Medailový víkend: břeclavská atletika bodovala v Blansku i Ostravě
Víkend patřil soustředěným výkonům, disciplíně a férovým soubojům. Mladší žáci klubu FOSFA Lokomotiva Břeclav se v pátek v Blansku postavili náročnému pětiboji a už od prvních disciplín bylo jasné, že budou soutěžit o přední příčky. O den později na ně navázali junioři a dorostenci. Ti v Ostravě proměnili své výkony v 11 medailových úspěchů.



