Archives

 • Projekt FOSFA Sport ocenil nejlepší sportovce, trenéry a osobnosti

  Ceny vítězům předali Lukáš Krpálek či Kateřina Neumannová

  V břeclavském Kině Koruna byly během včerejšího galavečera předány historicky první ceny Nejlepší sportovec roku – FOSFA Sport Awards 2023. Trofeje si odneslo 36 nejlepších sportovců, trenérů a osobností z šesti klubů, jež jsou aktuálně součástí projektu FOSFA Sport. Zlatým hřebem večera bylo předání speciálních ocenění společnosti Fosfa – šest břeclavských sportovců se díky tomuto generálnímu partnerovi vypraví na zájezd na olympijské hry v Paříži.

 • FOSFA olympiáda břeclavských škol: čtyři dny výjimečných výkonů i osobních příběhů

  (Břeclav, 19. června 2023) V areálu TJ Fosfa Lokomotiva Břeclav v pátek skončil první ročník FOSFA olympiády břeclavských škol. Do atletických disciplín a turnajů ve fotbalu, stolním tenisu, volejbalu a florbalu se zapojilo přes 800 žáků základních škol z Břeclavi, Valtic a Lednice.

 • FOSFA olympiáda břeclavských škol už v červnu

  Sportovní kluby zapojené do projektu FOSFA Sport spojily síly při organizaci prvního ročníku FOSFA olympiády břeclavských škol. Sportovní hry proběhnou 13.-16. června na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Břeclav. Do soutěží o cenné kovy se v pěti sportovních odvětvích kromě žáků z Břeclavi zapojí i jejich vrstevníci z Lednice a Valtic.

 • Děti na Břeclavsku rozhýbe projekt FOSFA Sport