Archives

 • Fosfa spustila projekt FAIR PLAY

  Společnost Fosfa, generální partner Českého olympijského týmu, přistoupila k realizaci projektu FAIR PLAY. Jeho smyslem je nasměrovat pozornost veřejnosti k původním olympijským hodnotám a povzbudit vnímání olympiády jako zdroje inspirace a motivace. Klíčovou součástí projektu je výlet šesti mladých výjimečných sportovců z Břeclavska na letní olympiádu v Paříži.

 • FOSFA olympiáda břeclavských škol rozhýbala přes 800 dětí

  Ve dnech 11.  – 14. června zažila Břeclav svůj největší sportovní svátek. Alespoň co se mládežnického sportu týče. Konal se tu totiž už druhý ročník FOSFA olympiády břeclavských škol za účasti škol z Lednice a Valtic. Největší novinkou byla soutěž v judu.

 • FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024 odstartuje 11. června

  Po úspěchu loňského prvního ročníku spojily i letos kluby zapojené do projektu FOSFA Sport síly při organizaci sportovních her pro žáky základních škol z Břeclavi, Lednice a Valtic. Druhý ročník FOSFA olympiády břeclavských škol proběhne v termínu 11.-14. června v areálu TJ Lokomotiva Břeclav. Novinkou letošních her bude soutěž v judu.

 • Břeclavští judisté budou skládat zkoušky

  Členové Soukromé školy bojových sportů Břeclav budou i skládat zkoušky v žákovských kategoriích, zvaných kyu. Tentokrát se jich bude účastnit 80 – 90 dětí v různých věkových kategoriích. Přezkoušení a slavnostní páskování proběhnou v sobotu 8. června v Sokolovně v Kosticích od 8:30 hod.

 • Projekt FOSFA Sport ocenil nejlepší sportovce, trenéry a osobnosti

  Ceny vítězům předali Lukáš Krpálek či Kateřina Neumannová

  V břeclavském Kině Koruna byly během včerejšího galavečera předány historicky první ceny Nejlepší sportovec roku – FOSFA Sport Awards 2023. Trofeje si odneslo 36 nejlepších sportovců, trenérů a osobností z šesti klubů, jež jsou aktuálně součástí projektu FOSFA Sport. Zlatým hřebem večera bylo předání speciálních ocenění společnosti Fosfa – šest břeclavských sportovců se díky tomuto generálnímu partnerovi vypraví na zájezd na olympijské hry v Paříži.

 • FOSFA olympiáda břeclavských škol: čtyři dny výjimečných výkonů i osobních příběhů

  (Břeclav, 19. června 2023) V areálu TJ Fosfa Lokomotiva Břeclav v pátek skončil první ročník FOSFA olympiády břeclavských škol. Do atletických disciplín a turnajů ve fotbalu, stolním tenisu, volejbalu a florbalu se zapojilo přes 800 žáků základních škol z Břeclavi, Valtic a Lednice.

 • FOSFA olympiáda břeclavských škol už v červnu

  Sportovní kluby zapojené do projektu FOSFA Sport spojily síly při organizaci prvního ročníku FOSFA olympiády břeclavských škol. Sportovní hry proběhnou 13.-16. června na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Břeclav. Do soutěží o cenné kovy se v pěti sportovních odvětvích kromě žáků z Břeclavi zapojí i jejich vrstevníci z Lednice a Valtic.

 • Děti na Břeclavsku rozhýbe projekt FOSFA Sport