25. dubna 2023

-fs-

Atletika

Aktuality

Atletika zve na příměstský tábor

Hledáte na léto vyžití pro své děti? Chcete je motivovat k pohybu? Atletický oddíl Lokomotiva FOSFA Břeclav nabízí pár míst ve svém příměstském atletickém táboře.

Příměstské atletické tábory jsou velmi oblíbené a s blížícím se koncem školního roku se vždy rychle zaplňují. Chcete-li letos svým dětem dopřát alespoň část léta v pohybu a ve společnosti podobně naladěných vrstevníků, neváhejte. Aktuálně zbývá ještě několik míst v těchto termínech:

1. termín: 10.-14. července
2. termín: 24.-28. července
3. termín: 7.-11. srpna

Tábor bude probíhat na stadionu TJ Lokomotiva Břeclav od 8 do 16 hodin a je určen pro děti ve věku 7-12 let, v 2. termínu je k dispozici i omezený počet míst pro děti ve věku 5-6 let.

Pro účastníky je připraven program sestávající z všeobecné sportovní průpravy, základů atletiky, sportovních her a soutěží. Každý den budou mít děti zajištěn oběd v restauraci a pitný režim. Cena je 2200 Kč za dítě/turnus.

Přihlášky přijímá a bližší informace případně podá Mgr. Klára Klimovičová (tel.: 728 551 213, e-mail: atletikapripravka@seznam.cz).

Představu o průběhu příměstských atletických táborů si můžete udělat i z fotografií z předchozích ročníků, které najdete zde: atletikapripravka – seznam alb na Rajčeti.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav