19. července 2023

Iva Bendžalová

Atletika

Aktuality

SOUTĚŽ o nejlepší prázdninové fotky!

Abychom vám trochu okořenili léto, připravili jsme pro vás soutěž o zajímavé ceny. Podělte se s námi o fotografie ze svých letních sportovních aktivit a zapojte se do soutěže o vstupenky na hokejový Hlinka Gretzky Cup 2023 od HC Lvi Fosfa Břeclav a také o krásné a praktické batůžky věnované společností Fosfa.

Chceme vidět vaše nezapomenutelné okamžiky plné energie, vášně a radosti spojené se sportováním nebo jakýmkoli pohybem v prázdninovém duchu. Bez ohledu na to, zda se jedná o plavání, fotbal, potápění nebo jinou aktivitu, zachyťte ten nejlepší sportovní moment!

 

Jak se zapojit?

  • Zachyťte na fotce jakoukoli svoji sportovní či pohybovou aktivitu z prázdnin.
  • Zašlete nám jednu fotku do zprávy na Facebooku, Instagramu či TikToku a připojte svoji e-mailovou adresu, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry.

Všechny došlé fotografie budeme postupně umísťovat do fotogalerie pod tímto článkem. Do soutěže přijímáme pouze snímky od členů některého z klubů zapojených do projektu FOSFA Sport. Každý účastník ve věku do 18 let (příp. jeho rodič nebo jiný zákonný zástupce) může do soutěže přihlásit jednu fotografii.

 

Co můžete vyhrát?

Pro prvních dvacet účastníků, kteří nám svou fotografii zašlou do 29. července 2023, máme připraveno po jedné celodenní vstupence na mezinárodní hokejový turnaj hráčů do 18 let Hlinka Gretzky Cup 2023, konkrétně na 1. srpna 2023, kdy se v břeclavské Fosfa Areně odehraje mimo jiné utkání české reprezentace s Německem a USA se Švédskem. (Děti do 12 let mají vstup na tento mezinárodní turnaj hokejistů do 18 let v doprovodu platícího doprovodu zdarma.) Vstupenky na turnaj věnoval hokejový klub HC Lvi Fosfa Břeclav.

Soutěž ale nadále pokračuje do 31. srpna 2023. Uzávěrka soutěže je ve čtvrtek 31. 8. 2023 ve 12:00 hod.

V tento den odpoledne vybereme ze všech došlých fotografií deset, jejichž autory odměníme praktickými sportovními batůžky, které věnovala společnost Fosfa, generální partner Českého olympijského výboru. Výherci batůžků budou zveřejněni na webu projektu FOSFA Sport a jeho sociálních sítích.

Buďte kreativní a ukažte nám, jak sportovně trávíte prázdniny. Těšíme se na vaše fotky!

Úplná pravidla soutěže FOSFA Sport najdete ZDE.

Soutěžní snímky

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

FOSFA KST LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

FOSFA Judo Břeclav

Atletika

FOSFA LOKOMOTIVA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav