07. března 2024

Petr Manuel Ulrych

Atletika

Aktuality

Žhavá novinka: Příměstský tábor FOSFA Sport!

Příměstské tábory jsou tradiční a oblíbenou prázdninovou aktivitou. Jejich nabídku pro letošní rok poprvé obohatí příměstský tábor uspořádaný za úzké spolupráce klubů zapojených do projektu FOSFA Sport. Vaše děti dostanou šanci vyzkoušet si se svými vrstevníky řadu sportovních disciplín a strávit část léta s podobně naladěnými kamarády.

Připravit pro děti smysluplný program na celé dva měsíce letních prázdnin není jednoduché. Kapacity příměstských táborů jsou proto vždy zaplněny v řádu hodin po vypsání termínů. Nabídka v tomto případě dlouhodobě zaostává za nabídkou a nejedno dítě tak stráví alespoň část prázdnin v lepším případě nicneděláním, v horším případě brouzdáním v temných zákoutích internetu. O to větší radost máme z toho, že se nám ve spolupráci s kluby zapojenými do projektu FOSFA Sport podařilo nabídku příměstských táborů v Břeclavi obohatit.

Historicky první příměstský tábor FOSFA Sport se bude konat od 12. do 16. srpna 2024 (denně od 8:00 do 16:00 hod.) v areálu TJ Lokomotiva Břeclav.

Je určen pro děti narozené mezi lety 2012 a 2017 a slibuje pestrý program plný sportovních aktivit. Děti se budou pod vedením zkušených trenérů každý den věnovat jinému sportu. Cílem je nabídnout jim pestrý program, který je bude bavit, a dát jim šanci vyzkoušet si, které ze sportovních disciplín by je bavilo se dlouhodobě věnovat. Každý sportovní den je zároveň navržen tak, aby děti nenásilně učil důležitým životním hodnotám, jako jsou respekt, úcta, disciplína, týmová práce a vzájemná podpora.

Předběžný program tábora

Den Sport Garant Náplň
Pondělí hokej / florbal FOSFA HC Lvi Břeclav Letní příprava bez ledu – výuka základů hokeje, den plný zábavy
Úterý volejbal VO Lokomotiva Fosfa Břeclav hry zaměřené na procvičení základních míčových dovedností
Středa fotbal FOSFA MSK Břeclav den fotbalových dovedností, her a zábavy
Čtvrtek atletika AO Lokomotiva Fosfa Břeclav všeobecná sportovní průprava, základy atletiky, sportovní hry a soutěže
Pátek stolní tenis KST Fosfa LVA „Malý míček, velký sport“ – den her a zábavy nejen u stolu

Cena tábora je 3000 Kč za osobu a zahrnuje celodenní program, pitný režim, teplé obědy, svačinky, tričko a veškeré provozní náklady.

Kapacita tábora je 40 dětí a jistě se rychle zaplní. S přihláškami proto neotálejte. Své dítě můžete na tábor přihlásit prostřednictvím formuláře pod tímto odkazem.

Více informací vám případně podá koordinátorka projektu FOSFA Sport, paní Hana Březovičová, na e-mailu hana.brezovicova@fosfasport.cz.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav