Krajský pohár vyhrála Kuřim. Před zraky břeclavských legend
Víc než tři stovky diváků si včera odpoledne našly cestu na stadion FOSFA MSK Břeclav, aby byly svědky finále poháru Jihomoravského krajského fotbalového svazu. V něm Kuřim oplatila Rousínovu porážku z loňského finále a zvítězila 2:1. V hledišti jsme potkali a vyzpovídali několik osobností z historie břeclavského fotbalu.



