05. února 2024

-fs-

Atletika

Aktuality

Vnitřní svět vítězů s Marianem Jelínkem

Heslo projektu FOSFA Sport zní „Být nejlepším“. A přesně v jeho duchu se ve čtvrtek 15. února v aule společnosti Fosfa odehraje seminář, během kterého dá někdejší hokejový trenér, mentální kouč, manažer a autor několik knih Marian Jelínek účastníkům nahlédnout do vnitřního světa vítězů.

Milovníkům sportu jistě nemusíme Mariana Jelínka dlouze představovat. Většině z nich asi na mysli automaticky vytane jeho dlouholetá spolupráce s Jaromírem Jágrem či dalšími sportovci, nebo trenérský úspěch v podobě zlata z hokejového mistrovství světa v roce 2005. Odborníci na hokej asi přidají také dva tituly s HC Sparta Praha nebo zisk Presidentova poháru s HC Plzeň.

Záběr Mariana Jelínka však dalece přesahuje oblast sportu. Jeho na úspěch zaměřených rad s oblibou využívají i manažeři firem z různých oborů. Popularitu si mezi nimi získaly jak knihy, které Marian Jelínek napsal, tak jeho četné přednášky. Není proto divu, že se po vstupenkách na břeclavský seminář nazvaný Vnitřní svět vítězů jen zaprášilo. Lačně po nich sáhli jednak trenéři ze všech šesti klubů z rodiny FOSFA Sport, tak další zájemci.

Ti všichni se během přednášky mimo jiné dozvědí, jakými technikami a způsoby mohou nejlépe ovlivnit svůj výkon a jak se připravovat, aby dosahovali co nejlepších výsledků nejen ve sportu, ale prakticky ve všem, čemu se věnují. Že by vás téma také lákalo? Tento seminář byl bleskově vyprodán, ale nezoufejte – určitě budeme spolupracovat i na dalších akcích podobného druhu. Sledujte naše stránky nebo sociální sítě, ať vám příští nabídky neutečou.

Prozkoumejte sportovní kluby na Břeclavsku

Volejbal

FOSFA Lokomotiva Břeclav

Stolní tenis

KST FOSFA LVA

Hokej

FOSFA HC Lvi Břeclav

Judo

Soukromá škola bojových sportů Břeclav

Atletika

LOKOMOTIVA FOSFA BŘECLAV

Fotbal

FOSFA MSK Břeclav