Ocenění FAIR PLAY získala ve čtvrtek Barbora Michálková
Druhé ocenění během FOSFA olympiády břeclavských škol obdržela za férový přístup a úctu k soupeři hráčka družstva ZŠ Slovácká Barbora Michálková.
Druhé ocenění během FOSFA olympiády břeclavských škol obdržela za férový přístup a úctu k soupeři hráčka družstva ZŠ Slovácká Barbora Michálková.
Po soubojích v základních skupinách pokračoval florbalový turnaj v rámci FOSFA olympiády břeclavských škol posledními čtyřmi zápasy play-off. Do bojů o medaile postoupili reprezentanti ZŠ Slovácká a Gymnázia Břeclav ze skupiny A, ze skupiny B je pak doprovodila ZŠ Kupkova a ZŠ Komenského. Jak nakonec celý turnaj dopadl a jaké bylo složení na stupních vítězů?
FOSFA olympiáda břeclavských škol pokračuje třetím hracím dnem a opět se můžeme těšit na skvělé výkony a zápolení v duchu FAIR PLAY! Dnes se žáci a žákyně osmých a devátých tříd základních škol a gymnázia z Břeclavi a ZŠ Lednice utkají ve florbalovém turnaji, který organizačně zajišťuje hokejový oddíl FOSFA HC Lvi Břeclav - mládež.
V průběhu druhého dne soutěží na FOSFA olympiádě břeclavských škol nastal okamžik, který si rozhodně zasloužil ocenění FOSFA FAIR PLAY. Vincent Langar, reprezentující ZŠ Lednice na turnaji v barevném minivolejbalu, se totiž zachoval příkladně a s velkým respektem k soupeři.
Také druhý den FOSFA olympiády břeclavských škol zakončilo předávání medailí a věcných cen pro vítěze atletických disciplín a volejbalu.
Druhý den FOSFA olympiády břeclavských škol 2025 bude téměř přesně kopírovat včerejší zahajovací den. Na žáky a žákyně škol z Břeclavi, Lednice a Valtic totiž čeká opět barevný minivolejbal a atletické disciplíny. Oproti včerejšku však budou na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Břeclav v duchu FAIR PLAY zápolit sportovci druhého stupně, zatímco v blízké hale čeká turnaj barevného minivolejbalu na žáky stupně prvního.
První den FOSFA olympiády břeclavských škol, tedy v úterý 10. června, soutěžili žáci a žákyně v atletických disciplínách a v rámci volejbalového turnaje. Podívejte se na vítězky a vítěze v naší fotogalerii!
FOSFA olympiáda břeclavských škol 2025 odstartovala v úterý 10. června 2025 v 8:15 za přítomnosti ředitelů škol a zastupitelů samospráv na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Břeclav. O patnáct minut později byli slavnostně přivítáni také žáci a žákyně druhého stupně, kteří tak zahájili svůj volejbalový turnaj na halové palubovce.
Letošní páskování klubu FOSFA Judo Břeclav, vrchol celé judistické sezóny, je za námi. Proběhlo v sobotu 7. června v tělocvičně břeclavské Obchodní akademie.
Červení? Žlutí? Zelení? Ale kdepak, především a hlavně zlatí! Tak odjížděli volejbalisté klubu FOSFA Lokomotiva Břeclav z dvoudenního turnaje barevného minivolejbalu, který se konal ve čtvrtek a pátek 29. a 30. května v Ostravě.