Atleti udrželi účast v první lize
Dospělí atleti Lokomotivy Fosfa Břeclav mají za sebou po minulém víkendu závěrečné čtvrté kolo první ligy. Tým, jehož členy jsou i borci z nižších věkových kategorií, splnil základní cíl a udržel pro břeclavský klub prvoligovou příslušnost i pro další sezonu.



