1.
    09:00

    KP Brno


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    0:2

    Krajský přebor U18Z - Hustopeče

    0:2

  • 06. 1.
    14:15

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    2:1

    Krajský přebor U16 - Znojmo

    2:1

  • 06. 1.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - ZŠ Milénova B

    žákyně

    2:0

    Krajský přebor U16 - Brno

    2:0

  • 06. 1.
    13:00

    VK Brno B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

    Krajský přebor U16 - Brno

    0:2

  • 06. 1.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - Start B6

    žákyně

    2:1

    Krajský přebor U16 - Znojmo

    2:1

  • 06. 1.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - TJ Sokol Bučovice

    žákyně

    2:0

    Krajský přebor U16 - Brno

    2:0

  • 06. 1.
    09:00

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

    Krajský přebor U16 - Znojmo

    1:2

  • 16. 12.
    11:45

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18, Břeclav

    1:2

  • 16. 12.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18, Břeclav

    1:2

  • 16. 12.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Minerva Boskovice

    kadetky

    0:2

    krajský přebor U18, Břeclav

    0:2

  • 09. 12.
    15:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov C

    mladší žákyně B

    2:1

    Krajský přebor U16 - Vyškov - Dědice

    2:1

  • 09. 12.
    11:45

    ZŠ Milénova - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    2:1

    Krajský přebor U16 Vyškov - Dědice

    2:1

  • 09. 12.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - TJ JUNIOR Brno A

    mladší žákyně A

    2:0

    Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice

    2:0

  • 09. 12.
    10:30

    VK Znojmo - Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    mladší žákyně B

    2:0

    Krajský přebor U16 - Vyškov - Dědice

    2:0

  • 09. 12.
    09:00

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    1:2

    Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice

    1:2

  • 09. 12.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    2:1

    Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice

    2:1

  • 03. 12.
    15:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

    krajský přebor U20, Břeclav

    3:1

  • 03. 12.
    11:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

    krajský přebor U20, Břeclav

    3:1

  • 26. 11.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:1

    krajský přebor U22, Břeclav

    3:1

  • 26. 11.
    10:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22, Břeclav

    3:0

  • 26. 11.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    16.-32. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo turnaje B

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U17

    1. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    9.-16. místo turnaje A

  • 26. 11.

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U17

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno

    starší žákyně

    2:1

    Krajský přebor U18Z, Ivančice

    2:1

  • 25. 11.
    10:30

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

    Krajský přebor U18Z, Ivančice

    0:2

  • 25. 11.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    starší žákyně

    1:2

    krajský přebor U18Z, Ivančice

    1:2

  • 25. 11.

    Rebecca Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    jedna výhra ve skupině

  • 25. 11.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje B

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    3. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje A

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    16.-32. místo turnaje A

  • 25. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U19

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U19

    9.-16. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    9.-16. místo turnaje A

  • 19. 11.
    14:00

    Volejbalové sdružení Drásov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

    krajský pohár U20 - Břeclav

    3:0

  • 19. 11.
    12:15

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:0

    MSDD-D mladší, 1. kolo

    7:0

  • 19. 11.
    10:00

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

    MSDD-D starší, 1. kolo

    6:0

  • 19. 11.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Beach club Zlín

    kadeti

    3:2

    krajský pohár U20 - Břeclav

    3:2

  • 18. 11.
    09:15

    Roman Kaňa

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Šampionát Moravy mláďat a mladšího žactva (U10, WU12, MU12) - Veselí nad Moravou

    1. místo

  • 18. 11.
    09:15

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Šampionát Moravy mláďat a mladšího žactva (U10, WU12, MU12) - Veselí nad Moravou

    3. místo

  • 12. 11.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U17

    2:2

    MSDD-D mladší, 15. kolo

    2:2

  • 12. 11.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U19

    3:1

    MSDD-D starší, 15. kolo

    3:1

  • 12. 11.
    08:30

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U17+U19 - Strážnice

    3. místo útěchy turnaje A

  • 12. 11.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U13 - Moravský Krumlov

    2. místo turnaje A

  • 12. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U13 - Moravský Krumlov

    5.-8. místo turnaje A

  • 11. 11.
    15:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří

    mladší žákyně A

    1:2

    krajský pohár žákyň, Předklášteří

    1:2

  • 11. 11.
    11:45

    VK Znojmo


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně B

    2:0

    krajský pohár žákyň, sk. E

    2:0

  • 11. 11.
    11:45

    KP Brno B


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    1:2

    krajský pohár žákyň, Předklášteří

    1:2

  • 11. 11.
    10:30

    VK Znojmo - Přímětice A


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    2:0

    krajský pohár žákyň, Předklášteří

    2:0

  • 11. 11.
    10:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ Slovan Ivančice

    mladší žákyně B

    2:0

    krajský pohár žákyň, sk. E

    2:0

  • 11. 11.
    09:00

    FOSFA Lokomotiva břeclav - VK Brno A

    mladší žákyně B

    2:1

    krajský pohár žákyň, sk. E

    2:1

  • 11. 11.
    08:30

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    5.- 8. místo turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U15 - Strážnice

    5.- 8. místo turnaje A

  • 11. 11.
    08:30

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U15 - Strážnice

    2. místo útěchy turnaje A

  • 11. 11.
    08:30

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jaroslava Krásného - Kostice, U12

    3. místo

  • 11. 11.
    08:30

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jaroslava Krásného - Kostice, U12

    3. místo

  • 11. 11.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    1. místo útěchy

    BTM ČR 2023/24 – U11 Moravský Krumlov

    1. místo útěchy

  • 11. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo

    BTM ČR 2023/24 – U11 Moravský Krumlov

    3. místo

  • 05. 11.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U13-B

    9:0

    Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo

    9:0

  • 05. 11.
    10:45

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:1

    Krajský přebor U13, 1. kolo

    2:1

  • 05. 11.
    10:00

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

    Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo

    12:0

  • 05. 11.
    09:00

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

    Krajský přebor U15

    4:1

  • 04. 11.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    kadetky

    2:1

    Krajský přebor U18, Kuřim

    2:1

  • 04. 11.
    13:00

    DDM Kuřim


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

    Krajský přebor U18, Kuřim

    0:2

  • 04. 11.
    12:15

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    10:0

    MSDD-D mladší, 14. kolo

    10:0

  • 04. 11.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    0:2

    Krajský přebor U18, Kuřim

    0:2

  • 04. 11.
    10:30

    FOSFA MSK Břeclav - Ivaň / Vranovice

    U15-B

    6:2

    Okresní přebor starších žáků, 1. kolo

    6:2

  • 04. 11.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U9, U8

    3:8

    Okresní přebor mladších přípravek, 10. kolo

    3:8

  • 04. 11.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U11, U10

    0:0

    Okresní přebor starších přípravek, 10. kolo

    0:0

  • 04. 11.
    10:00

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

    MSDD-D starší, 14. kolo

    1:0

  • 04. 11.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    13. místo
    (kat. do 73kg)

    Přebor České republiky starších žáků - Ostrava13

    13. místo
    (kat. do 73kg)

  • 04. 11.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    9. místo
    (kat. do 55 kg)

    Přebor České republiky starších žáků - Ostrava

    9. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 04. 11.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    12. místo
    (kat. do 55 kg)

    Přebor České republiky starších žáků - Ostrava

    12. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 29. 10.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U17

