06. května 2024

-fs-

Fotbal

Aktuality

Sbohem, Jakube...

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu o tom, že nás za tragických okolností opustil Jakub Pospíšil, jedna z velkých nadějí fotbalového oddílu FOSFA MSK Břeclav a osobnost projektu FOSFA Sport.

Jakubův odchod je ránou nejen pro jeho rodiče a blízké, kterým touto cestou vyjadřujeme naši nejhlubší soustrast, ale také pro fotbalový klub, potažmo celý břeclavský sport. S Jakubem, který za FOSFA MSK Břeclav nastupoval od roku 2018, odešel obrovský talent, díky kterému byl usměvavý kapitán týmu U13 považován za jednoho z nejlepších hráčů Jihomoravského kraje ve své kategorii. Zástupci oddílu ho popisovali jako příkladného hráče, srdcaře a bojovníka. Předseda FOSFA MSK Břeclav Alexandr Hrabal považoval Jakuba za „obrovského klubistu a příklad pro všechny spoluhráče“. Není proto divu, že byl Jakub zvolen osobností klubu za rok 2023 a na lednovém galavečeru vyhlášen jedním z držitelů Speciálního ocenění FOSFA.

Takového si Jakuba budeme navždy pamatovat. Poslední rozloučení s ním se bude konat v rodinném kruhu. Chcete-li si jej ale s námi připomenout a symbolicky se s ním rozloučit, můžete tak učinit na pietním místě, které v uplynulých dnech vyrostlo tam, kde to měl Jakub nejraději – u stadionu Slovan na Třídě 1. máje.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav