09. července 2024

Petr Manuel Ulrych

Atletika

Aktuality

Příměstský tábor FOSFA Sport: poslední volná místa!

Ještě pár posledních volných míst zbývá v prvním příměstském táboře FOSFA Sport. Hledáte-li ještě pro své děti smysluplné vyžití, dlouho neváhejte. Tábor proběhne v termínu 12.-16. srpna.

Nabídku letních příměstských táborů letos poprvé obohatil tábor připravený v úzké spolupráci většiny klubů zapojených do projektu FOSFA Sport. Pro děti je tak připravena týdenní nabídka sportovních aktivit ve společnosti podobně naladěných vrstevníků.

Historicky první příměstský tábor FOSFA Sport se bude konat od 12. do 16. srpna 2024 (denně od 8:00 do 16:00 hod.) v areálu TJ Lokomotiva Břeclav.

Tábor je určen pro děti narozené mezi lety 2012 a 2017. Pod vedením zkušených trenérů se budou každý den věnovat jinému sportu. Cílem bylo nabídnout jim pestrý program, který je bude bavit, a dát jim šanci vyzkoušet si, které ze sportovních disciplín by je těšilo se dlouhodobě věnovat. Každý sportovní den je zároveň navržen tak, aby děti nenásilně učil důležitým životním hodnotám, jako jsou respekt, úcta, disciplína, důvěra, týmová práce a vzájemná podpora.

Program tábora

Den Sport Garant Náplň
Pondělí hokej / florbal FOSFA HC Lvi Břeclav-mládež Letní příprava bez ledu – výuka základů hokeje, den plný zábavy
Úterý volejbal VO FOSFA Lokomotiva Břeclav hry zaměřené na procvičení základních míčových dovedností
Středa fotbal FOSFA MSK Břeclav den fotbalových dovedností, her a zábavy
Čtvrtek atletika AO FOSFA Lokomotiva Břeclav všeobecná sportovní průprava, základy atletiky, sportovní hry a soutěže
Pátek stolní tenis FOSFA KST LVA „Malý míček, velký sport“ – den her a zábavy nejen u stolu

Cena tábora je 3000 Kč za osobu a zahrnuje celodenní program, pitný režim, teplé obědy, svačinky, tričko a veškeré provozní náklady.

Kapacita tábora je 40 dětí. V tuto chvíli zbývají poslední volná místa, proto neváhejte a přihlaste své dítě na tábor prostřednictvím formuláře pod tímto odkazem.

Více informací vám případně podá koordinátorka projektu FOSFA Sport, paní Hana Březovičová, na e-mailu hana.brezovicova@fosfasport.cz.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

FOSFA KST LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

FOSFA Judo Břeclav

Atletika

FOSFA LOKOMOTIVA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav