Jak se nám dařilo v uplynulých dnech?
BK Havlíčkův Brod
FOSFA HC Lvi Břeclav
6. třídy
4:7
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 13. kolo
Jak se nám dařilo v uplynulých dnech?
Filtrovat dle sportu
28. 3.
11:30
6. třídy
4:7
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 13. kolo
4:7
27. 3.
17:55
9. třídy
3:4
Liga 9. tříd 2023/24 - nadstavbová - sk. 13 2023/24, 5. kolo
3:4
26. 3.
16:00
7. a 8. třídy
0:8
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 14. kolo
0:8
24. 3.
14:00
kadetky
1:2
Český pohár U18Z
1:2
24. 3.
13:00
5. třídy
20:2
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 30. kolo
20:2
24. 3.
12:45
7. a 8. třídy
13:4
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 13. kolo
13:4
24. 3.
12:15
U17
0:6
MSDD-D mladší - 18. kolo
0:6
24. 3.
11:30
mladší žákyně
2:0
Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov
2:0
24. 3.
11:30
kadetky
2:1
Český pohár U18Z
2:1
24. 3.
11:00
juniorky
2:1
Český pohár U20Z
2:1
24. 3.
10:00
U19
0:1
MSDD-D starší - 18. kolo
0:1
24. 3.
09:00
juniorky
2:1
Český pohár U20Z
2:1
24. 3.
09:00
mladší žákyně
0:2
Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov
0:2
24. 3.
09:00
kadetky
0:2
Český pohár U18Z
0:2
23. 3.
18:15
mladší žákyně
2:0
Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov
2:0
23. 3.
18:00
kadetky
2:1
Český pohár U18Z
2:1
23. 3.
16:15
9. třídy
1:3
Liga 9. tříd 2023/24 - nadstavbová - sk. 13 2023/24, 4. kolo
1:3
23. 3.
16:00
juniorky
2:0
Český pohár U20Z
2:0
23. 3.
15:45
mladší žákyně
0:2
Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov
0:2
23. 3.
15:30
kadetky
2:0
Český pohár U18Z
2:0
23. 3.
15:00
juniorky
2:0
Český pohár U20Z
2:0
23. 3.
14:30
mladší žákyně
1:2
Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov
1:2
23. 3.
13:45
7. a 8. třídy
0:15
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 12. kolo
0:15
23. 3.
13:00
juniorky
0:2
Český pohár U20Z
0:2
23. 3.
13:00
kadetky
2:0
Český pohár U18Z
2:0
23. 3.
11:30
kadetky
2:1
Český pohár U18Z
2:1
23. 3.
11:30
mladší žákyně
2:0
Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov
2:0
23. 3.
11:30
6. třídy
14:4
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 19. kolo
14:4
23. 3.
11:00
juniorky
1:2
Český pohár U20Z
1:2
23. 3.
10:45
U13
1:2
krajský přebor U13 - 14. kolo
1:2
23. 3.
10:15
junioři
9:3
Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2023/24, 10. kolo
9:3
23. 3.
09:00
mladší žákyně
0:2
Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov
0:2
23. 3.
09:00
5. třídy
2:2
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 30. kolo
2:2
23. 3.
09:00
U15
1:3
krajský přebor U15 - 14. kolo
1:3
23. 3.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo
BTM JmSST kategorie U11 - Rájec-Jestřebí
5.-8. místo
23. 3.
KST Fosfa LVA
3. místo
čtyřhra
krajské přebory kategorie U17 - Brno
3. místo
čtyřhra
23. 3.
KST Fosfa LVA
1. místo
čtyřhra mix
krajské přebory kategorie U17 - Brno
1. místo
čtyřhra mix
23. 3.
KST Fosfa LVA
3. místo
dvouhra
krajské přebory kategorie U17 - Brno
3. místo
dvouhra
23. 3.
KST Fosfa LVA
3. místo
dvouhra
krajské přebory kategorie U17 - Brno
3. místo
dvouhra
23. 3.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo
BTM JmSST kategorie U11 - Rájec-Jestřebí
5.-8. místo
22. 3.
17:20
9. třídy
2:3
Liga 9. tříd 2023/24 - nadstavbová - sk. 13 2023/24, 3. kolo
2:3
19. 3.
16:00
6. třídy
6:13
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 20. kolo
6:13
18. 3.
16:40
7. a 8. třídy
2:6
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 4. kolo
2:6
17. 3.
11:40
st. žákyně
1:2
Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I
1:2
17. 3.
09:00
st. žákyně
2:0
Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I
2:0
16. 3.
18:15
9. třídy
5:6
Liga 9. tříd - sk. 13 - nadstavbová část - 2. kolo
5:6
16. 3.
15:40
starší žákyně A
2:1
Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I
2:1
16. 3.
14:00
junioři
4:5
Regionální liga juniorů - sk. 23 - o umístění - 9. kolo
4:5
16. 3.
13:00
st. žákyně
2:1
Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I
2:1
16. 3.
13:00
juniorky
1:3
krajský přebor U22Z
1:3
16. 3.
12:55
7. a 8. třídy
7:5
Liga starších žáků B, nadstavba sk. 23-24, 11. kolo
7:5
16. 3.
12:45
U17
4:1
MSDD - D mladší, 17. kolo
4:1
16. 3.
11:30
6. třídy
7:10
Liga mladších žáků A, nadstavba sk. C, 18. kolo
7:10
16. 3.
10:30
U19
7:0
MSDD - D starší, 17. kolo
7:0
16. 3.
10:20
st. žákyně
2:1
Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I
2:1
16. 3.
10:00
juniorky
0:3
krajský přebor U22Z
0:3
16. 3.
09:00
st. žákyně
2:0
Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I
2:0
16. 3.
09:00
5. třídy
6:9
Liga mladších žáků B, sk. 21, 29. kolo
6:9
16. 3.
09:00
5. třídy
1:13
Liga mladších žáků B, sk. 21, 18. kolo
1:13
15. 3.
19:00
9. třídy
3:2
Liga 9. tříd - nadstavbová část - sk. 13 - 1. kolo
3:2
15. 3.
18:00
junioři
4:6
Regionální liga juniorů, sk. 23 - o umístění - 8. kolo
4:6
13. 3.
16:15
5. třídy
6:2
Liga mladších žáků B, sk. 21 - 21. kolo
6:2
12. 3.
16:00
6. třídy
5:6
Liga mladších žáků A, nadstavba sk. C, 14. kolo
5:6
10. 3.
13:00
dorost
3:2
Liga dorostu 2023/24, 36. kolo
3:2
10. 3.
12:15
U17
0:3
MSDD-D mladší, 16. kolo
0:3
10. 3.
11:15
7. a 8. třídy
1:10
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 10. kolo
1:10
10. 3.
10:00
U19
2:4
MSDD - D starší, 16. kolo
2:4
10. 3.
09:00
5. třídy
13:2
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 28. kolo
13:2
10. 3.
KST Fosfa LVA
16.-32. místo útěchy turnaje A
38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk
16.-32. místo útěchy turnaje A
10. 3.
KST Fosfa LVA
16.-32. místo turnaje B
38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk
16.-32. místo turnaje B
10. 3.
KST Fosfa LVA
2. místo útěchy turnaje A
Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U17 - Hustopeče
2. místo útěchy turnaje A
10. 3.
KST Fosfa LVA
9.-16. místo turnaje A
38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk
9.-16. místo turnaje A
10. 3.
KST Fosfa LVA
16.-32. místo útěch turnaje A
Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U17 - Hustopeče
16.-32. místo útěch turnaje A
09. 3.
15:00
6. třídy
7:5
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 17. kolo
7:5
09. 3.
14:15
starší žákyně
0:2
finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice
0:2
09. 3.
14:00
5. třídy
7:2
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 27. kolo
7:2
09. 3.
11:45
starší žákyně
1:2
finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice
1:2
09. 3.
11:30
9. třídy
1:4
Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 28. kolo
1:4
09. 3.
11:25
5. třídy
11:3
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 28. kolo
11:3
09. 3.
10:30
starší žákyně
1:2
finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice
1:2
09. 3.
KST Fosfa LVA
9.-16. místo turnaje B
Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče
9.-16. místo turnaje B
09. 3.
KST Fosfa LVA
9.-16. místo turnaje A
Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče
9.-16. místo turnaje A
09. 3.
KST Fosfa LVA
3. místo (čtyřhra)
Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče
3. místo (čtyřhra)
09. 3.
KST Fosfa LVA
16.-32. místo turnaje B
38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U19 - Hluk
16.-32. místo turnaje B
09. 3.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo útěchy turnaje A
Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče
5.-8. místo útěchy turnaje A
08. 3.
15:00
dorost
6:1
Liga dorostu 2023/24, 35. kolo
6:1
06. 3.
18:55
junioři
2:3
Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2023/24, 6. kolo
2:3
04. 3.
16:40
5. třídy
2:3
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 17. kolo
2:3
03. 3.
16:00
junioři
2:4
Regionální liga juniorů - o umístění - sk. 23 - 5. kolo
2:4
03. 3.
13:30
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. misto
Běh 4x200 m
(Smolík R., Drobilič L., Bína R., Kocman M.)
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
2. misto
Běh 4x200 m
03. 3.
13:30
9. třídy
5:4
Liga 9. tříd sk. 7 - 27. kolo
5:4
03. 3.
12:00
7. a 8. třídy
11:8
Liga starších žáků B, nadstavba sk. 23-24 - 9. kolo
11:8
03. 3.
11:40
Lokomotiva Fosfa Břeclav
4. misto
skok vysoký
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
4. misto
skok vysoký
03. 3.
11:40
Lokomotiva Fosfa Břeclav
6. místo
skok vysoký
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
6. místo
skok vysoký
03. 3.
11:40
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
Skok vysoký
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
1. místo
Skok vysoký
03. 3.
11:15
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
běh 300 m
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
1. místo
běh 300 m
03. 3.
11:15
5. třídy
6:5
Liga mladších žáků B, sk. 21 - 26. kolo
6:5
03. 3.
10:40
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
běh 800 m
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
1. místo
běh 800 m
03. 3.
10:30
Lokomotiva Fosfa Břeclav
16. místo
skok daleký
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
16. místo
skok daleký
03. 3.
09:00
5. třídy
2:9
Liga mladších žáků B, sk. 21 - 26. kolo
2:9
02. 3.
15:30
dorost
5:3
liga dorostu - 34. kolo
5:3
02. 3.
13:00
juniorky
1:3
krajský přebor U22Z - Brno-Žabovřesky
1:3
02. 3.
12:30
7. a 8. třídy
4:3
Liga starších žáků B, nadstavba sk. 23-24 - 8. kolo
4:3
02. 3.
11:45
kadetky
2:0
krajský přebor U18Z - Břeclav
2:0
02. 3.
10:30
kadetky
1:2
krajský přebor U18Z - Břeclav
1:2
02. 3.
10:00
juniorky
3:2
krajský přebor U22Z - Brno-Žabovřesky
3:2
02. 3.
10:00
6. třídy
3:17
liga mladších žáků A, nadstavba sk. C, 16. kolo
3:17
02. 3.
09:00
kadetky
2:0
krajský přebor U18Z - Břeclav
2:0
02. 3.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Lízátkový turnaj - Uherský Brod
1. místo
02. 3.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Lízátkový turnaj - Uherský Brod
1. místo
02. 3.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Lízátkový turnaj - Uherský Brod
1. místo
02. 3.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Lízátkový turnaj - Uherský Brod
1. místo
02. 3.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
2. místo
Lízátkový turnaj - Uherský Brod
2. místo
02. 3.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Lízátkový turnaj - Uherský Brod
3. místo
02. 3.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
2. místo
Lízátkový turnaj - Uherský Brod
2. místo
02. 3.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
běh 60 m
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
2. místo
běh 60 m
02. 3.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
skok daleký
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka
2. místo
skok daleký
01. 3.
20:00
junioři
3:8
Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 - 4. kolo
3:8
01. 3.
16:55
6. třídy
3:12
Liga mladších žáků A, nadstavba sk. C - 6. kolo
3:12
29. 2.
17:35
dorost
4:0
Liga dorostu - 30. kolo
4:0
26. 2.
16:40
9. třídy
3:5
Liga 9. tříd sk. 7 - 24. kolo
3:5
25. 2.
16:15
junioři
1:3
Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2023/24, 3. kolo
1:3
25. 2.
15:30
9. třídy
0:2
Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 26. kolo
0:2
25. 2.
10:15
5. třídy
13:1
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 25. kolo
13:1
25. 2.
10:00
5. třídy
4:6
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 25. kolo
4:6
25. 2.
KST Fosfa LVA
4.-8. místo
krajský turnaj U15 - Mikulov
4.-8. místo
25. 2.
KST Fosfa LVA
3. místo
krajský turnaj U15 - Mikulov
3. místo
25. 2.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo
krajský turnaj U15 - Mikulov
5.-8. místo
25. 2.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo
krajský turnaj U15 - Mikulov
5.-8. místo
25. 2.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)
3. místo
25. 2.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)
3. místo
25. 2.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)
1. místo
25. 2.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)
1. místo
25. 2.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)
1. místo
25. 2.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)
1. místo
25. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
15. místo
Skok vysoký
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava
15. místo
Skok vysoký
25. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
8. misto
Skok vysoký
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava
8. misto
Skok vysoký
25. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
14. místo
Vrh koulí 4 kg
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava
14. místo
Vrh koulí 4 kg
25. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
12. místo
Skok vysoký
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava
12. místo
Skok vysoký
24. 2.
17:15
dorost
3:4
Liga dorostu 2023/24, 33. kolo
3:4
24. 2.
14:45
9. třídy
5:2
Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 25. kolo
5:2
24. 2.
14:15
starší žákyně B
2:0
krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice
2:0
24. 2.
12:15
5. třídy
8:9
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 24. kolo
8:9
24. 2.
11:45
starší žákyně A
2:0
krajský přebor U16Z - Břeclav
2:0
24. 2.
11:45
starší žákyně B
0:2
krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice
0:2
24. 2.
11:00
7. a 8. třídy
13:2
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 7. kolo
13:2
24. 2.
10:30
starší žákyně A
2:0
krajský přebor U16Z - Břeclav
2:0
24. 2.
10:00
6. třídy
12:3
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 15. kolo
12:3
24. 2.
10:00
5. třídy
2:14
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 24. kolo
2:14
24. 2.
09:00
starší žákyně B
1:2
krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice
1:2
24. 2.
09:00
starší žákyně A
0:2
krajský přebor U16Z - Břeclav
0:2
24. 2.
KST Fosfa LVA
9.-16. místo
dvouhra nejmladších žákyň
Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov
9.-16. místo
dvouhra nejmladších žákyň
24. 2.
KST Fosfa LVA
3. místo útěchy sk. A
krajský turnaj U13 - Mikulov
3. místo útěchy sk. A
24. 2.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo
krajský turnaj U13 - Mikulov
5.-8. místo
24. 2.
KST Fosfa LVA
9.-16. místo
dvouhra nejmladších žákyň
Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov
9.-16. místo
dvouhra nejmladších žákyň
24. 2.
KST Fosfa LVA
3. místo
dvouhra nejmladších žákyň
Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov
3. místo
dvouhra nejmladších žákyň
24. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
7. místo
vrh koulí 5 kg
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava
7. místo
vrh koulí 5 kg
23. 2.
15:00
dorost
0:4
Liga dorostu 2023/24, 32. kolo
0:4
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
Skok daleký
Youth Athletics Indoor Ostrava III
1. místo
Skok daleký
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
Běh 60 m
Youth Athletics Indoor Ostrava III
1. místo
Běh 60 m
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
Běh 150 m
Youth Athletics Indoor Ostrava III
1. místo
Běh 150 m
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
Běh 300 m
Youth Athletics Indoor Ostrava III
2. místo
Běh 300 m
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
Skok vysoký
Youth Athletics Indoor Ostrava III
1. místo
Skok vysoký
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
6. místo
Běh 60 m
Youth Athletics Indoor Ostrava III
6. místo
Běh 60 m
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
Běh 300 m
Youth Athletics Indoor Ostrava III
1. místo
Běh 300 m
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
3. místo
Běh 150 m
Youth Athletics Indoor Ostrava III
3. místo
Běh 150 m
22. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
Běh 60 m
Youth Athletics Indoor Ostrava III
2. místo
Běh 60 m
21. 2.
17:00
7. a 8. třídy
19:0
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 3. kolo
19:0
19. 2.
16:40
5. třídy
4:12
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 22. kolo
4:12
18. 2.
15:40
starší žákyně
2:0
Český pohár U16 žákyň
2:0
18. 2.
13:10
9. třídy
3:2
Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 23. kolo
3:2
18. 2.
13:00
starší žákyně
2:0
Český pohár U16 žákyň
2:0
18. 2.
13:00
dorost
2:6
Liga dorostu - 31. kolo
2:6
18. 2.
10:20
starší žákyně
2:0
Český pohár U16 žákyň
2:0
17. 2.
18:20
starší žákyně
2:0
Český pohár U16 žákyň
2:0
17. 2.
13:10
junioři
4:3
Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2023/24, 1. kolo
4:3
17. 2.
13:00
starší žákyně
2:1
Český pohár U16 žákyň
2:1
17. 2.
12:00
juniorky
3:1
Krajský přebor U22Z
3:1
17. 2.
11:40
starší žákyně
0:2
Český pohár U16 žákyň
0:2
17. 2.
11:00
5. třídy
12:1
Liga mladších žáků B sk. 21 - 23. kolo
12:1
17. 2.
11:00
7. a 8. třídy
14:4
Liga starších žáků B - nadstavba sk. 23-24 - 6. kolo
14:4
17. 2.
09:10
5. třídy
8:6
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 23. kolo
8:6
17. 2.
09:00
starší žákyně
2:0
Český pohár U16 žákyň
2:0
17. 2.
09:00
juniorky
3:0
Krajský přebor U22Z
3:0
16. 2.
17:00
7. a 8. třídy
5:14
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 6. kolo
5:14
13. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu
1. místo
skok vysoký
13. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
6. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu
6. místo
skok vysoký
13. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
5. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu
5. místo
skok vysoký
13. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu
2. místo
skok vysoký
13. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu
2. místo
skok vysoký
13. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu
2. místo
skok vysoký
13. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
4. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu
4. místo
skok vysoký
11. 2.
13:00
Kadeti
0:3
Krajský přebor U20
0:3
11. 2.
09:00
Kadeti
2:3
Krajský přebor U20
2:3
11. 2.
KST Fosfa LVA
3. místo turnaje B
U15
Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U19)
3. místo turnaje B
U15
11. 2.
KST Fosfa LVA
2. místo turnaje útěchy A
U17
Velká cena města Hostinné (BTM ČR pro kategorie U13 a U17)
2. místo turnaje útěchy A
U17
11. 2.
KST Fosfa LVA
5.-8 místo turnaje A
U15
Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U18)
5.-8 místo turnaje A
U15
11. 2.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo turnaje B
U15
Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U19)
5.-8. místo turnaje B
U15
11. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
3. místo
chůze 3000 m
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi v hale
3. místo
chůze 3000 m
10. 2.
11:45
Kadetky
2:0
krajský přebor U18Z - Břeclav
2:0
10. 2.
10:30
kadetky
0:2
krajský přebor U18Z - Břeclav
0:2
10. 2.
09:00
kadetky
1:2
krajský přebor U18Z - Břeclav
1:2
10. 2.
KST Fosfa LVA
9.-16. místo
krajský turnaj U13 - Hostinné
9.-16. místo
10. 2.
KST Fosfa LVA
3. místo turnaje A
U13
Velká cena města Hostinné (BTM ČR pro kategorie U13 a U17)
3. místo turnaje A
U13
10. 2.
Soukromá škola bojových sportů
1. místo
Líšeňský pohár - ml. a st. žáci - Brno-Líšeň
1. místo
10. 2.
Soukromá škola bojových sportů
3. místo
Líšeňský pohár - ml. a st. žáci - Brno-Líšeň
3. místo
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
štafeta 4x200 m
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava
Složení štafety: Karolína Rumpová, Tamara Mank, Ondřej Šálek, Sebastian Tručka
1. místo
štafeta 4x200 m
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT) - závody ve skoku vysokém
1. místo
skok vysoký
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
6. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)
6. místo
skok vysoký
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
běh 300 m
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava
2. místo
běh 300 m
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo
skok daleký
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava
2. místo
skok daleký
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
běh 60 m
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Ostrava
1. místo
běh 60 m
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
8. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)
8. místo
skok vysoký
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
4. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)
4. místo
skok vysoký
10. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
6. místo
skok vysoký
Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)
6. místo
skok vysoký
04. 2.
16:45
junioři
9:0
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 26. kolo
9:0
04. 2.
11:15
9. třídy
1:4
Liga 9. tříd sk. 7 - 22. kolo
1:4
04. 2.
09:00
6. třídy
3:9
Liga mladších žáků A, nadst. sk. C - 12. kolo
3:9
03. 2.
13:30
dorost
1:7
Liga dorostu - 29. kolo
1:7
03. 2.
13:00
juniorky
1:3
krajský přebor U22Z
1:3
03. 2.
11:45
žákyně A
X:2
krajský přebor U16Z
X:2
03. 2.
10:45
5. třídy
5:11
Liga mladších žáků B sk. 21 - 21. kolo
5:11
03. 2.
10:45
9. třídy
1:6
Liga 9. tříd sk. 7 - 21. kolo
1:6
03. 2.
10:30
žákyně A
2:0
krajský přebor U16Z
2:0
03. 2.
10:00
juniorky
0:3
krajský přebor U22Z
0:3
03. 2.
09.00
žákyně A
2:X
krajský přebor U16Z
2:X
03. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
5. místo
skok vysoký (dorostenci)
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava
5. místo
skok vysoký (dorostenci)
03. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
6. místo
skok vysoký (dorostenci)
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava
6. místo
skok vysoký (dorostenci)
03. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
8. místo
skok vysoký (dorostenci)
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava
8. místo
skok vysoký (dorostenci)
03. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
12. místo
skok vysoký (dorostenci)
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava
12. místo
skok vysoký (dorostenci)
03. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
10. místo
vrh koulí 5 kg
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava
10. místo
vrh koulí 5 kg
03. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
8. místo finále A
běh 60 m (dorostenky)
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava
8. místo finále A
běh 60 m (dorostenky)
03. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
6. místo
skok daleký (dorostenky)
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých - Ostrava
6. místo
skok daleký (dorostenky)
02. 2.
15:00
7. a 8. třídy
5:5
Liga starších žáků B, nadstavba sk. 23-24, 2. kolo
5:5
02. 2.
14:15
žákyně B
2:1
krajský přebor U16Z
2:1
02. 2.
13:00
žákyně B
2:1
Krajský přebor U16Z
2:1
02. 2.
10:30
žákyně B
0:2
krajský přebor U16Z
0:2
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
13. místo
skok vysoký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
13. místo
skok vysoký
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
3. místo
skok daleký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
3. místo
skok daleký
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
5. místo finále A
běh 60 m
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
5. místo finále A
běh 60 m
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
3. místo finále A
běh 60 m.
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
3. místo finále A
běh 60 m.
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
3. místo
skok vysoký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
3. místo
skok vysoký
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
2. místo finále B
běh 60 m
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
2. místo finále B
běh 60 m
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
3. místo
vrh koulí 4 kg
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
3. místo
vrh koulí 4 kg
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
běh 1500 m
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
1. místo
běh 1500 m
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
4. místo
skok vysoký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
4. místo
skok vysoký
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
1. místo
skok daleký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
1. místo
skok daleký
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
12. místo
skok vysoký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
12. místo
skok vysoký
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
5. místo finále A
běh 60 m
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
5. místo finále A
běh 60 m
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
29. místo
skok vysoký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
29. místo
skok vysoký
02. 2.
Lokomotiva Fosfa Břeclav
24. místo
skok daleký
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva - Ostrava
24. místo
skok daleký
28. 1.
14:15
junioři
8:1
Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 9-10, 25. kolo
8:1
28. 1.
14:00
žákyně
2:1
CP-U16Z - Šlapanice
2:1
28. 1.
13:15
7. a 8. třídy
15:3
Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24, 1. kolo
15:3
28. 1.
13:00
kadeti
0:3
krajský přebor kadetů, sk. C - SH Gymnázium Břeclav
0:3
28. 1.
13:00
dorost
0:4
Liga dorostu 2023/24, 28. kolo
0:4
28. 1.
11:45
9. třídy
2:5
Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 3. kolo
2:5
28. 1.
11:30
žákyně
0:2
CP-U16Z - Šlapanice
0:2
28. 1.
09:00
žákyně
0:2
CP-U16Z - Šlapanice
0:2
28. 1.
09:00
kadeti
3:1
krajský přebor kadetů, sk. C - SH Gymnázium Břeclav
3:1
28. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo
- čtyřhra
krajské přebory U13 - Strážnice
3. místo
- čtyřhra
28. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo
čtyřhra - mix
krajský turnaj U13 - Strážnice
3. místo
čtyřhra - mix
28. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo
čtyřhra
krajský turnaj U13 - Strážnice
3. místo
čtyřhra
28. 1.
KST Fosfa LVA
2. místo
čtyřhra
krajské přebory U19 - Lanžhot
2. místo
čtyřhra
28. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo
čtyřhra
krajské přebory U19 - Lanžhot
3. místo
čtyřhra
28. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo - čtyřhra
krajské přebory U13 - Strážnice
3. místo - čtyřhra
28. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo
dvouhra
krajské přebory U13 - Strážnice
3. místo
dvouhra
27. 1.
16:30
žákyně
2:0
CP-U16Z - Šlapanice
2:0
27. 1.
15:15
žákyně
2:1
CP-U16Z - Šlapanice
2:1
27. 1.
12:45
žákyně
2:0
CP-U16Z - Šlapanice
2:0
27. 1.
12:00
juniorky
3:0
krajský přebor U22 - Břeclav
3:0
27. 1.
12:00
6. třídy
9:3
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 11. kolo
9:3
27. 1.
10:00
5. třídy
2:5
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 20. kolo
2:5
27. 1.
09:00
žákyně
0:2
CP-U16Z - Šlapanice
0:2
27. 1.
09:00
juniorky
3:0
krajský přebor U22 - Břeclav
3:0
27. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo - dvouhra
krajské přebory U15 - Hodonín
3. místo - dvouhra
27. 1.
KST Fosfa LVA
2. místo - čtyřhra
krajské přebory U15 - Hodonín)
2. místo - čtyřhra
27. 1.
KST Fosfa LVA
3. místo
dvouhra
krajské přebory U15 - Hodonín
3. místo
dvouhra
27. 1.
KST Fosfa LVA
2. místo - čtyřhra
krajské přebory U15 - Hodonín
2. místo - čtyřhra
27. 1.
KST Fosfa LVA
2. místo útěchy
krajský turnaj U11 - Strážnice
2. místo útěchy
27. 1.
3 medaile - viz detail
Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých - Olomouc
Dominik Navrátil - skok daleký 5,78 m (3.místo), běh 60 m 7,62 s;
Jakub Sýkora- skok vysoký 1,78 m (2.místo), skok daleký 5,18 m (11. místo);
Richard Březovič - vrh koulí 16,19 m (1.místo), běh 60 m 7,44 s "
3 medaile - viz detail
26. 1.
17:45
6. třídy
11:3
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 1. kolo
11:3
26. 1.
26 medailí - viz detail
Halové Mistrovství staršího a mladšího žactva JmK
8 zlatých, 4 stříbrné a 14 bronzových medailí
Přebornické tituly:
Richard Smolík na 60 m - 7,31 s, na 150 m - 17,40 s,
Lukáš Drobilič - skok vysoký - 174 cm,
Matěj Režňák - vrh koulí - 12,48,
Matyáš Kocman - 300 m - 38,03 s,
Tamara Mank - 300 m - 44,85 s,
Karolína Rumpová - skok daleký - 446 cm,
štafeta žáků 4x200 m 1:37,77 ve složení Smolík, Herman, Kocman, Drobilič.
Stříbrné medaile:
Janíková, Bažantová,Drobilič a Varga
Bronzové medaile:
Bína 2x, Šálek 2x, Adamcová 2x, Mank, Seďová, Baránek, Průdková, Herman, Zapletalová, štafeta žáci 4x200m a štafeta mix na 4x200m.
26 medailí - viz detail
21. 1.
13:45
junioři
8:7
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 24. kolo
8:7
21. 1.
11:30
9. třídy
2:6
Liga 9. tříd sk. 7, 20. kolo
2:6
21. 1.
11:30
6. třídy
3:14
Liga mladších žáků A, nadstavba sk. C, 10. kolo
3:14
21. 1.
10:30
dorost
3:2
Liga dorostu, 22. kolo
3:2
21. 1.
09:55
5. třídy
19:1
Liga mladších žáků B sk. 21, 19. kolo
19:1
20. 1.
14:15
žákyně B
0:2
krajský přebor U16 - Vyškov
0:2
20. 1.
14:15
žákyně A
2:1
krajský přebor U16 - Předklášteří
2:1
20. 1.
14:10
junioři
6:5
Regionální liga juniorů, sk. 9-10, 23. kolo
6:5
20. 1.
13:00
žákyně B
2:1
krajský přebor U16 - Vyškov
2:1
20. 1.
13:00
žákyně A
2:0
krajský přebor U16 - Předklášteří
2:0
20. 1.
13:00
dorost
3:0
Liga dorostu, 27. kolo
3:0
20. 1.
12:45
5. třídy
5:6
Liga mladších žáků B sk. 21, 18. kolo
5:6
20. 1.
11:00
6. třídy
15:2
Liga mladších žáků A, nadstavba sk. C, 5. kolo
15:2
20. 1.
11:00
7. a 8. třídy
10:3
Liga starších žáků B sk. 24, 18. kolo
10:3
20. 1.
10:30
žákyně B
2:0
krajský přebor U16 - Vyškov
2:0
20. 1.
10:30
žákyně A
1:2
krajský přebor U16 - Předklášteří
1:2
19. 1.
16:55
9. třídy
9:4
Liga 9. tříd sk. 7, 19. kolo
9:4
15. 1.
16:45
dorost
3:8
Liga dorostu, 26. kolo
3:8
14. 1.
16:00
junioři
4:2
Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 9-10, 22. kolo
4:2
14. 1.
13:00
juniorky
3:2
krajský přebor U22 - Brno-Jehnice
3:2
14. 1.
11:30
kadeti
0:3
krajský přebor U20 - Rousínov
0:3
14. 1.
10:00
juniorky
3:2
krajský přebor U22 - Brno-Jehnice
3:2
14. 1.
09:00
kadeti
3:1
krajský přebor U20 - Rousínov
3:1
13. 1.
14:30
6. třídy
11:3
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 9. kolo
11:3
13. 1.
12:00
5. třídy
3:3
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 17. kolo
3:3
13. 1.
11:45
kadetky
2:0
krajský přebor U18Z - Hustopeče
2:0
13. 1.
10:30
kadetky
0:2
krajský přebor U18Z - Hustopeče
0:2
13. 1.
09:00
Kadetky
0:2
Krajský přebor U18Z - Hustopeče
0:2
12. 1.
18:45
dorost
6:2
Liga dorostu, 25. kolo
6:2
12. 1.
17:00
7. a 8. třídy
8:5
Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24, 17. kolo
8:5
07. 1.
17:30
junioři
3:6
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 21. kolo
3:6
07. 1.
12:45
dorost
3:4
Liga dorostu, 24. kolo
3:4
07. 1.
10:15
6. třídy
4:8
Liga mladších žáků A, nadstavba sk. C, 8. kolo
4:8
07. 1.
09:55
7. a 8. třídy
6:1
Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24, 16. kolo
6:1
06. 1.
15:30
6. třídy
11:3
Liga mladších žáků A, nadstavba sk. C, 7. kolo
11:3
06. 1.
14:15
žákyně
2:1
Krajský přebor U16 - Znojmo
2:1
06. 1.
14:15
žákyně
2:0
Krajský přebor U16 - Brno
2:0
06. 1.
14:00
9. třídy
2:10
Liga 9. tříd sk. 7, 18. kolo
2:10
06. 1.
13:00
žákyně
0:2
Krajský přebor U16 - Brno
0:2
06. 1.
11:45
žákyně
2:1
Krajský přebor U16 - Znojmo
2:1
06. 1.
10:30
žákyně
2:0
Krajský přebor U16 - Brno
2:0
06. 1.
09:00
žákyně
1:2
Krajský přebor U16 - Znojmo
1:2
06. 1.
09:00
5. třídy
2:11
Liga mladších žáků „B“ sk. 21, 16. kolo
2:11
05. 1.
17:05
junioři
1:6
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 20. kolo
1:6
05. 1.
16:00SK
dorost
4:1
Liga dorostu, 23. kolo
4:1
18. 12.
17:15
7. a 8. třídy
8:3
Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24, 14. kolo
8:3
17. 12.
12:45
junioři
7:8
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 19. kolo
7:8
17. 12.
10:15
7. a 8. třídy
15:2
Liga starších žáků B sk. 24 - 15. kolo
15:2
16. 12.
14:40
5. třídy
2:25
Liga mladších žáků B sk. 21 - 15. kolo
2:25
16. 12.
14:00
9. třídy
3:4
Liga 9. tříd sk. 7 - 17. kolo
3:4
16. 12.
13:15
5. třídy
5. třídy
0:10
Liga mladších žáků B sk. 21 - 15. kolo
0:10
16. 12.
11:45
kadetky
1:2
krajský přebor U18, Břeclav
1:2
16. 12.
10:30
kadetky
1:2
krajský přebor U18, Břeclav
1:2
16. 12.
09:00
kadetky
0:2
krajský přebor U18, Břeclav
0:2
15. 12.
17:10
junioři
6:7sn
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 18,. kolo
6:7sn
13. 12.
15:00
6. třídy
10:5
Liga mladších žáků A - nadstavba sk. C, 3. kolo
10:5
10. 12.
15:00
5. třídy
2:0
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 14. kolo
2:0
10. 12.
13:45
Dorost
4:3
Liga dorostu 2023/24, 21. kolo
4:3
10. 12.
11:45
7. a 8. třídy
3:8
Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24, 12. kolo
3:8
10. 12.
11:15
6. třídy
1:8
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 4. kolo
1:8
10. 12.
09:00
5. třídy
4:9
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 14. kolo
4:9
09. 12.
16:30
Junioři
4:3sn
Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 9-10, 17. kolo
4:3sn
09. 12.
15:30
mladší žákyně B
2:1
Krajský přebor U16 - Vyškov - Dědice
2:1
09. 12.
13:45
9. třídy
4:3
Liga 9. tříd sk. 7 2023/24, 16. kolo
4:3
09. 12.
11:45
2:1
Krajský přebor U16 Vyškov - Dědice
2:1
09. 12.
11:45
mladší žákyně A
2:0
Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice
2:0
09. 12.
11:15
7. a 8. třídy
4:4
Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24, 13. kolo
4:4
09. 12.
10:30
mladší žákyně B
2:0
Krajský přebor U16 - Vyškov - Dědice
2:0
09. 12.
10:00
5. třídy
3:12
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 13. kolo
3:12
09. 12.
09:00
mladší žákyně A
1:2
Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice
1:2
09. 12.
09:00
5. třídy
2:10
Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24, 13. kolo
2:10
09. 12.
mladší žákyně A
2:1
Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice
2:1
08. 12.
17:00
Dorost
2:5
Liga dorostu 2023/24, 20. kolo
2:5
05. 12.
14:55
6. třídy
2:6
Liga mladších žáků "A" Nadstavba sk. "C" 2023/24, 2. kolo
2:6
03. 12.
15:00
juniorky
3:1
krajský přebor U20, Břeclav
3:1
03. 12.
13:15
junioři
4:3
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 16. kolo
4:3
03. 12.
12:00
dorost
0:3
Liga dorostu - 19. kolo
0:3
03. 12.
11:00
juniorky
3:1
krajský přebor U20, Břeclav
3:1
03. 12.
09:00
9. třídy
7:4
Liga 9. tříd sk. 7 - 15. kolo
7:4
02. 12.
13:45
5. třídy
6:3
Liga mladších žáků B sk. 21 - 12. kolo
6:3
01. 12.
18:15
9. třídy
1:5
Liga 9. tříd sk. 7 - 14. kolo
1:5
01. 12.
17:00
junioři
0:14
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 15. kolo
0:14
01. 12.
14:40
dorost
5:3
Liga dorostu - 18. kolo
5:3
26. 11.
13:00
juniorky
3:1
krajský přebor U22, Břeclav
3:1
26. 11.
13:00
dorost
4:3
Liga dorostu - 17. kolo
4:3
26. 11.
10:15
9. třídy
6:4
Liga 9. tříd sk. 7 - 13. kolo
6:4
26. 11.
10:00
juniorky
3:0
krajský přebor U22, Břeclav
3:0
26. 11.
KST FOSFA LVA
16.-32. místo turnaje B
EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15
16.-32. místo turnaje B
26. 11.
KST FOSFA LVA
jedna výhra ve skupině
EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15
jedna výhra ve skupině
26. 11.
KST FOSFA LVA
1. místo turnaje B
Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U17
1. místo turnaje B
26. 11.
KST FOSFA LVA
9.-16. místo turnaje A
EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15
9.-16. místo turnaje A
26. 11.
KST FOSFA LVA
jedna výhra ve skupině
Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U17
jedna výhra ve skupině
26. 11.
KST FOSFA LVA
16.-32. místo turnaje B
EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15
16.-32. místo turnaje B
25. 11.
16:45
junioři
5:4
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 14. kolo
5:4
25. 11.
14:35
5. třídy
10:1
Liga mladších žáků B sk. 21 - 11. kolo
10:1
25. 11.
13:45
7. a 8. třídy
9:4
Liga starších žáků B sk. 24 - 11. kolo
9:4
25. 11.
13:15
5. třídy
4:9
Liga mladších žáků B sk. 21 - 11. kolo
4:9
25. 11.
11:45
starší žákyně
2:1
Krajský přebor U18Z, Ivančice
2:1
25. 11.
11:30
6. třídy
2:10
Liga mladších žáků A sk. 8 - 14. kolo
2:10
25. 11.
10:30
starší žákyně
0:2
Krajský přebor U18Z, Ivančice
0:2
25. 11.
09:00
starší žákyně
1:2
krajský přebor U18Z, Ivančice
1:2
25. 11.
KST FOSFA LVA
jedna výhra ve skupině
Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13
jedna výhra ve skupině
25. 11.
KST FOSFA LVA
3. místo turnaje B
Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13
3. místo turnaje B
25. 11.
KST FOSFA LVA
16.-32. místo turnaje A
Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13
16.-32. místo turnaje A
25. 11.
KST FOSFA LVA
16.-32. místo turnaje B
EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U19
16.-32. místo turnaje B
25. 11.
KST FOSFA LVA
9.-16. místo turnaje B
EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U19
9.-16. místo turnaje B
25. 11.
KST FOSFA LVA
9.-16. místo turnaje A
Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13
9.-16. místo turnaje A
24. 11.
19:30
dorost
8:1
Liga dorostu - 16. kolo
8:1
19. 11.
14:00
kadeti
3:0
krajský pohár U20 - Břeclav
3:0
19. 11.
13:00
dorost
3:6
Liga dorostu - 15. kolo
3:6
19. 11.
12:15
U17
7:0
MSDD-D mladší, 1. kolo
7:0
19. 11.
10:30
5. třídy
12:4
Liga mladších žáků B, sk. 21 - 10. kolo
12:4
19. 11.
10:00
U19
6:0
MSDD-D starší, 1. kolo
6:0
19. 11.
09:00
kadeti
3:2
krajský pohár U20 - Břeclav
3:2
18. 11.
15:35
7. a 8. třídy
1:15
Liga starších žáků B, sk. 24 - 10. kolo
1:15
18. 11.
12:30
5. třídy
0:2
Liga mladších žáků B, sk. 21 - 10. kolo
0:2
18. 11.
10:00
6. třídy
16:0
Liga mladších žáků A, sk. 8 - 13. kolo
16:0
18. 11.
09:15
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
1. místo
Šampionát Moravy mláďat a mladšího žactva (U10, WU12, MU12) - Veselí nad Moravou
1. místo
18. 11.
09:15
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Šampionát Moravy mláďat a mladšího žactva (U10, WU12, MU12) - Veselí nad Moravou
3. místo
17. 11.
17:00
dorost
3:5
Liga dorostu, 14. kolo
3:5
17. 11.
16:45
junioři
5:7
Regionální liga juniorů, sk. 9-10, 13. kolo
5:7
17. 11.
15:45
5. třídy
9:6
Liga mladších žáků B, sk. 21 - 9. kolo
9:6
17. 11.
14:15
6. třídy
17:3
Liga mladších žáků A sk. 8, 12. kolo
17:3
17. 11.
10:00
5. třídy
16:1
Liga mladších žáků B sk. 21, 9. kolo
16:1
17. 11.
09:00
9. třídy
3:13
Liga 9. tříd sk. 7, 12. kolo
3:13
12. 11.
17:00
junioři
6:2
Regionální liga juniorů, sk. 9-10, 7. kolo
6:2
12. 11.
13:15
7. a 8. třídy
3:8
Liga starších žáků B sk. 24, 9. kolo
3:8
12. 11.
12:15
U17
2:2
MSDD-D mladší, 15. kolo
2:2
12. 11.
10:45
5. třídy
1:6
Liga mladších žáků B sk. 21, 8. kolo
1:6
12. 11.
10:00
U19
3:1
MSDD-D starší, 15. kolo
3:1
12. 11.
09:00
6. třídy
6:11
Liga mladších žáků A, sk. 8, 11. kolo
6:11
12. 11.
08:30
KST Fosfa LVA
3. místo útěchy turnaje A
bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U17+U19 - Strážnice
3. místo útěchy turnaje A
12. 11.
KST Fosfa LVA
2. místo turnaje A
bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U13 - Moravský Krumlov
2. místo turnaje A
12. 11.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo turnaje A
bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U13 - Moravský Krumlov
5.-8. místo turnaje A
11. 11.
15:30
mladší žákyně A
1:2
krajský pohár žákyň, Předklášteří
1:2
11. 11.
14:20
dorost
4:5 sn
Liga dorostu, 13. kolo
4:5 sn
11. 11.
13:45
9. třídy
9:3
Liga 9. tříd sk. 7, 11. kolo
9:3
11. 11.
11:45
mladší žákyně B
2:0
krajský pohár žákyň, sk. E
2:0
11. 11.
11:45
mladší žákyně A
1:2
krajský pohár žákyň, Předklášteří
1:2
11. 11.
11:15
5. třídy
4:6
Liga mladších žáků B sk. 21, 8. kolo
4:6
11. 11.
10:30
mladší žákyně A
2:0
krajský pohár žákyň, Předklášteří
2:0
11. 11.
10:30
mladší žákyně B
2:0
krajský pohár žákyň, sk. E
2:0
11. 11.
09:00
mladší žákyně B
2:1
krajský pohár žákyň, sk. E
2:1
11. 11.
08:30
KST Fosfa LVA
5.- 8. místo turnaje A
bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U15 - Strážnice
5.- 8. místo turnaje A
11. 11.
08:30
KST Fosfa LVA
2. místo útěchy turnaje A
bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U15 - Strážnice
2. místo útěchy turnaje A
11. 11.
08:30
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Memoriál Jaroslava Krásného - Kostice, U12
3. místo
11. 11.
08:30
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Memoriál Jaroslava Krásného - Kostice, U12
3. místo
11. 11.
KST Fosfa LVA
1. místo útěchy
BTM ČR 2023/24 – U11 Moravský Krumlov
1. místo útěchy
11. 11.
KST Fosfa LVA
3. místo
BTM ČR 2023/24 – U11 Moravský Krumlov
3. místo
10. 11.
17:00
junioři
8:7
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 12. kolo
8:7
05. 11.
13:45
junioři
3:9
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 11. kolo
3:9
05. 11.
11:15
9. třídy
3:1
Liga 9. tříd sk. 7 - 10. kolo
3:1
05. 11.
10:45
U13-B
9:0
Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo
9:0
05. 11.
10:45
U13
2:1
Krajský přebor U13, 1. kolo
2:1
05. 11.
10:30
8. třídy
7:2
Liga starších žáků B sk. 24 - 8. kolo
7:2
05. 11.
10:30
7. třídy
7:2
Liga starších žáků B sk. 24 - 8. kolo
7:2
05. 11.
10:00
5. třídy
7:1
Liga mladších žáků B sk. 21 - 7. kolo
7:1
05. 11.
10:00
U13-C
12:0
Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo
12:0
05. 11.
09:00
6. třídy
11:5
Liga mladších žáků A sk. 8 - 10. kolo
11:5
05. 11.
09:00
U15
4:1
Krajský přebor U15
4:1
04. 11.
17:15
dorost
6:1
Liga dorostu - 12. kolo
6:1
04. 11.
16:25
junioři
11:2
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 10. kolo
11:2
04. 11.
15:00
6. třídy
6:13
Liga mladších žáků A sk. 8 - 9. kolo
6:13
04. 11.
14:15
kadetky
2:1
Krajský přebor U18, Kuřim
2:1
04. 11.
13:10
9. třídy
1:2
Liga 9. tříd sk. 7 - 9. kolo
1:2
04. 11.
13:00
kadetky
0:2
Krajský přebor U18, Kuřim
0:2
04. 11.
12:15
U17
10:0
MSDD-D mladší, 14. kolo
10:0
04. 11.
10:30
kadetky
0:2
Krajský přebor U18, Kuřim
0:2
04. 11.
10:30
U15-B
6:2
Okresní přebor starších žáků, 1. kolo
6:2
04. 11.
10:00
U9, U8
3:8
Okresní přebor mladších přípravek, 10. kolo
3:8
04. 11.
10:00
U11, U10
0:0
Okresní přebor starších přípravek, 10. kolo
0:0
04. 11.
10:00
U19
1:0
MSDD-D starší, 14. kolo
1:0
04. 11.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
13. místo
(kat. do 73kg)
Přebor České republiky starších žáků - Ostrava13
13. místo
(kat. do 73kg)
04. 11.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
9. místo
(kat. do 55 kg)
Přebor České republiky starších žáků - Ostrava
9. místo
(kat. do 55 kg)
04. 11.
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
12. místo
(kat. do 55 kg)
Přebor České republiky starších žáků - Ostrava
12. místo
(kat. do 55 kg)
31. 10.
14:50
6. třídy
9:2
Liga mladších žáků A sk. 8 - 4. kolo
9:2
29. 10.
13:20
dorost
3:1
Liga dorostu, 11. kolo
3:1
29. 10.
12:15
junioři
0:6
Regionální liga juniorů, sk. 9-10, 9. kolo
0:6
29. 10.
12:15
U17
1:3
MSDD-D mladší, 13. kolo
1:3
29. 10.
11:30
9. třídy
3:4
Liga 9. tříd, sk. 7, 8. kolo
3:4
29. 10.
10:45
U13-C
12:0
Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo
12:0
29. 10.
10:00
U9, U8
34:0
Okresní přebor mladší přípravky, 9. kolo
34:0
29. 10.
10:00
U11, U10
6:15
okresní přebor starší přípravky, 9. kolo
6:15
29. 10.
10:00
U19
1:6
MSDD-D starší, 13. kolo
1:6
29. 10.
09:00
5. třídy
2:6
Liga mladších žáků B, sk. 21, 6. kolo
2:6
28. 10.
15:45
8. třídy
2:6
Liga starších žáků B, sk. 24, 7. kolo
2:6
28. 10.
15:45
7. třídy
2:6
Liga starších žáků B, sk. 24, 7. kolo
2:6
28. 10.
13:00
5. třídy
13:3
Liga mladších žáků B, sk. 21, 6. kolo
13:3
28. 10.
12:00
U13-B
0:0
Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo
0:0
28. 10.
11:45
U13
9:1
Krajský přebor U13, 13. kolo
9:1
28. 10.
10:00
U15
3:2
Krajský přebor U15, 13. kolo
3:2
28. 10.
09:30
6. třídy
21:9
Liga mladších žáků A, sk. 8, 8. kolo
21:9
27. 10.
17:00
dorost
0:7
Liga dorostu, 10. kolo
0:7
22. 10.
13:30
junioři
5:10
regionální liga juniorů sk. 9-10, 8. kolo
5:10
22. 10.
13:00
dorost
4:8
liga dorostu, 9. kolo
4:8
22. 10.
12:15
U17
3:0
MSDD-D mladší, 12. kolo
3:0
22. 10.
10:45
U13
1:1
krajský přebor U13, 12. kolo
1:1
22. 10.
10:15
6. třídy
4:4
liga mladších žáků A sk. 8, 7. kolo
4:4
22. 10.
10:00
U19
1:0
MSDD-D starší, 12. kolo
1:0
22. 10.
10:00
U9, U8
8:11
okresní přebor mladších přípravek, 8. kolo
8:11
22. 10.
10:00
U13-C
1:8
okresní přebor mladších žáků, 10. kolo
1:8
22. 10.
10:00
U11, U10
10:3
okresní přebor starší přípravy, 8. kolo
10:3
22. 10.
09:00
U15
0:2
Krajský přebor U15, 12. kolo
0:2
21. 10.
15:45
9. třídy
4:5
liga 9. tříd sk. 7, 7. kolo
4:5
21. 10.
15:30Lo
žákyně
2:1
krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice
2:1
21. 10.
13:25
6. třídy
1:15
liga mladších žáků A sk. 8, 6. kolo
1:15
21. 10.
13:15
5. třídy
2:0
liga mladších žáků B sk. 21, 5. kolo
2:0
21. 10.
12:15
8. třídy
1:23
liga starších žáků B sk. 24, 6. kolo
1:23
21. 10.
12:15
7. třídy
1:23
liga starších žáků B sk. 24, 6. kolo
1:23
21. 10.
11:45
žákyně
1:2
krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav
1:2
21. 10.
11:45
žákyně
0:2
krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice
0:2
21. 10.
10:45
U13-B
9:0
okresní přebor mladších žáků, 10. kolo
9:0
21. 10.
10:30
žákyně
2:1
krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice
2:1
21. 10.
10:30
žákyně
0:2
krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav
0:2
21. 10.
09:00
žákyně
2:1
krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav
2:1
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
4. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
4. místo
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
3. místo
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
3. místo
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
3. místo
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
3. místo
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
2. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
2. místo
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
3. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
3. místo
21. 10.
09:00
Soukromá škola bojových sportů Břeclav
2. místo
Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice
2. místo
21. 10.
09:00
U15-B
3:0
okresní přebor starších žáků, 10. kolo
3:0
20. 10.
18:45
dorost
5:2
liga dorostu, 8. kolo
5:2
15. 10.
14:00
kadeti
0:3
krajský přebor U20, Znojmo
0:3
15. 10.
13:15
junioři
8:3
Regionální liga juniorů, sk. 9-10, 6. kolo
8:3
15. 10.
13:00
juniorky
3:0
krajský přebor U22, Gymnázium Břeclav
3:0
15. 10.
12:15
U17
1:1
MSDD-D mladší, 11. kolo
1:1
15. 10.
11:30
kadeti
3:0
krajský přebor U20, Znojmo
3:0
15. 10.
10:45
5. třídy
0:20
Liga mladších žáků „B“ sk. 21, 4. kolo
0:20
15. 10.
10:30
5. třídy
8:6
Liga mladších žáků B, sk. 21, 4. kolo
8:6
15. 10.
10:30
U9, U8
8:6
okresní přebor mladší přípravky, 7. kolo
8:6
15. 10.
10:30
U11, U10
4:31
okresní přebor starší přípravky, 7. kolo
4:31
15. 10.
10:15
žákyně A
2:1
Český pohár U16
2:1
15. 10.
10:00
juniorky
3:0
krajský přebor U22, Gymnázium Břeclav
3:0
15. 10.
10:00
U13-B
4:0
okresní přebor mladších žáků, 9. kolo
4:0
15. 10.
10:00
U19
0:6
MSDD-D starší, 11. kolo
0:6
15. 10.
10:00
U15-B
2:2
okresní přebor starších žáků, 9. kolo
2:2
15. 10.
09:00
žákyně A
0:2
Český pohár U16
0:2
15. 10.
KST Fosfa LVA
2. místo útěchy turnaje A
BTM JmSST kategorie U11, Strážnice
2. místo útěchy turnaje A
15. 10.
KST Fosfa LVA
2. místo útěchy turnaje A
BTM JmSST kategorie U15 Rájec
2. místo útěchy turnaje A
15. 10.
KST Fosfa LVA
2. místo turnaje A
BTM JmSST kategorie U11, Strážnice
2. místo turnaje A
15. 10.
KST Fosfa LVA
3. místo turnaje B
BTM JmSST kategorie U15 Rájec
3. místo turnaje B
14. 10.
17:15
žákyně A
2:0
Český pohár U16
2:0
14. 10.
14:45
žákyně A
0:2
Český pohár U16
0:2
14. 10.
13:45
8. a 7. třídy
1:11
Liga starších žáků B, sk. 24, 5. kolo
1:11
14. 10.
12:30
žákyně A
1:2
Český pohár U16
1:2
14. 10.
11:45
kadetky
2:0
krajský přebor U18, Hustopeče
2:0
14. 10.
11:45
U13
14:1
krajský přebor U13, 11. kolo
14:1
14. 10.
11:15
žákyně A
2:0
Český pohár U16
2:0
14. 10.
10:45
U13-C
23:0
okresní přebor mladších žáků, 9. kolo
23:0
14. 10.
10:30
kadetky
1:2
krajský přebor U18, Hustopeče
1:2
14. 10.
10:15
9. třídy
3:7
Liga 9. tříd, sk. 7, 6. kolo
3:7
14. 10.
10:00
U15
5:1
krajský přebor U15, 11. kolo
5:1
14. 10.
09:00
kadetky
2:0
krajský přebor U18, Hustopeče
2:0
14. 10.
KST Fosfa LVA
3. místo turnaje A
BTM JmSST kategorie U13, Strážnice
3. místo turnaje A
14. 10.
KST Fosfa LVA
2. místo turnaje B
BTM JmSST kategorie U19, Rájec
2. místo turnaje B
14. 10.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo turnaje B
BTM JmSST kategorie U19, Rájec
5.-8. místo turnaje B
14. 10.
KST Fosfa LVA
5.-8. místo turnaje A
BTM JmSST kategorie U13, Strážnice
5.-8. místo turnaje A
13. 10.
17:00
dorostenci
3:6
Liga dorostu, 6. kolo
3:6
11. 10.
17:45
6. třídy
1:10
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A" SK. 8 - ZLÍNSKÁ 2023/24, 5. KOLO
1:10
11. 10.
16:30
U17
4:0
MSDD-D mladší, 10. kolo
4:0
11. 10.
15:30
U15 B
4:0
Okresní přebor starších žáků - 5. kolo
4:0
08. 10.
13:30
9. třídy
6:2
Liga 9. tříd sk. 7, 5. kolo
6:2
08. 10.
11:00
5. třídy
18:4
Liga mladších žáků B sk. 21, 3. kolo
18:4
08. 10.
10:00
U13-B
1:2
okresní přebor mladších žáků, 8. kolo
1:2
08. 10.
10:00
U13-C
0:15
okresní přebor mladších žáků, 8. kolo
0:15
08. 10.
10:00
U9, U8
12:24
okresní přebor mladších přípravek, sk. A - 6. kolo
12:24
08. 10.
10:00
U11, U10
4:4
okresní přebor starších přípravek sk. A, 6. kolo
4:4
08. 10.
Mladší přípravka
1. místo
Grandfinále Zlaté ligy atletických přípravek - JMK 2023 - Brno
1. místo
08. 10.
Starší přípravka
1. místo
Grandfinále Zlaté ligy atletických přípravek - JMK 2023 - Brno
1. místo
07. 10.
14:15
žákyně
2:0
krajský přebor U16 dívky, Brno
2:0
07. 10.
14:00
9. třídy
2:5
Liga 9. tříd sk. 7, 4. kolo
2:5
07. 10.
13:30
dorost
1:9
Liga dorostu, 7. kolo
1:9
07. 10.
13:30
U15 B
1:6
okresní přebor starších žáků, 8. kolo
1:6
07. 10.
13:00
žákyně
1:2
krajský přebor U16 dívky, Brno
1:2
07. 10.
13:00
0:2
krajský přebor U16 dívky, Hustopeče
0:2
07. 10.
11:45
1:2
krajský přebor U16 dívky, Hustopeče
1:2
07. 10.
11:30
U13
3:4
Krajský přebor mladších žáků - 10. kolo
3:4
07. 10.
10:45
junioři
0:8
Regionální liga juniorů sk. 9, 4. kolo
0:8
07. 10.
10:30
žákyně
0:2
krajský přebor U16, Brno
0:2
07. 10.
10:15
6. třídy
6:14
Liga mladších žáků A sk. 8, 3. kolo
6:14
07. 10.
10:15
8. třídy
2:3
Liga starších žáků B sk. 24, 4. kolo
2:3
07. 10.
10:15
7. třídy
2:3
Liga starších žáků B sk. 24, 4. kolo
2:3
07. 10.
10:00
U19
7:0
MSDD-D starší, 10. kolo
7:0
07. 10.
09:30
U15
1:2
Krajský přebor starších žáků - 10. kolo
1:2
07. 10.
09:00
žákyně
1:2
krajský přebor U16 dívky, Hustopeče
1:2
01. 10.
17:10
junioři
3:2
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 3. kolo
3:2
01. 10.
14:30
U13-C
7:1
okresní přebor mladších žáků, 7. kolo
7:1
01. 10.
12:40
5. třídy
3:12
Liga mladších žáků B sk. 21, 2. kolo
3:12
01. 10.
12:30
8. třídy
7:5
Liga starších žáků B sk. 24, 3. kolo
7:5
01. 10.
12:30
7. třídy
7:5
Liga starších žáků B sk. 2, 3. kolo
7:5
01. 10.
10:00
6. třídy
20:1
Liga mladších žáků A sk. 8, 2. kolo
20:1
01. 10.
10:00
U8, U9
10:4
Okresní přebor mladších přípravek, sk. A, 5. kolo
10:4
01. 10.
10:00
U10, U11
2:24
Okresní přebor starších přípravek, sk. A, 5. kolo
2:24
01. 10.
09:00
U15-B
3:3
okresní přebor starších žáků - 7. kolo
3:3
01. 10.
základní skupina turnaje B
Velká cena Města Havířov BTM ČR U15
základní skupina turnaje B
01. 10.
základní skupina turnaje B
Velká cena Města Havířov BTM ČR U15
základní skupina turnaje B
01. 10.
základní skupina turnaje B
Velká cena Města Havířov BTM ČR U15
základní skupina turnaje B
01. 10.
semifinále útěchy turnaje A
Velká cena Města Havířov BTM ČR U15
semifinále útěchy turnaje A
01. 10.
čtvrtfinále turnaje B
Velká cena Města Havířov BTM ČR U15
čtvrtfinále turnaje B
30. 9.
9:15
1. místo
Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)
1. místo
30. 9.
9:00
kadetky
2:0
krajský přebor JM-U18Z - Znojmo
2:0
30. 9.
14:15
kadetky
0:2
krajský přebor JM-U18Z - Znojmo
0:2
30. 9.
12:45
U17
16:0
MSDD-D mladší, 9. kolo
16:0
30. 9.
11:45
kadetky
0:2
krajský přebor JM-U18Z - Znojmo
0:2
30. 9.
11:45
U13
6:2
krajský přebor U13 - 9. kolo
6:2
30. 9.
10:45
U13-B
1:1
Okresní přebor mladších žáků - 7. kolo
1:1
30. 9.
10:00
5. třídy
3:1
Liga mladších žáků B sk. 21, 2. kolo
3:1
30. 9.
10:00
U15
4:0
krajský přebor U15 - 9. kolo
4:0
30. 9.
10:00
U19
8:1
MSDD-D starší, 9. kolo
8:1
30. 9.
finále útěchy turnaje B
BTM ČR Ostrava 2023 U13
finále útěchy turnaje B
30. 9.
čtvrtfinále útěchy turnaje B
BTM ČR Ostrava 2023 U13
čtvrtfinále útěchy turnaje B
30. 9.
3. místo
Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)
3. místo
30. 9.
2. místo
Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)
2. místo
30. 9.
3. místo
Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)
3. místo
30. 9.
starší žáci
5 místo
žáci
Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň - Praha
5 místo
žáci
28. 9.
9:00
9. třídy
10:2
Liga 9. tříd sk. 7, 2. kolo
10:2
28. 9.
14.30
dorost
2:3
Liga dorostu, 5. kolo
2:3
28. 9.
13:40
8. třídy
7:8
Liga starších žáků B sk. 24, 2. kolo
7:8
28. 9.
13:40
7. třídy
7:8
Liga starších žáků B sk. 24, 2. kolo
7:8
28. 9.
12:15
U17
0:5
MSDD-D mladší, 2. kolo
0:5
28. 9.
11:45
junioři
2:5
Regionální liga juniorů sk. 9-10, 2. kolo
2:5
28. 9.
11:00
6. třídy
3:9
Liga mladších žáků A sk. 8, 1. kolo
3:9
28. 9.
10:45
U9, U8
5:12
okresní přebor mladších přípravek - 11. kolo
5:12
28. 9.
10:45
U11, U10
6:10
okresní přebor starších přípravek - 11. kolo
6:10
28. 9.
10:00
U13-B
3:0
okresní přebor mladších žáků - 13. kolo
3:0
28. 9.
10:00
U19
1:2
MSDD-D starší, 2. kolo
1:2
28. 9.
10:00
U13-C
0:16
okresní přebor mladších žáků - 13. kolo
0:16
26. 9.
15:00
5. třídy
5. třídy
3:8
Liga mladších žáků B sk. 21, 1. kolo
3:8
24. 9.
9:00
kadeti
2:0
2:0
24. 9.
8:30
žákyně
1:2
1:2
24. 9.
13:15
junioři
7:3
regionální liga juniorů, sk. 9-10, 1. kolo
7:3
24. 9.
12:00
dorost
5:2
liga dorostu - 4. kolo
5:2
24. 9.
11:45
kadeti
2:0
2:0
24. 9.
11:15
žákyně
2:0
2:0
24. 9.
10:45
U13
0:3
krajský přebor U13, 8. kolo
0:3
24. 9.
10:30
1:2
1:2
24. 9.
10:00
U15-B
8:0
okresní přebor starších žáků, 6. kolo
8:0
24. 9.
10:00
U9, U8
6:7
okresní přebor mladších přípravek, 4. kolo
6:7
24. 9.
10:00
U19
2:5
MSDD-D starší, 8. kolo
2:5
24. 9.
10:00
U13-C
0:15
okresní přebor mladších žáků, 6. kolo
0:15
24. 9.
10:00
U11, U10
9:4
okresní přebor starších přípravek, 4. kolo
9:4
24. 9.
09:00
U15
2:1
Krajský přebor U15, 8. kolo
2:1
23. 9.
16:00
žákyně
2:0
2:0
23. 9.
16:00
9. třídy
1:3
liga 9. tříd sk. 7 - 1. kolo
1:3
23. 9.
14:45
žákyně
0:2
0:2
23. 9.
13:00
kadetky
3:2
3:2
23. 9.
13:00
U13-B
0:2
okresní přebor mladších žáků, 6. kolo
0:2
23. 9.
12:30
8. třídy
7:1
liga starších žáků "B" sk. 24 - 1. kolo
7:1
23. 9.
12:30
7. třídy
7:1
Liga starších žáků B sk. 24 - 1. kolo
7:1
23. 9.
12:15
žákyně
1:2
1:2
23. 9.
10:00
kadetky
3:0
3:0
23. 9.
KST FOSFA LVA
1. místo
(7-0)
Velká cena prazskypinec.cz – BTM ČR kategorie U11
1. místo
(7-0)
23. 9.
žáci
9. místo
Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva - Zlín
9. místo
23. 9.
žákyně
4. místo
Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva - Zlín
4. místo
22. 9.
17:00
dorost
5:2
liga dorostu - 3. kolo
5:2
17. 9.
13:00
dorost
1:4
Liga dorostu - 2. kolo
1:4
16. 9.
14:00
U9,U8
0:26
Okresní přebor mladších přípravek - 3. kolo
0:26
16. 9.
14:00
U11,U10
11:2
Okresní přebor starších přípravek - 3. kolo
11:2
16. 9.
12:15
U17
5:0
MSDD-D mladší - 7. kolo
5:0
16. 9.
11:45
U13
2:1
Krajský přebor U13
2:1
16. 9.
10:00
U15
2:1
Krajský přebor U15 - 7. kolo
2:1
16. 9.
10:00
U19
4:4
MSDD-D starší - 7. kolo
4:4
16. 9.
09:00
U13 C
3:0
Okresní přebor mladších žáků - 5. kolo
3:0
15. 9.
16:45
dorost
8:1
Liga dorostu - 1. kolo
8:1
13. 9.
17:00
U13 C
U13 B
1:0
Okresní přebor mladších žáků - 4. kolo
1:0
10. 9.
9:00
U15-B
6:1
Okresní přebor starších žáků - 4. kolo
6:1
10. 9.
12:15
U17
0:6
MSDD-D mladší, 6. kolo
0:6
10. 9.
11:45
U13
0:7
Krajský přebor U13
0:7
10. 9.
10:00
U19
2:4
MSD-D starší, 6. kolo
2:4
10. 9.
10:00
U15
2:1
Krajský přebor U15 - 6. kolo
2:1
09. 9.
kadetky
2:0
(20,23)
kvalifikační turnaj v Hustopečích u Brna
2:0
(20,23)
09. 9.
kadetky
2:1
(-22,10,12)
kvalifikační turnaj v Hustopečích u Brna
2:1
(-22,10,12)
09. 9.
kadetky
2:0
(23,14)
kvalifikační turnaj v Hustopečích u Brna
2:0
(23,14)
07. 9.
17:30
U13-C
10:1
Okresní přebor mladších žáků - 1. kolo
10:1
06. 9.
17:30
U13-B
0:4
Okresní přebor mladších žáků - 1. kolo
0:4
03. 9.
12:15
U17
6:0
MSD-D - mladší, 5. kolo
6:0
03. 9.
11:45
U13
3:1
Krajský přebor U13 - 5. kolo
3:1
03. 9.
10:00
U15
3:2
Krajský přebor U15 - 5. kolo
3:2
03. 9.
10:00
U13-C holky
12:0
okresní přebor mladších žáků
12:0
03. 9.
10:00
U13 C
12:0
Okresní přebor mladších žáků - 3. kolo
12:0
03. 9.
10:00
starší přípravka
10:10
OP starší přípravka - 1. kolo
10:10
03. 9.
10:00
mladší přípravka
28:4
OP mladší přípravka - 1. kolo
28:4
03. 9.
10:00
U15 B
0:6
Okresní přebor starších žáků - 3. kolo
0:6
03. 9.
10:00
U13 B
4:1
Okresní přebor mladších žáků - 3. kolo
4:1
03. 9.
10:00
U19
4:1
MSD-D - starší, 5. kolo
4:1
30. 8.
17:30
U13-B
1:6
okresní přebor mladších žáků - 2. kolo
1:6
29. 8.
17:45
U13
4:0
Krajský přebor U13 - 2. kolo
4:0
29. 8.
16:00
1:4
Krajský přebor U15 - 2. kolo
1:4
27. 8.
12:15
U17
1:1
MSD - D mladší - 4. kolo
1:1
27. 8.
10:00
U19
5:3
MSD-D starší - 4. kolo
5:3
27. 8.
10:00
U13-C
5:1
okresní přebor mladších žáků - 2. kolo
5:1
26. 8.
11:45
U13
9:0
Krajský přebor U13 - 4. kolo
9:0
26. 8.
10:30
U15-B
11:0
okresní přebor starších žáků - 2. kolo
11:0
26. 8.
10:00
U15
1:6
Krajský přebor U15 - 4. kolo
1:6
19. 8.
9:00
U15
5:1
krajský přebor - 3. kolo
5:1
19. 8.
16:00
U17
19:0
MSDD - D mladší - 3. kolo
19:0
19. 8.
14:00
U19
6:0
MSDD - D starší - 3. kolo
6:0
19. 8.
10:45
U13
6:1
krajský přebor U13 - 3. kolo
6:1
16. 8.
17:00
U12
U12
1:7
přípravný zápas
1:7
16. 8.
17:00
U15
U15
4:1
přátelské utkání
4:1
12. 8.
U19
2:4
generálka 2. ligy dorostu
2:4
12. 8.
U17
0:4
generálka 2. ligy dorostu
0:4
12. 8.
U14
5:2
přátelské utkání
5:2
12. 8.
U12
6:4
přátelské utkání
6:4
12. 8.
U15
2:4
generálka
2:4
12. 8.
U13
4:2
generálka
4:2
05. 8.
U19
4:2
4:2