Břeclav hostila neoficiální mistrovství Československa. Přijela elita dívčího fotbalu
Dva dny plné kvalitního fotbalu, emocí a sportovních zážitků nabídnul FOSFA Břeclav Cup 2026 v kategorii WU15. Do Břeclavi se sjely nejlepší dívčí týmy do 15 let z České republiky a Slovenska včetně úřadujících mistrů obou zemí. Svým obsazením tak turnaj znovu potvrdil pověst jedné z nejprestižnějších mládežnických akcí svého druhu ve střední Evropě.