    1:3

    MSDD-D mladší, 13. kolo

    1:3

  • 29. 10.
    10:45

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

    Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo

    12:0

  • 29. 10.
    10:00

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    34:0

    Okresní přebor mladší přípravky, 9. kolo

    34:0

  • 29. 10.
    10:00

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:15

    okresní přebor starší přípravky, 9. kolo

    6:15

  • 29. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U19

    1:6

    MSDD-D starší, 13. kolo

    1:6

  • 28. 10.
    12:00

    Nosislav / Němčice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    0:0

    Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo

    0:0

  • 28. 10.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U13

    9:1

    Krajský přebor U13, 13. kolo

    9:1

  • 28. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U15

    3:2

    Krajský přebor U15, 13. kolo

    3:2

  • 22. 10.
    12:15

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    3:0

    MSDD-D mladší, 12. kolo

    3:0

  • 22. 10.
    10:45

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    1:1

    krajský přebor U13, 12. kolo

    1:1

  • 22. 10.
    10:00

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

    MSDD-D starší, 12. kolo

    1:0

  • 22. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U9, U8

    8:11

    okresní přebor mladších přípravek, 8. kolo

    8:11

  • 22. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Dolní Dunajovice

    U13-C

    1:8

    okresní přebor mladších žáků, 10. kolo

    1:8

  • 22. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U11, U10

    10:3

    okresní přebor starší přípravy, 8. kolo

    10:3

  • 22. 10.
    09:00

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    0:2

    Krajský přebor U15, 12. kolo

    0:2

  • 21. 10.
    15:30Lo

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

    žákyně

    2:1

    krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice

    2:1

  • 21. 10.
    11:45

    TJ JUNIOR Brno A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

    krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav

    1:2

  • 21. 10.
    11:45

    KP Brno D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

    krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice

    0:2

  • 21. 10.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov B

    U13-B

    9:0

    okresní přebor mladších žáků, 10. kolo

    9:0

  • 21. 10.
    10:30

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    2:1

    krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice

    2:1

  • 21. 10.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo-Přímětice A

    žákyně

    0:2

    krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav

    0:2

  • 21. 10.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:1

    krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav

    2:1

  • 21. 10.
    09:00

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    4. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    4. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Tomáš Polách

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Samuel Rusnok

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    2. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    2. místo

  • 21. 10.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Hustopeče B

    U15-B

    3:0

    okresní přebor starších žáků, 10. kolo

    3:0

  • 15. 10.
    14:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo - Přímětice

    kadeti

    0:3

    krajský přebor U20, Znojmo

    0:3

  • 15. 10.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22, Gymnázium Břeclav

    3:0

  • 15. 10.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U17

    1:1

    MSDD-D mladší, 11. kolo

    1:1

  • 15. 10.
    11:30

    START B6


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

    krajský přebor U20, Znojmo

    3:0

  • 15. 10.
    10:30

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    8:6

    okresní přebor mladší přípravky, 7. kolo

    8:6

  • 15. 10.
    10:30

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    4:31

    okresní přebor starší přípravky, 7. kolo

    4:31

  • 15. 10.
    10:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Letohrad

    žákyně A

    2:1

    Český pohár U16

    2:1

  • 15. 10.
    10:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22, Gymnázium Břeclav

    3:0

  • 15. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U13-B

    4:0

    okresní přebor mladších žáků, 9. kolo

    4:0

  • 15. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U19

    0:6

    MSDD-D starší, 11. kolo

    0:6

  • 15. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U15-B

    2:2

    okresní přebor starších žáků, 9. kolo

    2:2

  • 15. 10.
    09:00

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    0:2

    Český pohár U16

    0:2

  • 15. 10.

    Sára Kratochvílová

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    BTM JmSST kategorie U11, Strážnice

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    BTM JmSST kategorie U15 Rájec

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

    BTM JmSST kategorie U11, Strážnice

    2. místo turnaje A

  • 15. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B

    BTM JmSST kategorie U15 Rájec

    3. místo turnaje B

  • 14. 10.
    17:15

    SVK Nový Jičín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

    Český pohár U16

    2:0

  • 14. 10.
    14:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VoCe

    žákyně A

    0:2

    Český pohár U16

    0:2

  • 14. 10.
    12:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Jičín

    žákyně A

    1:2

    Český pohár U16

    1:2

  • 14. 10.
    11:45

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18, Hustopeče

    2:0

  • 14. 10.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U13

    14:1

    krajský přebor U13, 11. kolo

    14:1

  • 14. 10.
    11:15

    Volejbal Znojmo


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

    Český pohár U16

    2:0

  • 14. 10.
    10:45

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    23:0

    okresní přebor mladších žáků, 9. kolo

    23:0

  • 14. 10.
    10:30

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18, Hustopeče

    1:2

  • 14. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U15

    5:1

    krajský přebor U15, 11. kolo

    5:1

  • 14. 10.
    09:00

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18, Hustopeče

    2:0

  • 14. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A

    BTM JmSST kategorie U13, Strážnice

    3. místo turnaje A

  • 14. 10.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje B

    BTM JmSST kategorie U19, Rájec

    2. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Dominik Pavlík

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B

    BTM JmSST kategorie U19, Rájec

    5.-8. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

    BTM JmSST kategorie U13, Strážnice

    5.-8. místo turnaje A

  • 11. 10.
    16:30

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:0

    MSDD-D mladší, 10. kolo

    4:0

  • 11. 10.
    15:30

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:0

    Okresní přebor starších žáků - 5. kolo

    4:0

  • 08. 10.
    10:00

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    1:2

    okresní přebor mladších žáků, 8. kolo

    1:2

  • 08. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břelcav - Kobylí / Bořetice

    U13-C

    0:15

    okresní přebor mladších žáků, 8. kolo

    0:15

  • 08. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U9, U8

    12:24

    okresní přebor mladších přípravek, sk. A - 6. kolo

    12:24

  • 08. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U11, U10

    4:4

    okresní přebor starších přípravek sk. A, 6. kolo

    4:4

  • 08. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Mladší přípravka

    1. místo

    Grandfinále Zlaté ligy atletických přípravek - JMK 2023 - Brno

    1. místo

  • 08. 10.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Starší přípravka

    1. místo

    Grandfinále Zlaté ligy atletických přípravek - JMK 2023 - Brno

    1. místo

  • 07. 10.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:0

    krajský přebor U16 dívky, Brno

    2:0

  • 07. 10.
    13:30

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    1:6

    okresní přebor starších žáků, 8. kolo

    1:6

  • 07. 10.
    13:00

    ZŠ Milénova A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

    krajský přebor U16 dívky, Brno

    1:2

  • 07. 10.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov D

    0:2

    krajský přebor U16 dívky, Hustopeče

    0:2

  • 07. 10.
    11:45

    Volejbal Vyškov D - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    1:2

    krajský přebor U16 dívky, Hustopeče

    1:2

  • 07. 10.
    11:30

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    3:4

    Krajský přebor mladších žáků - 10. kolo

    3:4

  • 07. 10.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo - Přímětice A

    žákyně

    0:2

    krajský přebor U16, Brno

    0:2

  • 07. 10.
    10:00

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    7:0

    MSDD-D starší, 10. kolo

    7:0

  • 07. 10.
    09:30

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    1:2

    Krajský přebor starších žáků - 10. kolo

    1:2

  • 07. 10.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna

    žákyně

    1:2

    krajský přebor U16 dívky, Hustopeče

    1:2

  • 01. 10.
    14:30

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    7:1

    okresní přebor mladších žáků, 7. kolo

    7:1

  • 01. 10.
    10:00

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U8, U9

    10:4

    Okresní přebor mladších přípravek, sk. A, 5. kolo

    10:4

  • 01. 10.
    10:00

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U10, U11

    2:24

    Okresní přebor starších přípravek, sk. A, 5. kolo

    2:24

  • 01. 10.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U15-B

    3:3

    okresní přebor starších žáků - 7. kolo

    3:3

  • 01. 10.

    Jakub Král

    základní skupina turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Jakub Cupák

    základní skupina turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Filip Svoboda

    základní skupina turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Eliška Kopřivová

    semifinále útěchy turnaje A

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    semifinále útěchy turnaje A

  • 01. 10.

    Barbora Cupáková

    čtvrtfinále turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    čtvrtfinále turnaje B

  • 30. 9.
    9:15

    Václav Gigerich

    1. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    1. místo

  • 30. 9.
    9:00

    VK Znojmo-Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor JM-U18Z - Znojmo

    2:0

  • 30. 9.
    14:15

    TJ Minerva Boskovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

    krajský přebor JM-U18Z - Znojmo

    0:2

  • 30. 9.
    12:45

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    16:0

    MSDD-D mladší, 9. kolo

    16:0

  • 30. 9.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov, z.s.

    kadetky

    0:2

    krajský přebor JM-U18Z - Znojmo

    0:2

  • 30. 9.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U13

    6:2

    krajský přebor U13 - 9. kolo

    6:2

  • 30. 9.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U13-B

    1:1

    Okresní přebor mladších žáků - 7. kolo

    1:1

  • 30. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U15

    4:0

    krajský přebor U15 - 9. kolo

    4:0

  • 30. 9.
    10:00

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    8:1

    MSDD-D starší, 9. kolo

    8:1

  • 30. 9.

    Jakub Cupák

    finále útěchy turnaje B

    BTM ČR Ostrava 2023 U13

    finále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Claudia Polanská

    čtvrtfinále útěchy turnaje B

    BTM ČR Ostrava 2023 U13

    čtvrtfinále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Vojtěch Gigerich

    3. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    3. místo

  • 30. 9.

    Tobiáš Draina

    2. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    2. místo

  • 30. 9.

    Jan Pálka

    3. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    3. místo

  • 30. 9.

    AO Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žáci

    5 místo
    žáci

    Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň - Praha

    5 místo
    žáci

  • 28. 9.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U17

    0:5

    MSDD-D mladší, 2. kolo

    0:5

  • 28. 9.
    10:45

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    5:12

    okresní přebor mladších přípravek - 11. kolo

    5:12

  • 28. 9.
    10:45

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:10

    okresní přebor starších přípravek - 11. kolo

    6:10

  • 28. 9.
    10:00

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    3:0

    okresní přebor mladších žáků - 13. kolo

    3:0

  • 28. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U19

    1:2

    MSDD-D starší, 2. kolo

    1:2

  • 28. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U13-C

    0:16

    okresní přebor mladších žáků - 13. kolo

    0:16

  • 24. 9.
    9:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov

    kadeti

    2:0

    2:0

  • 24. 9.
    8:30

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    1:2

    1:2

  • 24. 9.
    11:45

    TJ Sokol Šlapanice u Brna


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    2:0

    2:0

  • 24. 9.
    11:15

    KP Brno A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:0

    2:0

  • 24. 9.
    10:45

    FK Hodonín B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:3

    krajský přebor U13, 8. kolo

    0:3

  • 24. 9.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalové sdružení Drásov

    1:2

    1:2

  • 24. 9.
    10:00

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    8:0

    okresní přebor starších žáků, 6. kolo

    8:0

  • 24. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Březí

    U9, U8

    6:7

    okresní přebor mladších přípravek, 4. kolo

    6:7

  • 24. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - SK Líšeň B

    U19

    2:5

    MSDD-D starší, 8. kolo

    2:5

  • 24. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U13-C

    0:15

    okresní přebor mladších žáků, 6. kolo

    0:15

  • 24. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Březí

    U11, U10

    9:4

    okresní přebor starších přípravek, 4. kolo

    9:4

  • 24. 9.
    09:00

    FK Hodonín B


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

    Krajský přebor U15, 8. kolo

    2:1

  • 23. 9.
    16:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Napajedla

    žákyně

    2:0

    2:0

  • 23. 9.
    14:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Raškovice

    žákyně

    0:2

    0:2

  • 23. 9.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Jednota Křenovice

    kadetky

    3:2

    3:2

  • 23. 9.
    13:00

    Šitbořice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    0:2

    okresní přebor mladších žáků, 6. kolo

    0:2

  • 23. 9.
    12:15

    TJ Slovácká Slavia U. Hradiště


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    1:2

    1:2

  • 23. 9.
    10:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Jednota Křenovice

    kadetky

    3:0

    3:0

  • 23. 9.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    1. místo
    (7-0)

    Velká cena prazskypinec.cz – BTM ČR kategorie U11

    1. místo
    (7-0)

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žáci

    9. místo

    Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva - Zlín

    9. místo

  • 23. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    4. místo

    Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva - Zlín

    4. místo

  • 16. 9.
    14:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U9,U8

    0:26

    Okresní přebor mladších přípravek - 3. kolo

    0:26

  • 16. 9.
    14:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U11,U10

    11:2

    Okresní přebor starších přípravek - 3. kolo

    11:2

  • 16. 9.
    12:15

    FK Pelhřimov


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    5:0

    MSDD-D mladší - 7. kolo

    5:0

  • 16. 9.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - Veselí / Strážnice

    U13

    2:1

    Krajský přebor U13

    2:1

  • 16. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Veselí / Strážnice

    U15

    2:1

    Krajský přebor U15 - 7. kolo

    2:1

  • 16. 9.
    10:00

    FK Pelhřimov


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:4

    MSDD-D starší - 7. kolo

    4:4

  • 16. 9.
    09:00

    Mikulov B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    3:0

    Okresní přebor mladších žáků - 5. kolo

    3:0

  • 13. 9.
    17:00

    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    1:0

    Okresní přebor mladších žáků - 4. kolo

    1:0

  • 10. 9.
    9:00

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    6:1

    Okresní přebor starších žáků - 4. kolo

    6:1

  • 10. 9.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - MFK Vyškov

    U17

    0:6

    MSDD-D mladší, 6. kolo

    0:6

  • 10. 9.
    11:45

    FC Boskovice-Letovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:7

    Krajský přebor U13

    0:7

  • 10. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - MFK Vyškov

    U19

    2:4

    MSD-D starší, 6. kolo

    2:4

  • 10. 9.
    10:00

    FC Boskovice-Letovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

    Krajský přebor U15 - 6. kolo

    2:1

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brno

    kadetky

    2:0
    (20,23)

    kvalifikační turnaj v Hustopečích u Brna

    2:0
    (20,23)

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Slovan Ivančice

    kadetky

    2:1
    (-22,10,12)

    kvalifikační turnaj v Hustopečích u Brna

    2:1
    (-22,10,12)

  • 09. 9.

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno

    kadetky

    2:0
    (23,14)

    kvalifikační turnaj v Hustopečích u Brna

    2:0
    (23,14)

  • 07. 9.
    17:30

    Šitbořice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    10:1

    Okresní přebor mladších žáků - 1. kolo

    10:1

  • 06. 9.
    17:30

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U13-B

    0:4

    Okresní přebor mladších žáků - 1. kolo

    0:4

  • 03. 9.
    12:15

    FC Žďár nad Sázavou


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    6:0

    MSD-D - mladší, 5. kolo

    6:0

  • 03. 9.
    11:45

    Tatran Bohunice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    3:1

    Krajský přebor U13 - 5. kolo

    3:1

  • 03. 9.
    10:00

    Tatran Bohunice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    3:2

    Krajský přebor U15 - 5. kolo

    3:2

  • 03. 9.
    10:00

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C holky

    12:0

    okresní přebor mladších žáků

    12:0

  • 03. 9.
    10:00

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    12:0

    Okresní přebor mladších žáků - 3. kolo

    12:0

  • 03. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Valtice

    starší přípravka

    10:10

    OP starší přípravka - 1. kolo

    10:10

  • 03. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Valtice

    mladší přípravka

    28:4

    OP mladší přípravka - 1. kolo

    28:4

  • 03. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U15 B

    0:6

    Okresní přebor starších žáků - 3. kolo

    0:6

  • 03. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U13 B

    4:1

    Okresní přebor mladších žáků - 3. kolo

    4:1

  • 03. 9.
    10:00

    FC Žďár nad Sázavou


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:1

    MSD-D - starší, 5. kolo

    4:1

  • 30. 8.
    17:30

    Dolní Dunajovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    1:6

    okresní přebor mladších žáků - 2. kolo

    1:6

  • 29. 8.
    17:45

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U13

    4:0

    Krajský přebor U13 - 2. kolo

    4:0

  • 29. 8.
    16:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    1:4

    Krajský přebor U15 - 2. kolo

    1:4

  • 27. 8.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FC Chotěboř

    U17

    1:1

    MSD - D mladší - 4. kolo

    1:1

  • 27. 8.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Chotěboř

    U19

    5:3

    MSD-D starší - 4. kolo

    5:3

  • 27. 8.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Sokol Popice

    U13-C

    5:1

    okresní přebor mladších žáků - 2. kolo

    5:1

  • 26. 8.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - FK Baník Ratíškovice

    U13

    9:0

    Krajský přebor U13 - 4. kolo

    9:0

  • 26. 8.
    10:30

    FC Pálava Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U15-B

    11:0

    okresní přebor starších žáků - 2. kolo

    11:0

  • 26. 8.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Baník Ratíškovice

    U15

    1:6

    Krajský přebor U15 - 4. kolo

    1:6

  • 19. 8.
    9:00

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    5:1

    krajský přebor - 3. kolo

    5:1

  • 19. 8.
    16:00

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    19:0

    MSDD - D mladší - 3. kolo

    19:0

  • 19. 8.
    14:00

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

    MSDD - D starší - 3. kolo

    6:0

  • 19. 8.
    10:45

    Sparta Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    6:1

    krajský přebor U13 - 3. kolo

    6:1

  • 16. 8.
    17:00

    MFK Vyškov

    U12


    FOSFA MSK Břeclav

    U12

    1:7

    přípravný zápas

    1:7

  • 16. 8.
    17:00

    FC Pálava Mikulov

    U15


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

    přátelské utkání

    4:1

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - SKHS Kroměříž

    U19

    2:4

    generálka 2. ligy dorostu

    2:4

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - SKHS Kroměříž

    U17

    0:4

    generálka 2. ligy dorostu

    0:4

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - WAF Brigittenau

    U14

    5:2

    přátelské utkání

    5:2

  • 12. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - WAF Brigittenau

    U12

    6:4

    přátelské utkání

    6:4

  • 12. 8.

    FC Kyjov 1919


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:4

    generálka

    2:4

  • 12. 8.

    FC Kyjov 1919


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    4:2

    generálka

    4:2

  • 05. 8.

    FOSFA MSK Břeclav - FC Veselí

    U19

    4:2

    4:2

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav