29. května 2023

-fs-

Fotbal

Aktuality

Břeclav bude hostit finále krajského poháru JmKFS

Hned dvě finálová utkání krajského poháru Jihomoravského krajského fotbalového svazu budete moci zhlédnout, zavítáte-li ve středu 31. května odpoledne na stadion FOSFA MSK Břeclav Tatran.

Jihomoravský krajský fotbalový svaz hovoří o středečním finále krajského poháru v kategorii mužů jako o historické události. Zápas mezi Kuřimí a Rousínovem se svaz rozhodl uspořádat na legendárním stadionu Tatranu Poštorná, aby připomněl „nezapomenutelné druholigové bitvy, které se na místním stadionu zejména v 90. letech minulého století odehrávaly“.

Pozvání proto dostaly i některé osobnosti, jež byly s někdejším Tatranem bytostně spojeny – na tribuně by se měl objevit například bývalý majitel a předseda klubu Rudolf Baránek a vedle něj i řada bývalých hráčů, jako například Radek Šindelář, Václav Dvořák, Vladimír Malár a další. Úvodní hvizd finále krajského poháru, v němž proti sobě stejně jako před rokem nastoupí FC Kuřim a TJ Tatran Rousínov, je naplánován na 17:30.

Již o tři hodiny dříve ale na stejném trávníku poměří síly celky FC Kuřim a FK Hodonín ve finále krajského poháru starších žáků. Finálové odpoledne moderuje známý televizní reportér Ondřej Tomek a vstup na oba zápasy je zdarma.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav