11. července 2023

-fs-

Hokej

Aktuality

Sportovním manažerem hokejových Lvů Roman Kaděra!

Hokejový klub HC Lvi Fosfa Břeclav se uprostřed horkého léta pochlubil ještě žhavější novinkou. Sportovním manažerem břeclavského klubu se stal někdejší extraligový útočník Roman Kaděra.

Nový sportovní manažer (mimochodem vůbec první v historii klubu) se může s břeclavskými trenéry a hráči podělit o bohaté zkušenosti. Během své bezmála dvacetileté hráčské kariéry oblékal dresy týmů Olomouce, Vítkovic, Třince, pražské Slavie, Litvínova, Jihlavy či bratislavského Slovanu. V tuzemské nejvyšší soutěži nastoupil do 548 utkání! „Na svém kontě má rovněž 3 zápasy za českou reprezentaci v rámci EHT. Mezi největší úspěchy lze řadit bronzovou medaili z WJC, tedy mistrovství světa do 20 let a pak také dvě stříbra a bronz z české extraligy,“ uvedla redakce HC Lvi Fosfa Břeclav ve svém včerejším článku na klubovém webu.

Ve své nové funkci bude Roman Kaděra odpovědný mimo jiné za metodiku a nastavení tréninkových procesů napříč všemi kategoriemi klubu, skauting a přestupy hráčů. Působit bude jako šéftrenér. O tom, jaké cíle si před sebe postavil, si můžete přečíst v rozhovoru na stránkách břeclavského hokejového klubu: NOVÝ SPORTOVNÍ MANAŽER – HC Lvi Fosfa Břeclav (hclvibreclav.cz).

 

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav