18. ledna 2024

-f

Atletika

Aktuality

Najdete se na fotkách z galavečera?

Na vaše četná přání jsme zpřístupnili kompletní fotogalerii z galavečera spojeného s předáváním historicky prvních ocenění Nejlepší sportovec roku - FOSFA Sport Awards 2023.

Nenašli jste sebe nebo své potomky ve fotogalerii u článku o galavečeru, během kterého jsme ocenili nejlepší sportovce, trenéry a osobnosti FOSFA Sport za rok 2023? Máte ještě jednu šanci – na četná přání jsme prostřednictvím služby Zonerama pustili do světa kompletní fotogalerii z této výjimečné události.

Na snímcích břeclavského fotografa Davida Kordy najdete prakticky všechny nominované a oceněné ve všech třech hlavních kategoriích, připomenete si, kterých šest výjimečných sportovců zamíří v létě do Paříže na olympiádu a znovu nasajete něco ze skvělé atmosféry, ke které svými vstupy přispěla vokální skupina Shot-C i výtečný moderátor Marek Vašut.

Fotogalerii najdete pod TÍMTO ODKAZEM.

Intenzivně v těchto dnech pracujeme na sestřihu videa z galavečera. V příštích dnech a týdnech se můžete na našem webu těšit také na rozhovory přibližující výjimečné příběhy oceněných sportovců, trenérů a dalších osobností FOSFA Sport.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav