Zlatá Ostrava: Atleti FOSFA Lokomotiva Břeclav kralovali Moravě a Slezsku
Ostravská hala Vítkovice Athletic Hall se v uplynulých dnech stala dějištěm mimořádně úspěšných vystoupení atletů FOSFA Lokomotiva Břeclav. Na mistrovstvích Moravy a Slezska napříč kategoriemi staršího žactva, dorostu, juniorů i dospělých sbírali medaile, posouvali hranice osobních i okresních rekordů a znovu potvrdili, že systematická práce, týmový duch a touha Být nejlepším přinášejí výsledky – na hřišti i mimo něj.



