Břeclavští sportovci na Zlaté a Čokoládové tretře
Výprava pěti desítek zástupců atletického oddílu FOSFA Lokomotiva Břeclav i z dalších klubů zapojených do projektu FOSFA Sport v úterý vyrazila do Ostravy na mezinárodní atletický mítink Zlatá tretra. Zároveň mohly děti podpořit své kamarády, kteří se probojovali do finále Čokoládové tretry. A zažily chvíle velké radosti!



