Výkony FOSFA Lokomotiva Břeclav v halové sezóně a příprava na mistrovské závody
Halová sezóna atletů FOSFA Lokomotiva Břeclav je v plném proudu a naši závodníci v ní opět dokazují, že atletika v Břeclavi roste – kvalitativně i hodnotově. V několika klíčových závodech se představili mladí atleti, kteří sbírají osobní rekordy, umístění i zkušenosti pro nadcházející vrcholy – mezi nimi Mistrovství ČR U18 a U20 (21.–22. 2. 2026) a Mistrovství ČR mužů a žen v hale a halových vícebojích (28. 2.–1. 3. 2026) v Ostravě.



