18. června 2024

-fs-

Atletika

Aktuality

Olympijská výprava FOSFA Sport převzala oficiální oblečení

Břeclavští sportovci, kteří byli za své sportovní výkony a lidské kvality nominováni do výpravy na hry XXXIII. olympiády, budou v Paříži reprezentovat v jednotném oblečení.

Letní olympijské hry v Paříži začnou již za 38 dnů. Na tento sportovní svátek se těší nejen oněch 66 českých sportovců, kteří do dnešního dne získali či vybojovali nominaci, ale také šestice držitelů Speciálního ocenění Fosfa z prvního ročníku cen Nejlepší sportovec roku – FOSFA Sport Awards.

Veronika Vašíčková (volejbalový oddíl FOSFA Lokomotiva Břeclav), Eliška Kopřivová (KST FOSFA LVA), Richard Březovič (atletický oddíl FOSFA Lokomotiva Břeclav), Jakub Šlichta (Soukromá škola bojových sportů Břeclav), Nicolas Malega (FOSFA MSK Břeclav) a Matyáš Černý (FOSFA HC Lvi Břeclav). Těchto šest výjimečných sportovců z klubů zapojených do projektu FOSFA Sport se na svoji vytouženou cestu do dějiště letní olympiády vypraví 3. srpna.

Na programu budou mít jak účast na vybraných zápasech a soutěžích, tak prohlídku Paříže či návštěvu Českého domu. „Těší mě, že jako generální partner Českého olympijského týmu můžeme výrazným osobnostem našich sportovních klubů dopřát tento opravdu unikátní sportovně-společenský zážitek. Věřím, že si z Paříže odvezou vzpomínky, které je budou provázet po celý život,“ uvedl při předávání ocenění generální ředitel společnosti Fosfa Ivan Baťka. A aby účastníci náležitě reprezentovali své kluby, náš projekt i svůj region, byli z jeho iniciativy vybaveni hned dvěma speciálními sadami oblečení.

Každý člen břeclavské výpravy obdržel minulý týden během zahajovacího dne druhého ročníku FOSFA olympiády břeclavských škol z rukou Ivana Baťky jednak stejnou oficiální kolekci oblečení jako čeští sportovci účastnící se her, jednak speciální sadu navrženou v designu projektu FOSFA Sport. Součástí každé sady je tepláková souprava, trička, krátké kalhoty a kšiltovka. Nadto dostal každý z účastníků sportovní tašku, zavazadlo do letadla, cestovní batůžek a láhev na pití. Všechny produkty nesou samozřejmě logo Fosfy, generálního partnera Českého olympijského týmu.

Břeclavští sportovci stráví v Paříži tři dny a jejich pobyt bude od začátku do konce naplněn unikátními zážitky, s kterými vás budeme průběžně seznamovat jak na těchto stránkách, tak na profilech FOSFA Sport na sociálních sítích.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

FOSFA KST LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

FOSFA Judo Břeclav

Atletika

FOSFA LOKOMOTIVA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav