18. května 2023

-fs-

Fotbal

Aktuality

Přijďte si vyzkoušet fotbal

Hledáte pro své děti ten pravý sport? Nechte je zkusit i fotbal. Klub FOSFA MSK Břeclav je novým zájemcům o vstup do přípravky otevřen celoročně.

O důležitosti pohybu a sportu pro zdravý rozvoj dětí nemůže být pochyb. Výběr nejvhodnějšího sportu ovšem není vždy jednoduchý. Odborníci radí vyzkoušet disciplín víc a zvolit odvětví, které konkrétnímu mladému sportovci nejvíc vyhovuje. Většina sportovních klubů dává tuto šanci dosud nerozhodnutým zájemcům jednou či dvakrát do roka, u jiných si mohou děti sport vyzkoušet kdykoli.

Touto druhou cestou postupují ve fotbalovém klubu FOSFA MSK Břeclav – nábor do přípravek probíhá celoročně. Svého syna můžete přivést na stadion Slovanu kterékoli úterý nebo čtvrtek – tréninky klučičí přípravky začínají v 16:30. Předem se ale domluvte s hlavním trenérem Lvíčat Martinem Martákem na tel. 724 153 217. A pokud máte dceru, která by si ráda vyzkoušela fotbal, zamiřte na stadion v pondělí nebo čtvrtek. Holky trénují od 17 hodin. Detaily můžete probrat s trenérkou Kristýnou Lokajovou (774 333 621), případně trenérem Richardem Džunou (604 534 695).


„Děti si v našem klubu budou moci pod vedením zkušených trenérů vyzkoušet různé sportovní disciplíny a především se přiblížit nejpopulárnější kolektivní hře na světě – fotbalu. Naučíme je hrát fotbal, sportovat, spolupracovat v kolektivu a v neposlední řadě si najdou nové kamarády,“ slibují trenéři. A to není vůbec málo!

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav