Holky těžší to maj…
Kde? Přece v 1. lize starších žákyň, kterou letos poprvé hrají fotbalistky klubu FOSFA MSK Břeclav. Pravidla tu mají totiž náročnější než chlapci. A navíc tu nastupují proti zkušeným týmům předních moravských klubů. Přesto naše hráčky neztrácejí bojovnost a odhodlání. O tom všem jsme hovořili s jejich trenérem, Richardem Džunou, a předsedou klubu Alexandrem Hrabalem.



