Aktuální výsledky

Jak se nám dařilo v uplynulých dnech?




Filtrovat dle sportu

  • 09. 6.
    15:30

    Jankovec, Kos, Šálek, Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo finále A
    štafeta 4x60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    6. místo finále A
    štafeta 4x60 m

  • 09. 6.
    15:05

    Potůčková, Šuldesová, Bažantová, Ondrašíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo finále D
    štafeta 4x60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    3. místo finále D
    štafeta 4x60 m

  • 09. 6.
    15:05

    Doležalová, Mank, Rumpová, Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále E
    štafeta 4x60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    2. místo finále E
    štafeta 4x60 m

  • 09. 6.
    14:45

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    10. místo
    hod kriketovým míčkem

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    10. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.
    14:45

    Viktorie Urbánková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    30. místo
    hod kriketovým míčkem

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    30. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.
    14:45

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    hod kriketovým míčkem

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    9. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.
    14:15

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    2. místo
    běh 150 m

  • 09. 6.
    13:30

    Stanislav Puzrla

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    26. místo
    hod kriketovým míčkem

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    26. místo
    hod kriketovým míčkem

  • 09. 6.
    13:30

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    8:6

    OP mladší přípravky - 20. kolo

    8:6

  • 09. 6.
    13:30

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    1:24

    OP starší přípravky - 20. kolo

    1:24

  • 09. 6.
    12:50

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále A
    běh 300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    1. místo finále A
    běh 300 m

  • 09. 6.
    12:50

    Lea Ondrašíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo finále E
    běh 300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    6. místo finále E
    běh 300 m

  • 09. 6.
    12:40

    Sofie Siekliková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    20. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    20. místo
    skok daleký

  • 09. 6.
    12:40

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    8. místo
    skok vysoký

  • 09. 6.
    12:40

    Lea Ondrašíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    34. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    34. místo
    skok daleký

  • 09. 6.
    12:40

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    2. místo
    skok daleký

  • 09. 6.
    12:40

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    15. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    15. místo
    skok daleký

  • 09. 6.
    12:40

    David Jankovec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    4. místo
    skok vysoký

  • 09. 6.
    12:35

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo finále A
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    8. místo finále A
    běh 60 m

  • 09. 6.
    12:20

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo finále A
    60 m překážek

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    5. místo finále A
    60 m překážek

  • 09. 6.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín

    U17

    0:5

    MSDD-D mladší, 29. kolo

    0:5

  • 09. 6.
    12:05

    Stanislav Puzrla

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    23. místo
    vrh koulí

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    23. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.
    12:05

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    hod oštěpem

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    8. místo
    hod oštěpem

  • 09. 6.
    10:40

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    3. místo
    skok daleký

  • 09. 6.
    10:40

    Eliška Šuldesová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    16. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    16. místo
    skok vysoký

  • 09. 6.
    10:40

    David Jankovec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    9. místo
    skok daleký

  • 09. 6.
    10:35

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    vrh koulí

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    9. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.
    10:35

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    vrh koulí

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    6. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.
    10:35

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    hod oštěpem

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    6. místo
    hod oštěpem

  • 09. 6.
    10:35

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    hod oštěpem

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    9. místo
    hod oštěpem

  • 09. 6.
    10:35

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    11. místo
    vrh koulí

    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2024, Ostrava-Poruba

    11. místo
    vrh koulí

  • 09. 6.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín

    U19

    1:4

    MSSD-D starší, 29. kolo

    1:4

  • 08. 6.
    15:30

    IHC Kanci Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    3:4

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ, 3. kolo (Zlín)

    3:4

  • 08. 6.
    14:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC KANCI Uherský Brod

    mladší žáci

    5:2

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024, 6. kolo (Břeclav)

    5:2

  • 08. 6.
    12:00

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    4:5

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ, 3. kolo (Zlín)

    4:5

  • 08. 6.
    12:00

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Hanáci Kroměříž

    mladší žáci

    4:3

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024, 6. kolo (Břeclav)

    4:3

  • 08. 6.
    11:00

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    1:3

    okresní přebor mladších žáků - 24. kolo

    1:3

  • 08. 6.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - FC Ivančice

    U13

    2:1

    krajský přebor U13 - 26. kolo

    2:1

  • 08. 6.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    dorost

    4:3

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ, 3. kolo (Zlín)

    4:3

  • 08. 6.
    10:00

    Ivaň / Vranovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:0

    okresní přebor starších žáků - 20. kolo

    4:0

  • 08. 6.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U13 C

    1:18

    okresní přebor mladších žáků - 25. kolo

    1:18

  • 08. 6.
    09:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno Inlined B

    mladší žáci

    10:3

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024, 6. kolo (Břeclav)

    10:3

  • 08. 6.
    09:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    muži

    4. místo

    3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C - Třinec

    4. místo

  • 08. 6.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Ivančice

    U15

    1:2

    Krajský přebor U15 - 26. kolo

    1:2

  • 08. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    Ženy

    3. místo

    3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C - Třinec

    3. místo

  • 02. 6.
    17:30

    Varga, Herman, Bína, Kolegár

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    štafeta 4x300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    2. místo
    štafeta 4x300 m

  • 02. 6.
    17:30

    Kocman, Drobilič, Lang, Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    štafeta 4x300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    1. místo
    štafeta 4x300 m

  • 02. 6.
    17:15

    Konečná, Zapletalová, Gambasová, Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    štafeta 4x300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    4. místo
    štafeta 4x300 m

  • 02. 6.
    17:00

    Herman, Kolegár, Kubíček, Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    štafeta 4x60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    5. místo
    štafeta 4x60 m

  • 02. 6.
    17:00

    Bína, Smolík, Drobilič, Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    štafeta 4x60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    2. místo
    štafeta 4x60 m

  • 02. 6.
    16:45

    Gambasová, Cagášková, Janíková, Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    štafeta 4x60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    2. místo
    štafeta 4x60 m

  • 02. 6.
    16:15

    Barbora Klobásová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    běh 1500 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    7. místo
    běh 1500 m

  • 02. 6.
    16:00

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    9. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    9. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    16:00

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    2. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    16:00

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    16. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    16. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    16:00

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    15. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    15. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    15:51

    Sofie Kyjovská

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    29. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    29. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    15:51

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    4. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    15:51

    Anežka Fojtíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    33. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    33. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    15:51

    Adéla Cagášková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    14. místo
    běh 150 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    14. místo
    běh 150 m

  • 02. 6.
    15:30

    HC Boskovice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    6:18

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 3. kolo

    6:18

  • 02. 6.
    15:14

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    11. místo
    běh 200 m překážek

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    11. místo
    běh 200 m překážek

  • 02. 6.
    13:40

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    běh 1500 m překážek

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    6. místo
    běh 1500 m překážek

  • 02. 6.
    13:20

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    22. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    22. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.
    13:20

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    29. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    29. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.
    13:20

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    12. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    12. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.
    13:20

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    4. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.
    13:20

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    1. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.
    13:20

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    2. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.
    13:20

    Niklas Kolegár

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    10. místo
    běh 300 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    10. místo
    běh 300 m

  • 02. 6.
    12:40

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    2. místo
    skok daleký

  • 02. 6.
    12:40

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    2. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 6.
    12:40

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále B
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    4. místo finále B
    běh 60 m

  • 02. 6.
    12:40

    Kateřina Kachyňová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    22. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    22. místo
    skok daleký

  • 02. 6.
    12:40

    Anežka Fojtíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    26. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    26. místo
    skok daleký

  • 02. 6.
    12:30

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále B
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    4. místo finále B
    běh 60 m

  • 02. 6.
    12:30

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále A
    běh 60 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    1. místo finále A
    běh 60 m

  • 02. 6.
    12:00

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    7:8

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 3. kolo

    7:8

  • 02. 6.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U13 C

    0:9

    Okresní přebor mladších žáků - 24. kolo

    0:9

  • 02. 6.
    11:30

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    5. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.
    11:30

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    13. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    13. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.
    11:30

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 800 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    1. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.
    11:30

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    1. místo
    skok vysoký

  • 02. 6.
    11:30

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 800 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    3. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.
    11:15

    Eliška Zapletalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 800 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    4. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.
    11:15

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    16. místo
    běh 800 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    16. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.
    11:15

    Barbora Konečná

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    19. místo
    běh 800 m

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    19. místo
    běh 800 m

  • 02. 6.
    10:30

    IHC Night Birds Přerov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    10:2

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 3. kolo

    10:2

  • 02. 6.
    10:00

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    skok daleký

    Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň - Znojmo

    6. místo
    skok daleký

  • 02. 6.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Nosislav / Němčice

    U13 B

    2:1

    Okresní přebor mladších žáků - 23. kolo

    2:1

  • 01. 6.
    15:30

    HCM Warriors Brno Inline


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    8:2

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 5. kolo

    8:2

  • 01. 6.
    12:15

    Svratka Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:2

    MSDD-D mladší, 28. kolo

    7:2

  • 01. 6.
    12:00

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    8:6

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 5. kolo

    8:6

  • 01. 6.
    10:45

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    1:8

    Krajský přebor mladších žáků - 26. kolo

    1:8

  • 01. 6.
    10:30

    IHC Night Birds Přerov


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    6:4

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 5. kolo

    6:4

  • 01. 6.
    10:00

    Svratka Brno


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

    MSDD-D starší, 28. kolo

    6:0

  • 01. 6.
    09:00

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:1

    Krajský přebor starších žáků - 26. kolo

    2:1

  • 01. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenky

    10. místo

    2. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Olomouc

    10. místo

  • 01. 6.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenci

    4. místo

    2. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Olomouc

    4. místo

  • 31. 5.
    16:30

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Bílovice

    U9, U8

    0:26

    Okresní přebor mladší přípravky - 19. kolo

    0:26

  • 31. 5.
    16:30

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Bílovice

    U11, U10

    27:3

    Okresní přebor starší přípravky - 19. kolo

    27:3

  • 29. 5.
    18:15

    TJ Moravan Lednice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:3

    Krajský přebor U13 - 21. kolo

    2:3

  • 29. 5.
    16:30

    TJ Moravan Lednice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:0

    krajský přebor U15 - 21. kolo

    4:0

  • 28. 5.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    1. místo
    U11

    WORLD TABLE TENIS YOUTH CONTENDER 27.5-2.6.2024 - Havířov

    1. místo
    U11

  • 26. 5.
    13:30

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    10:3

    okresní přebor mladší přípravky - 18. kolo

    10:3

  • 26. 5.
    13:30

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    12:9

    okresní přebor starší přípravky - 18. kolo

    12:9

  • 26. 5.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U17

    1:4

    MSDD-D mladší, 27. kolo

    1:4

  • 26. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U19

    6:1

    MSDD-D starší, 27. kolo

    6:1

  • 26. 5.
    10:00

    Dolní Dunajovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    5:1

    Okresní přebor mladších žáků - 23. kolo

    5:1

  • 25. 5.
    12:30

    Mikulov B


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    0:2

    Okresní přebor mladších žáků - 22. kolo

    0:2

  • 25. 5.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - FC Dosta Bystrc

    U13

    1:1

    Krajský přebor U13 - 24. kolo

    1:1

  • 25. 5.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Dosta Bystrc

    U15

    2:2

    Krajský přebor U15 - 24. kolo

    2:2

  • 25. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Řečkovický nářez - 4. ročník turnaje - Brno

    1. místo

  • 25. 5.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Řečkovický nářez - 4. ročník turnaje - Brno

    3. místo

  • 25. 5.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Řečkovický nářez - 4. ročník turnaje - Brno

    1. místo

  • 25. 5.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Řečkovický nářez - 4. ročník turnaje - Brno

    2. místo

  • 25. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Řečkovický nářez - 4. ročník turnaje - Brno

    1. místo

  • 24. 5.
    18:00

    Popice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    6:0

    Okresní přebor starších žáků, 16. kolo

    6:0

  • 19. 5.
    15:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    přípravka

    11:2

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 2. kolo

    11:2

  • 19. 5.
    12:15

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    1:1

    MSDD-D mladší - 26. kolo

    1:1

  • 19. 5.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Devils Zlín

    přípravka

    8:4

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 2. kolo

    8:4

  • 19. 5.
    10:00

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    2:0

    Okresní přebor starších žáků - 18. kolo

    2:0

  • 19. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U9, U8

    14:3

    Okresní přebor mladších přípravek - 17. kolo

    14:3

  • 19. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U13 C

    0:9

    Okresní přebor mladších žáků - 22. kolo

    0:9

  • 19. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U11, U10

    12:9

    Okresní přebor starších přípravek - 17. kolo

    12:9

  • 19. 5.
    10:00

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    12:1

    MSDD-D starší - 26. kolo

    12:1

  • 19. 5.
    09:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Boskovice

    přípravka

    21:3

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 2. kolo

    21:3

  • 19. 5.

    Filip Prchlík, Jakub Král, Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo

    Krajské přebory družstev mládeže U19 - Lanžhot

    5.-8. místo

  • 19. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    1. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 100 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    1. místo
    běh 100 m (U16)

  • 19. 5.

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 300 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    4. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 1000 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    1. místo
    běh 1000 m (U16)

  • 19. 5.

    Eliška Zapletalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 1000 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    4. místo
    běh 1000 m (U16)

  • 19. 5.

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    běh 300 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    5. místo
    běh 300 m (U16)

  • 19. 5.

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 100 m (U16)

    52. Internationales Franz-Schuster-Memorial (U14, U16) - Schwechat (Rakousko)

    4. místo
    běh 100 m (U16)

  • 18. 5.
    15:30

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    4:6

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 2. kolo

    4:6

  • 18. 5.
    14:30

    HCM Warriors Brno Inline B


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    2:16

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 3. kolo

    2:16

  • 18. 5.
    13:00

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno

    mladší žáci

    8:5

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 3. kolo

    8:5

  • 18. 5.
    12:00

    IHC KANCI Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    5:10

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 2. kolo

    5:10

  • 18. 5.
    11:45

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    1:5

    Krajský přebor U15 - 23. kolo

    1:5

  • 18. 5.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC KANCI Uherský Brod

    mladší žáci

    6:1

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 3. kolo

    6:1

  • 18. 5.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds

    dorost

    0:3

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 2. kolo

    0:3

  • 18. 5.
    10:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žáci

    2. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    2. místo

  • 18. 5.
    10:00

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    5:4

    Okresní přebor mladších žáků - 21. kolo

    5:4

  • 18. 5.
    10:00

    FKM Podluží


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:21

    Krajský přebor U13 - 23. kolo

    0:21

  • 18. 5.

    Jakub Král, Jakub Cupák, Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    3. místo

    Krajské přebory družstev mládeže U15 - Lanžhot

    3. místo

  • 18. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    2. místo

  • 18. 5.

    Jiljí Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    3. místo

  • 18. 5.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    3. místo

  • 18. 5.

    Jakub Průdek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    3. místo

  • 18. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Mezinárodní velká cena Kroměříže (20. ročník) - U12, U14, U16

    2. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    2. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    1. místo

  • 18. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břecla

    starší žáci

    1. místo

    2. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina "JIH"

    1. místo

  • 12. 5.
    16:00

    Kubíček, Kocman, Herman, Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x300 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    4x300 m - žáci

  • 12. 5.
    15:40

    Kachyňová, Mank, Janíková, Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x60 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    4x60 m - žákyně

  • 12. 5.
    15:30

    Bína, Smolík, Drobilič, Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    4x60 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    4x60 m - žáci

  • 12. 5.
    15:00

    Tručka, Šálek, Rumpová, Helešicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    4x60 m mix

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    4x60 m mix

  • 12. 5.
    14:40

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 150 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 150 m - žáci

  • 12. 5.
    14:40

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 150 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 150 m - žáci

  • 12. 5.
    14:30

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 150 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 150 m - žákyně

  • 12. 5.
    14:10

    Veronika Padělková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    oštěp 500 g - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    oštěp 500 g - žákyně

  • 12. 5.
    14:10

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 500 g - ml. žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    oštěp 500 g - ml. žáci

  • 12. 5.
    14:10

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    koule 4 kg - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    koule 4 kg - žáci

  • 12. 5.
    13:50

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 1500 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    běh 1500 m - žákyně

  • 12. 5.
    13:50

    Barbora Klobásová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 1500 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 1500 m - žákyně

  • 12. 5.
    13:45

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.
    13:40

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 1500 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 1500 m - žáci

  • 12. 5.
    13:30

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 300 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 300 m - žáci

  • 12. 5.
    13:10

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    200 m překážek - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    200 m překážek - žáci

  • 12. 5.
    13:10

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 400 g - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    oštěp 400 g - ml. žákyně

  • 12. 5.
    12:30

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok daleký - žákyně

  • 12. 5.
    12:30

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 60 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 60 m - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    běh 60 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    běh 60 m - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Ondřej Varga

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.
    12:30

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok vysoký - žáci

  • 12. 5.
    12:25

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

  • 12. 5.
    12:25

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    koule 2 kg - ml. žákyně

  • 12. 5.
    12:20

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    běh 60 m - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    běh 60 m - žákyně

  • 12. 5.
    12:10

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 60 m - ml. žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    běh 60 m - ml. žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Matěj Pešl

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    12:00

    Antonín Baránek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    oštěp 600 g - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    oštěp 600 g - žáci

  • 12. 5.
    11:50

    Daniel Herman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 800 m - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    běh 800 m - žáci

  • 12. 5.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U13 B

    9:0

    okresní přebor mladších žáků - 20. kolo

    9:0

  • 12. 5.
    11:40

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    běh 800 m - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    běh 800 m - ml. žákyně

  • 12. 5.
    11:15

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 12. 5.
    11:15

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 12. 5.
    11:15

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 12. 5.
    10:00

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    skok vysoký - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    4. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 12. 5.
    10:00

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 12. 5.
    10:00

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    3. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.
    10:00

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

    Mistrovství staršího a mladšího žactva Jihomoravského kraje - Znojmo

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 12. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U15 B

    13:0

    Okresní přebor starších žáků - 17. kolo

    13:0

  • 11. 5.
    17:00

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    3:0

    okresní přebor mladších žáků - 21. kolo

    3:0

  • 11. 5.
    15:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno Inline B

    mladší žáci

    9:6

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 2. kolo

    9:6

  • 11. 5.
    15:00

    Rakvice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    18:10

    okresní přebor mladší přípravky - 16. kolo

    18:10

  • 11. 5.
    15:00

    Rakvice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    12:6

    okresní přebor starší přípravky - 16. kolo

    12:6

  • 11. 5.
    14:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Prague Rats

    dorost

    6:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ + Západ - 1. kolo

    6:1

  • 11. 5.
    12:00

    HCM Warriors Brno


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    7:4

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 2. kolo

    7:4

  • 11. 5.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U13

    17:1

    Krajský přebor U13 - 22. kolo

    17:1

  • 11. 5.
    10:30

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    mladší žáci

    7:2

    JERSEY 53 MČR mladších žáků 2024 - 2. kolo

    7:2

  • 11. 5.
    09:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Roller Storm Praha

    dorost

    6:2

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ + Západ - 1. kolo

    6:2

  • 11. 5.
    09:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - HC Cvočkaři Hořovice

    dorost

    22:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ + Západ - 1. kolo

    22:1

  • 11. 5.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - ČAFC Židenice

    U15

    3:1

    Krajský přebor U15 - 22. kolo

    3:1

  • 11. 5.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo
    dvouhra

    Mistrovství České republiky U15 - Praha

    9.-16. místo
    dvouhra

  • 11. 5.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo
    čtyřhra

    Mistrovství České republiky U15 - Praha

    5.-8. místo
    čtyřhra

  • 11. 5.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Talent Jihlava 2024

    1. místo

  • 11. 5.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Talent Jihlava 2024

    1. místo

  • 11. 5.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Talent Jihlava 2024

    3. místo

  • 11. 5.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Talent Jihlava 2024

    2. místo

  • 08. 5.
    14:35

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    skok vysoký - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    5. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.
    14:35

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    skok vysoký - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    7. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.
    14:35

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok vysoký - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    8. místo
    skok vysoký - dorost

  • 08. 5.
    13:35

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    trojskok - dorostenci

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    3. místo
    trojskok - dorostenci

  • 08. 5.
    13:05

    Petr Šrámek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    7. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    7. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.
    12:35

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    běh 100 m - junioři

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    4. místo
    běh 100 m - junioři

  • 08. 5.
    12:30

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hvězdné házení - Domažlice

    4. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.
    12:30

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    běh 100 m - dorost

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    5. místo
    běh 100 m - dorost

  • 08. 5.
    12:30

    Richard Březovi

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hvězdné házení - Domažlice

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 08. 5.
    11:30

    Veronika Trubačová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    6. místo
    hod diskem - dorostenky

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    6. místo
    hod diskem - dorostenky

  • 08. 5.
    11:20

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    8. místo
    skok daleký - junioři

    Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - jednotlivci (Ostrava)

    8. místo
    skok daleký - junioři

  • 08. 5.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    7. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    7. místo

  • 08. 5.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    9. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    9. místo

  • 08. 5.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    6. místo

    Žebříčkový turnaj U19 - Klobouky u Brna

    6. místo

  • 08. 5.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    1. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    1. místo

  • 08. 5.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    12. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    12. místo

  • 08. 5.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    8. místo

    Žebříčkový turnaj U19 - Klobouky u Brna

    8. místo

  • 08. 5.

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    12. místo

    Žebříčkový turnaj U19 - Klobouky u Brna

    12. místo

  • 08. 5.

    Claudia Polanská

    KST FOSFA LVA

    8. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    8. místo

  • 08. 5.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    5. místo

    Žebříčkový turnaj U13 - Dubňany

    5. místo

  • 05. 5.
    14:30

    HC Boskovice


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    2:24

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 1. kolo

    2:24

  • 05. 5.
    13:00

    IHC Devils Zlín


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    přípravka

    6:11

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 1. kolo

    6:11

  • 05. 5.
    12:30

    Valašské Meziříčí


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:0

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    3:0

  • 05. 5.
    10:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    přípravka

    5:13

    JERSEY 53 MČR přípravek 2024 - 1. kolo

    5:13

  • 05. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U13 C

    3:8

    okresní přebor mladších žáků - 20. kolo

    3:8

  • 05. 5.
    09:00

    Nový Jičín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:1

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    3:1

  • 05. 5.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    3. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    3. místo

  • 05. 5.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    12. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    12. místo

  • 05. 5.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    1. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    1. místo

  • 05. 5.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    4. místo

    Žebříčkový turnaj U15 - Rájec

    4. místo

  • 05. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenky

    9. místo
    dorostenky

    1. semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Ostrava

    9. místo
    dorostenky

  • 05. 5.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    dorostenci

    3. místo
    dorostenci

    1. semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Ostrava

    3. místo
    dorostenci

  • 04. 5.
    17:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Stará Bělá

    juniorky

    3:0

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    3:0

  • 04. 5.
    14:30

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Night Birds Přerov

    dorost

    8:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 1. kolo

    8:1

  • 04. 5.
    13:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Frýdek-Místek C

    juniorky

    0:3

    2. liga juniorek - Nový Jičín

    0:3

  • 04. 5.
    13:00

    FOSFA HC Lvi Břeclav - IHC Devils Zlín

    dorost

    4:1

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 1. kolo

    4:1

  • 04. 5.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U17

    1:5

    MSDD-D mladší - 24. kolo

    1:5

  • 04. 5.
    10:30

    IHC KANCI Uherský Brod


    FOSFA HC Lvi Břeclav

    dorost

    7:10

    JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ - 1. kolo

    7:10

  • 04. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U19

    4:1

    MSDD-D starší - 24. kolo

    4:1

  • 04. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Hrušky

    U9, U8

    12:7

    okresní přebor mladší přípravky - 15. kolo

    12:7

  • 04. 5.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Hrušky

    U11, U10

    22:1

    okresní přebor starší přípravky - 15. kolo

    22:1

  • 04. 5.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    7. místo

    Žebříčkový turnaj U11 - Rájec

    7. místo

  • 04. 5.

    Claudia Polanská

    KST FOSFA LVA

    5. místo

    Žebříčkový turnaj U11 - Rájec

    5. místo

  • 04. 5.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    1. místo

    Žebříčkový turnaj U11 - Rájec

    1. místo

  • 01. 5.
    15:45

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

    70. ročník Polabských závodů - Kolín

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 01. 5.
    14:30

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    Hod oštěpem 700 g - dorostenci

    70. ročník Polabských závodů (Kolín)

    1. místo
    Hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 01. 5.
    13:00

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    8:0

    Okresní přebor mladších žáků - 19. kolo

    8:0

  • 01. 5.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U9, U8

    6:7

    OP mladší přípravky - 14. kolo

    6:7

  • 01. 5.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U11, U10

    18:2

    OP starší přípravky - 14. kolo

    18:2

  • 01. 5.
    10:45

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:7

    Krajský přebor U13 - 20. kolo

    0:7

  • 01. 5.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Kobylí / Bořetice

    U13 B

    1:3

    Okresní přebor mladších žáků - 18. kolo

    1:3

  • 01. 5.
    09:00

    FC Slovan Rosice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    2:0

    Krajský přebor U15 - 20. kolo

    2:0

  • 28. 4.
    14:30

    Březí


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    16:2

    okresní přebor mladší přípravky - 13. kolo

    16:2

  • 28. 4.
    14:30

    Březí


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    4:17

    okresní přebor starší přípravky - 13. kolo

    4:17

  • 28. 4.
    12:45

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Baník Příbram

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 28. 4.
    12:15

    SK Líšeň B


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    8:0

    MSDD-D mladší, 23. kolo

    8:0

  • 28. 4.
    10:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - SK Slavia Praha

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 28. 4.
    10:00

    SK Líšeň B


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    5:1

    MSDD-D starší, 23. kolo

    5:1

  • 28. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Kobylí / Bořetice

    U15 B

    3:1

    Okresní přebor starších žáků - 15. kolo

    3:1

  • 28. 4.
    09:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - VK Královo Pole

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 27. 4.
    600 g

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 27. 4.
    17:45

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ Ostrava

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 27. 4.
    17:05

    Kubíček, Matějka, Pešl, Toman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    4x60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    4x60 m - žáci

  • 27. 4.
    17:05

    Herman, Kocman, Lang, Korgo

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    4x60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    4x60 m - žáci

  • 27. 4.
    16:00

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 27. 4.
    15:30

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    hod oštěpem 600 g

  • 27. 4.
    15:30

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 27. 4.
    15:15

    Znojmo-Přímětice


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    2:0

  • 27. 4.
    15:05

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále A
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.
    15:00

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    skok daleký - žákyně

  • 27. 4.
    15:00

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.
    14:55

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále A
    60 m - ml. žáci

  • 27. 4.
    14:45

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále A
    60 m - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    4. místo finále A
    60 m - žákyně

  • 27. 4.
    14:45

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále A
    60 m - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále A
    60 m - žákyně

  • 27. 4.
    14:40

    Michaela Chramostová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo finále B
    60 m - ml. žákyně

  • 27. 4.
    14:35

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo finále A
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:35

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále A
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:35

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo finále A
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    4. místo finále A
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:30

    Veronika Padělková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 27. 4.
    14:30

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo finále B
    60 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo finále B
    60 m - žáci

  • 27. 4.
    14:30

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 27. 4.
    14:30

    Anna Švábová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 27. 4.
    14:15

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    1500 m překážek - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    1500 m překážek - žákyně

  • 27. 4.
    13:30

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 27. 4.
    13:30

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod oštěpem 400 - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Tereza Bažantová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok vysoký - žáci

  • 27. 4.
    13:00

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    vrh koulí 2 kg - ml. žákyně

  • 27. 4.
    13:00

    Matyáš Kocman

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    1500 m - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    1500 m - žáci

  • 27. 4.
    12:30

    Sebastián Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 27. 4.
    11:30

    TJ Lokomotiva Plzeň


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    2:0

  • 27. 4.
    11:30

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 27. 4.
    11:30

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 27. 4.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín B

    U13

    6:0

    krajský přebor U13 - 19. kolo

    6:0

  • 27. 4.
    10:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Benátky nad Jizerou

    mladší žákyně

    0:2

    MČR mladších žákyň - Plzeň

    0:2

  • 27. 4.
    10:00

    Valentýna Rygarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok o tyči - žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    skok o tyči - žákyně

  • 27. 4.
    10:00

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1 kg - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    hod diskem 1 kg - žáci

  • 27. 4.
    10:00

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    100 překážek - žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    100 překážek - žáci

  • 27. 4.
    10:00

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 27. 4.
    10:00

    Matyáš Čapek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

  • 27. 4.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Hodonín B

    U15

    5:1

    Krajský přebor U15, 19. kolo

    5:1

  • 27. 4.

    Šimon Spěvák

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

    BTM Hustopeče - U11

    5.-8. místo turnaje B

  • 27. 4.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U11

    5.-8. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    3.-4. místo útěchy turnaje

    BTM Hustopeče - U15

    3.-4. místo útěchy turnaje

  • 27. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    2. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U13

    2. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U13

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U19

    5.-8. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U19

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-12. místo turnaje A

    BTM Hustopeče - U13

    9.-12. místo turnaje A

  • 27. 4.

    Martin Barcúch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velká cena Blanska 2024

    3. místo

  • 27. 4.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velká cena Blanska 2024

    2. místo

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    žákyně

    2. místo
    žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    2. místo
    žákyně

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    žáci

    1. místo
    žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    žáci

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1. místo
    mladší žákyně

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    1. místo
    mladší žákyně

  • 27. 4.

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žáci

    3. místo
    mladší žáci

    1. kolo MJMKAS družstev mladšího a staršího žactva - skupina Jih (Slavkov u Brna)

    3. místo
    mladší žáci

  • 25. 4.
    19:00

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1,75 kg - junioři

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod diskem 1,75 kg - junioři

  • 25. 4.
    19:00

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    19:00

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod diskem 1,5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    18:00

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. míst
    vrh koulí 6 kg - junioři

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. míst
    vrh koulí 6 kg - junioři

  • 25. 4.
    18:00

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    18:00

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    vrh koulí 5 kg - dorostenci

  • 25. 4.
    17:35

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    4. místo
    200 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    4. místo
    200 m - muži

  • 25. 4.
    17:35

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    200 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    200 m - muži

  • 25. 4.
    17:00

    Štěpán Paulík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

  • 25. 4.
    17:00

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 25. 4.
    17:00

    Richard Březovič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Oliver List

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    3. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    hod oštěpem 700 g - dorostenci

  • 25. 4.
    17:00

    Adam Procházka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    1. místo
    hod oštěpem 800 g - muži

  • 25. 4.
    16:50

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    5. místo
    100 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    5. místo
    100 m - muži

  • 25. 4.
    16:50

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    100 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    3. místo
    100 m - muži

  • 25. 4.
    16:50

    Dominik Navrátil

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    100 m - muži

    Hodonínské zahajovačky (junioři, dorostenci, st. žáci, ml. žáci)

    2. místo
    100 m - muži

  • 21. 4.
    12:45

    Jihlava


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 21. 4.
    12:45

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    300 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    300 m - dorostenci

  • 21. 4.
    12:45

    Viktor Vykoukal

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 21. 4.
    12:45

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - ml. žáci

  • 21. 4.
    12:45

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - m. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 500 g - m. žáci

  • 21. 4.
    12:45

    Ivana Pavlíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 21. 4.
    12:45

    Erik Kurial

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    300 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    300 m - dorostenci

  • 21. 4.
    12:45

    Anna Šlancarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 500 g - žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Vojtěch Homola

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.
    12:30

    Sofie Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.
    12:30

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:30

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.
    12:30

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - dorostenci

  • 21. 4.
    12:30

    Aleš Maděřič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.
    12:30

    Adam Uher

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žáci

  • 21. 4.
    12:00

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:00

    Natálie Rožková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.
    12:00

    Justýna Mikolášová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 400 g - ml. žákyně

  • 21. 4.
    11:45

    Veselí / Strážnice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

    Krajský přebor U15

    4:1

  • 21. 4.
    11:30

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Tereza Průdková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Sára Dubová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok vysoký - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Sabina Moore

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - dorostenky

  • 21. 4.
    11:30

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 21. 4.
    11:30

    David Jankovec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - ml. žáci

  • 21. 4.
    11:30

    Anna Karolína Adamcová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - žákyně

  • 21. 4.
    11:30

    Amélie Pekaříková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - dorostenky

  • 21. 4.
    11:20

    Vít Krůza

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.
    11:20

    Tobiáš Matějka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Rostislav Bína

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod oštěpem 600 g - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Lukáš Drobilič

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - žáci

  • 21. 4.
    11:20

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.
    11:20

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - dorostenci

  • 21. 4.
    11:10

    Tereza Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    60 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    11:10

    Klára Helešicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    60 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    11:10

    Karolína Rumpová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    60 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    60 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:45

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    800 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.
    10:45

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    800 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.
    10:45

    Barbora Konečná

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    800 m - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    800 m - žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Zora Potůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    FOSFA Lokomotiva Břeclav

  • 21. 4.
    10:30

    Zbyněk Sem

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. míst
    skok daleký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. míst
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.
    10:30

    Viktorie Šebestíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Viktor Vykoukal

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Tamara Mank

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Sofie Sieklíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Robin Chládek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Richard Smolík

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Ondřej Šálek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Miroslava Jankechová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    800 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    800 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Lukáš Kubíček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Jan Tančinec

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.
    10:30

    Jakub Sýkora

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - dorostenci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - dorostenci

  • 21. 4.
    10:30

    Eliška Šuldesová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    800 m - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    800 m - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Dominik Cvrček

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:30

    Anna Šlancarová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 3 kg - žákyně

  • 21. 4.
    10:30

    Adéla Brůčková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žákyně

  • 21. 4.
    10:15

    Děčín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 21. 4.
    10:15

    Karel Macek

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    800 m - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    800 m - ml. žáci

  • 21. 4.
    10:00

    Veselí / Strážnice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    0:3

    Krajský přebor U13, 18. kolo

    0:3

  • 21. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov B

    U13 C

    1:5

    Okresní přebor mladších žáků, 17. kolo

    1:5

  • 21. 4.
    09:30

    Viktorie Urbánková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Veronika Janíková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1.místo
    skok daleký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1.místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Vendula Seďová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Sebastián Andrejev

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Sebastian Tručka

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Samuel Kos

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok vysoký - ml. žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Petr Lang

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    3. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Matěj Režňák

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    vrh koulí 4 kg - žáci

  • 21. 4.
    09:30

    Karolína Doležalová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    hod kriket. m. - ml. žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Daniela Nebenführová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - dorostenky

  • 21. 4.
    09:30

    Barbora Mrkvicová

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žákyně

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    2. místo
    skok daleký - žákyně

  • 21. 4.
    09:30

    Amélie Pekaříková

    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenky

    Okresní přebory žactva a dorostu - Břeclav

    1. místo
    skok daleký - dorostenky

  • 21. 4.
    09:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Orion Praha

    starší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    0:2

  • 20. 4.
    14:30

    Lanškroun


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 20. 4.
    13:00

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    2:2

    Okresní přebor mladších žáků, 16. kolo

    2:2

  • 20. 4.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FK Pelhřimov

    U17

    1:0

    MSDD-D mladší, 22. kolo

    1:0

  • 20. 4.
    12:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Uherské Hradiště

    starší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    0:2

  • 20. 4.
    10:45

    VAM Olomouc


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 20. 4.
    10:30

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    0:0

    Okresní přebor mladší přípravky, 12. kolo

    0:0

  • 20. 4.
    10:30

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    0:0

    Okresní přebor starší přípravky, 12. kolo

    0:0

  • 20. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Pelhřimov

    U19

    2:0

    MSDD-D starší, 22. kolo

    2:0

  • 20. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U15 B

    7:0

    Okresní přebor starších žáků, 14. kolo

    7:0

  • 20. 4.
    09:30

    Ostrava


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR U16Z - Dolní Břežany

    2:0

  • 20. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo
    soutěž družstev

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo
    soutěž družstev

  • 20. 4.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Ondrej Bezůšek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    2. místo

  • 20. 4.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Michal Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    2. místo

  • 20. 4.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 20. 4.

    Filip Chorvát

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Pohár osvobození, Sokolovna TJ Sokol Tvrdonice

    1. místo

  • 14. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Pohořelice

    U15 B

    5:3

    Okresní přebor starších žáků, 13. kolo

    5:3

  • 14. 4.
    09:00

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U17 - Lednice

    1. místo turnaje A

  • 14. 4.
    09:00

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U17 - Lednice

    3. místo turnaje A

  • 14. 4.
    09:00

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U17 - Lednice

    1. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.
    16:30

    MFK Vyškov


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:0

    MSDD-D mladší, 21. kolo

    7:0

  • 13. 4.
    14:30

    MFK Vyškov


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    4:2

    MSDD-D starší, 21. kolo

    4:2

  • 13. 4.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - FC Boskovice

    U13

    4:2

    Krajský přebor U13, 17. kolo

    4:2

  • 13. 4.
    09:00

    Šimon Spěvák

    KST FOSFA LVA

    1. místo útěchy turnaje B

    Krajský bodovací turnaj U11

    1. místo útěchy turnaje B

  • 13. 4.
    09:00

    Sam Šimon

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

    Krajský bodovací turnaj U11

    5.-8. místo turnaje B

  • 13. 4.
    09:00

    Rebeka Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11

    5.-8. místo turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    Marek Omelka

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje B

    Krajský bodovací turnaj U11

    5.-8. místo turnaje B

  • 13. 4.
    09:00

    Claudia Polanská

    KST FOSFA LVA

    2. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11 - Lednice

    2. místo turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11

    3. místo turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    Bolek Hladký

    KST FOSFA LVA

    3. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U11

    3. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Boskovice

    U15

    0:1

    Krajský přebor U15, 17. kolo

    0:1

  • 13. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U15 - Mikulčice

    2. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    Filip Svoboda

    KST FOSFA LVA

    3. místo útěchy turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U15 - Mikulčice

    3. místo útěchy turnaje A

  • 13. 4.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo turnaje A

    Krajský bodovací turnaj U15 - Mikulčice

    5.-8. místo turnaje A

  • 13. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velká cena Zdeňka Ludvíka - Sletová soutěž ČOS (Prostějov)

    3. místo

  • 13. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Labara Cup 2024 - Velká Bíteš

    2. místo

  • 13. 4.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Velká cena Zdeňka Ludvíka - Sletová soutěž ČOS (Prostějov)

    1. místo

  • 13. 4.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velká cena Zdeňka Ludvíka - Sletová soutěž ČOS (Prostějov)

    3. místo

  • 07. 4.
    14:15

    Nosislav/Němčice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:1

    okresní přebor starších žáků - 12. kolo

    4:1

  • 07. 4.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FC Žďár nad Sázavou

    U17

    1:3

    MSDD-D mladší, 20. kolo

    1:3

  • 07. 4.
    10:00

    Valtice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    14:6

    okresní přebor mladší přípravky - 11. kolo

    14:6

  • 07. 4.
    10:00

    Valtice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    10:9

    okresní přebor starší přípravky - 11. kolo

    10:9

  • 07. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Žďár nad Sázavou

    U19

    1:3

    MSDD-D starší, 20. kolo

    1:3

  • 07. 4.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U13 C

    2:3

    Okresní přebor mladších žáků - 15. kolo

    2:3

  • 07. 4.
    09:00

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 B

    0:1

    Okresní přebor mladších žáků - 15. kolo

    0:1

  • 07. 4.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    3. místo

  • 07. 4.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 07. 4.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    3. místo

  • 07. 4.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    1. místo

  • 07. 4.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 07. 4.

    Kryštof Chrobák

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 07. 4.

    Jan Pálka

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    3. místo

  • 07. 4.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Velikonoční turnaj - Uherské Hradiště

    2. místo

  • 06. 4.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Tatran Bohunice

    U13

    0:2

    Krajský přebor U13 - 16. kolo

    0:2

  • 06. 4.
    10:30

    TJ Sokol Jehnice


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:0

    Krajský přebor U18Z

    2:0

  • 06. 4.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Tatran Bohunice

    U15

    1:2

    krajský přebor U15 - 16. kolo

    1:2

  • 06. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    3.-4. místo
    čtyřhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    3.-4. místo
    čtyřhra

  • 06. 4.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    17.-24. místo
    dvouhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    17.-24. místo
    dvouhra

  • 06. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo
    dvouhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    9.-16. místo
    dvouhra

  • 06. 4.

    Bára Cupáková

    KST FOSFA LVA

    5.-8. místo
    čtyřhra

    MČR ve stolním tenisu U13 jednotlivců - Havířov

    5.-8. místo
    čtyřhra

  • 31. 3.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - Dolní Dunajovice

    U13 B

    15:0

    Okresní přebor mladších žáků, 14. kolo

    15:0

  • 31. 3.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov

    U15 B

    0:2

    Okresní přebor starších žáků, 11. kolo

    0:2

  • 30. 3.
    13:30

    Popice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13 C

    4:0

    Okresní přebor mladších žáků, 14. kolo

    4:0

  • 30. 3.
    12:15

    FC Chotěboř


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    2:1

    MSDD-D mladší, 19. kolo

    2:1

  • 30. 3.
    10:45

    FK Baník Ratíškovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:6

    Krajský přebor U13, 15. kolo

    2:6

  • 30. 3.
    10:00

    FC Chotěboř


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

    MSDD-D starší, 19. kolo

    6:0

  • 30. 3.
    09:00

    FK Baník Ratíškovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    12:1

    Krajský přebor U15, 15. kolo

    12:1

  • 29. 3.
    13:00

    VK Královo Pole Brno


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

    Krajský přebor U22Z

    1:3

  • 29. 3.
    10:00

    VK Královo Pole Brno


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

    Krajský přebor U22Z

    1:3

  • 24. 3.
    14:00

    SK Meteor Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    1:2

    Český pohár U18Z

    1:2

  • 24. 3.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U17

    0:6

    MSDD-D mladší - 18. kolo

    0:6

  • 24. 3.
    11:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Žďár nad Sázavovu

    mladší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    2:0

  • 24. 3.
    11:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ ABC Braník

    kadetky

    2:1

    Český pohár U18Z

    2:1

  • 24. 3.
    11:00

    TJ Svitavy


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:1

    Český pohár U20Z

    2:1

  • 24. 3.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U19

    0:1

    MSDD-D starší - 18. kolo

    0:1

  • 24. 3.
    09:00

    TJ Šumperk


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:1

    Český pohár U20Z

    2:1

  • 24. 3.
    09:00

    Staré Město


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    0:2

  • 24. 3.
    09:00

    Králův Dvůr


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    0:2

    Český pohár U18Z

    0:2

  • 23. 3.
    18:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Šlapanice

    mladší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    2:0

  • 23. 3.
    18:00

    VK Benešovská 1. volejbalová


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:1

    Český pohár U18Z

    2:1

  • 23. 3.
    16:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Volejbalový klub Karlovy Vary

    juniorky

    2:0

    Český pohár U20Z

    2:0

  • 23. 3.
    15:45

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Volejbal Přerov

    mladší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    0:2

  • 23. 3.
    15:30

    TJ Sokol Staré Město-Náchod


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:0

    Český pohár U18Z

    2:0

  • 23. 3.
    15:00

    TJ ABC Braník


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    2:0

    Český pohár U20Z

    2:0

  • 23. 3.
    14:30

    Frýdek-Místek


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    1:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    1:2

  • 23. 3.
    13:00

    Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    0:2

    Český pohár U20Z

    0:2

  • 23. 3.
    13:00

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - SC Spirit Říčany

    kadetky

    2:0

    Český pohár U18Z

    2:0

  • 23. 3.
    11:30

    SAVO Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    kadetky

    2:1

    Český pohár U18Z

    2:1

  • 23. 3.
    11:30

    Lanškroun


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    2:0

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    2:0

  • 23. 3.
    11:00

    SAVO Praha


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:2

    Český pohár U20Z

    1:2

  • 23. 3.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U13

    1:2

    krajský přebor U13 - 14. kolo

    1:2

  • 23. 3.
    09:00

    Uherské Hradiště


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně

    0:2

    Mistrovství ČR mladších žákyň (U14Z) - Přerov

    0:2

  • 23. 3.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sparta Brno

    U15

    1:3

    krajský přebor U15 - 14. kolo

    1:3

  • 23. 3.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    BTM JmSST kategorie U11 - Rájec-Jestřebí

    5.-8. místo

  • 23. 3.

    Jakub Král, Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    3. místo
    čtyřhra

  • 23. 3.

    Jakub Král, Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    1. místo
    čtyřhra mix

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    1. místo
    čtyřhra mix

  • 23. 3.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    3. místo
    dvouhra

  • 23. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory kategorie U17 - Brno

    3. místo
    dvouhra

  • 23. 3.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    BTM JmSST kategorie U11 - Rájec-Jestřebí

    5.-8. místo

  • 17. 3.
    11:40

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VO TJ Lanškroun B

    st. žákyně

    1:2

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    1:2

  • 17. 3.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna

    st. žákyně

    2:0

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:0

  • 16. 3.
    15:40

    Loko Plzeň B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně A

    2:1

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:1

  • 16. 3.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC Spirit Říčany

    st. žákyně

    2:1

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:1

  • 16. 3.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - START B6

    juniorky

    1:3

    krajský přebor U22Z

    1:3

  • 16. 3.
    12:45

    SC Znojmo B


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:1

    MSDD - D mladší, 17. kolo

    4:1

  • 16. 3.
    10:30

    SC Znojmo B


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    7:0

    MSDD - D starší, 17. kolo

    7:0

  • 16. 3.
    10:20

    VK Hronov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    st. žákyně

    2:1

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:1

  • 16. 3.
    10:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - START B6

    juniorky

    0:3

    krajský přebor U22Z

    0:3

  • 16. 3.
    09:00

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    st. žákyně

    2:0

    Český pohár U16Z - 3. finálové kolo - sk. I

    2:0

  • 10. 3.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FC Havlíčkův Brod

    U17

    0:3

    MSDD-D mladší, 16. kolo

    0:3

  • 10. 3.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Havlíčkův Brod

    U19

    2:4

    MSDD - D starší, 16. kolo

    2:4

  • 10. 3.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo útěchy turnaje A

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk

    16.-32. místo útěchy turnaje A

  • 10. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo turnaje B

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk

    16.-32. místo turnaje B

  • 10. 3.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U17 - Hustopeče

    2. místo útěchy turnaje A

  • 10. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo turnaje A

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U15 - Hluk

    9.-16. místo turnaje A

  • 10. 3.

    Dominik Svoboda

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo útěch turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U17 - Hustopeče

    16.-32. místo útěch turnaje A

  • 09. 3.
    14:15

    FOSFA Lokomotiva Břeclav A - START B6

    starší žákyně

    0:2

    finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice

    0:2

  • 09. 3.
    11:45

    TJ Sokol Šlapanice A


    FOSFA Lokomotiva Břeclav A

    starší žákyně

    1:2

    finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice

    1:2

  • 09. 3.
    10:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav A - TJ Junior Brno A

    starší žákyně

    1:2

    finálový turnaj krajského přeboru U16Z - Valtice

    1:2

  • 09. 3.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    5.-8. místo turnaje B

  • 09. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    9.-16. místo turnaje A

  • 09. 3.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo (čtyřhra)

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    3. místo (čtyřhra)

  • 09. 3.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    16.-32. místo turnaje B

    38. ročník Turnaj přátelství - BTM ČR U19 - Hluk

    16.-32. místo turnaje B

  • 09. 3.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo útěchy turnaje A

    Velká cena města Hustopečí - BTM ČR U13 - Hustopeče

    5.-8. místo útěchy turnaje A

  • 03. 3.
    13:30

    Štafeta

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 4x200 m

    (Smolík R., Drobilič L., Bína R., Kocman M.)
    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    2. místo
    Běh 4x200 m

  • 03. 3.
    11:40

    Robin Chládek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    4. místo
    skok vysoký

  • 03. 3.
    11:40

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    6. místo
    skok vysoký

  • 03. 3.
    11:40

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    1. místo
    Skok vysoký

  • 03. 3.
    11:15

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 300 m

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    1. místo
    běh 300 m

  • 03. 3.
    10:40

    Matyáš Kocman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    běh 800 m

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    1. místo
    běh 800 m

  • 03. 3.
    10:30

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    16. místo
    skok daleký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    16. místo
    skok daleký

  • 02. 3.
    13:00

    START B6


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    1:3

    krajský přebor U22Z - Brno-Žabovřesky

    1:3

  • 02. 3.
    11:45

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    2:0

  • 02. 3.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Minerva Boskovice

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    1:2

  • 02. 3.
    10:00

    START B6


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    juniorky

    3:2

    krajský přebor U22Z - Brno-Žabovřesky

    3:2

  • 02. 3.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    2:0

  • 02. 3.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    1. místo

  • 02. 3.

    Marek Barouš

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    2. místo

  • 02. 3.

    Anna Dippold

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    3. místo

  • 02. 3.

    Adam Daněk

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Lízátkový turnaj - Uherský Brod

    2. místo

  • 02. 3.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    běh 60 m

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    2. místo
    běh 60 m

  • 02. 3.

    Lukáš Drobilič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok daleký

    Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale, Praha - Stromovka

    2. místo
    skok daleký

  • 25. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    4.-8. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    4.-8. místo

  • 25. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    3. místo

  • 25. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    krajský turnaj U15 - Mikulov

    5.-8. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    3. místo

  • 25. 2.

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    3. místo

  • 25. 2.

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Martin Trojan

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Adéla Bulová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Turnaj přípravek - Prostějov (U10, U12, U14, U16, U18)

    1. místo

  • 25. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    15. místo
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    15. místo
    Skok vysoký

  • 25. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. misto
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    8. misto
    Skok vysoký

  • 25. 2.

    Nikita Mayerhofer

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    14. místo
    Vrh koulí 4 kg

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    14. místo
    Vrh koulí 4 kg

  • 25. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    12. místo
    Skok vysoký

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    12. místo
    Skok vysoký

  • 24. 2.
    14:15

    ZŠ Milénova C


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    2:0

    krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice

    2:0

  • 24. 2.
    11:45

    VK Znojmo-Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16Z - Břeclav

    2:0

  • 24. 2.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    starší žákyně B

    0:2

    krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice

    0:2

  • 24. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Předklášteří

    starší žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16Z - Břeclav

    2:0

  • 24. 2.
    09:00

    VK Znojmo-Přímětice B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně B

    1:2

    krajský přebor U16Z - Znojmo-Přímětice

    1:2

  • 24. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    starší žákyně A

    0:2

    krajský přebor U16Z - Břeclav

    0:2

  • 24. 2.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

    Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy sk. A

    krajský turnaj U13 - Mikulov

    3. místo útěchy sk. A

  • 24. 2.

    Filip Svoboda

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo

    krajský turnaj U13 - Mikulov

    5.-8. místo

  • 24. 2.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

    Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov

    9.-16. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

    Svinovská minipálka 2024 - BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov

    3. místo
    dvouhra nejmladších žákyň

  • 24. 2.

    Richard Březovič

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    7. místo
    vrh koulí 5 kg

    Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava

    7. místo
    vrh koulí 5 kg

  • 22. 2.

    Veronika Janíková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok daleký

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Skok daleký

  • 22. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 60 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Běh 60 m

  • 22. 2.

    Richard Smolík

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 150 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Běh 150 m

  • 22. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 300 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    2. místo
    Běh 300 m

  • 22. 2.

    Ondřej Varga

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Skok vysoký

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Skok vysoký

  • 22. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    Běh 60 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    6. místo
    Běh 60 m

  • 22. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    Běh 300 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    1. místo
    Běh 300 m

  • 22. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    Běh 150 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    3. místo
    Běh 150 m

  • 22. 2.

    Anna Karolína Adamcová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    Běh 60 m

    Youth Athletics Indoor Ostrava III

    2. místo
    Běh 60 m

  • 18. 2.
    15:40

    Volejbal Přerov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 18. 2.
    13:00

    SK Ruchadlo Zájezd


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 18. 2.
    10:20

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 17. 2.
    18:20

    VSK Baník Sokolov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 17. 2.
    13:00

    SK Slavia Praha - volejbal


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:1

    Český pohár U16 žákyň

    2:1

  • 17. 2.
    12:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:1

    Krajský přebor U22Z

    3:1

  • 17. 2.
    11:40

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

    Český pohár U16 žákyň

    0:2

  • 17. 2.
    09:00

    VK Madeta


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    2:0

    Český pohár U16 žákyň

    2:0

  • 17. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Královo Pole Brno

    juniorky

    3:0

    Krajský přebor U22Z

    3:0

  • 13. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    1. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Samuel Kos

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    6. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Matouš Jandek

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    5. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    5. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Julie Svobodová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Amélie Pekaříková

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    2. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    2. místo
    skok vysoký

  • 13. 2.

    Adriana Dlapalová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu

    4. místo
    skok vysoký

  • 11. 2.
    13:00

    TJ SOKOL LETOVICE


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadeti

    0:3

    Krajský přebor U20

    0:3

  • 11. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbalové sdružení Drásov

    Kadeti

    2:3

    Krajský přebor U20

    2:3

  • 11. 2.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B
    U15

    Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U19)

    3. místo turnaje B
    U15

  • 11. 2.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje útěchy A
    U17

    Velká cena města Hostinné (BTM ČR pro kategorie U13 a U17)

    2. místo turnaje útěchy A
    U17

  • 11. 2.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    5.-8 místo turnaje A
    U15

    Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U18)

    5.-8 místo turnaje A
    U15

  • 11. 2.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B
    U15

    Velká cena města Jaroměře (BTM ČR pro kategorie U15 a U19)

    5.-8. místo turnaje B
    U15

  • 11. 2.

    Daniel Herman

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    3. místo
    chůze 3000 m

    Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi v hale

    3. místo
    chůze 3000 m

  • 10. 2.
    11:45

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    2:0

  • 10. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    kadetky

    0:2

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    0:2

  • 10. 2.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18Z - Břeclav

    1:2

  • 10. 2.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    9.-16. místo

    krajský turnaj U13 - Hostinné

    9.-16. místo

  • 10. 2.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A
    U13

    Velká cena města Hostinné (BTM ČR pro kategorie U13 a U17)

    3. místo turnaje A
    U13

  • 10. 2.

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů

    1. místo

    Líšeňský pohár - ml. a st. žáci - Brno-Líšeň

    1. místo

  • 10. 2.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů

    3. místo

    Líšeňský pohár - ml. a st. žáci - Brno-Líšeň

    3. místo

  • 10. 2.

    Vítek Elsner

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    1. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT) - závody ve skoku vysokém

    1. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Vojtěch Homola

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    6. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Nikola Seďová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    8. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    8. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Jan Tančinec

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    4. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    4. místo
    skok vysoký

  • 10. 2.

    Adriana Dlapalová

    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    6. místo
    skok vysoký

    Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

    6. místo
    skok vysoký

  • 03. 2.
    13:00

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    1:3

    krajský přebor U22Z

    1:3

  • 03. 2.
    11:45

    TJ Sokol Újezd u Brna


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    X:2

    krajský přebor U16Z

    X:2

  • 03. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno A

    žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16Z

    2:0

  • 03. 2.
    10:00

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    0:3

    krajský přebor U22Z

    0:3

  • 03. 2.
    09.00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SK Beachvolleyball Slavkov

    žákyně A

    2:X

    krajský přebor U16Z

    2:X

  • 02. 2.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - ZŠ Milénova C

    žákyně B

    2:1

    krajský přebor U16Z

    2:1

  • 02. 2.
    13:00

    ZŠ Milénova B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

    Krajský přebor U16Z

    2:1

  • 02. 2.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov D

    žákyně B

    0:2

    krajský přebor U16Z

    0:2

  • 28. 1.
    14:00

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:1

  • 28. 1.
    13:00

    Volejbal Vyškov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    0:3

    krajský přebor kadetů, sk. C - SH Gymnázium Břeclav

    0:3

  • 28. 1.
    11:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Madeta

    žákyně

    0:2

    CP-U16Z - Šlapanice

    0:2

  • 28. 1.
    09:00

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

    CP-U16Z - Šlapanice

    0:2

  • 28. 1.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Hrušovany u Brna

    kadeti

    3:1

    krajský přebor kadetů, sk. C - SH Gymnázium Břeclav

    3:1

  • 28. 1.

    Rebeka Zechmeisterová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    - čtyřhra

    krajské přebory U13 - Strážnice

    3. místo
    - čtyřhra

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra - mix

    krajský turnaj U13 - Strážnice

    3. místo
    čtyřhra - mix

  • 28. 1.

    Jan Herman

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

    krajský turnaj U13 - Strážnice

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Filip Prchlík

    KST Fosfa LVA

    2. místo
    čtyřhra

    krajské přebory U19 - Lanžhot

    2. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    čtyřhra

    krajské přebory U19 - Lanžhot

    3. místo
    čtyřhra

  • 28. 1.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    3. místo - čtyřhra

    krajské přebory U13 - Strážnice

    3. místo - čtyřhra

  • 28. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory U13 - Strážnice

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.
    16:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - SC Spirit Říčany

    žákyně

    2:0

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:0

  • 27. 1.
    15:15

    VK Karlovy Vary B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:1

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:1

  • 27. 1.
    12:45

    SK Ještědská Liberec


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    2:0

    CP-U16Z - Šlapanice

    2:0

  • 27. 1.
    12:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22 - Břeclav

    3:0

  • 27. 1.
    09:00

    VO TJ Lanškroun B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně

    0:2

    CP-U16Z - Šlapanice

    0:2

  • 27. 1.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Veselí nad Moravou

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22 - Břeclav

    3:0

  • 27. 1.

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    3. místo - dvouhra

    krajské přebory U15 - Hodonín

    3. místo - dvouhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

    krajské přebory U15 - Hodonín)

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo
    dvouhra

    krajské přebory U15 - Hodonín

    3. místo
    dvouhra

  • 27. 1.

    Bára Cupáková

    KST Fosfa LVA

    2. místo - čtyřhra

    krajské přebory U15 - Hodonín

    2. místo - čtyřhra

  • 27. 1.

    Bolek Hladký

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy

    krajský turnaj U11 - Strážnice

    2. místo útěchy

  • 20. 1.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Brna A

    žákyně B

    0:2

    krajský přebor U16 - Vyškov

    0:2

  • 20. 1.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - KP Brno B

    žákyně A

    2:1

    krajský přebor U16 - Předklášteří

    2:1

  • 20. 1.
    13:00

    Volejbal Vyškov D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně B

    2:1

    krajský přebor U16 - Vyškov

    2:1

  • 20. 1.
    13:00

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

    krajský přebor U16 - Předklášteří

    2:0

  • 20. 1.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    žákyně B

    2:0

    krajský přebor U16 - Vyškov

    2:0

  • 20. 1.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo-Přímětice

    žákyně A

    1:2

    krajský přebor U16 - Předklášteří

    1:2

  • 14. 1.
    13:00

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

    krajský přebor U22 - Brno-Jehnice

    3:2

  • 14. 1.
    11:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Letovice

    kadeti

    0:3

    krajský přebor U20 - Rousínov

    0:3

  • 14. 1.
    10:00

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    juniorky

    3:2

    krajský přebor U22 - Brno-Jehnice

    3:2

  • 14. 1.
    09:00

    Beach club Zlín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:1

    krajský přebor U20 - Rousínov

    3:1

  • 13. 1.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18Z - Hustopeče

    2:0

  • 13. 1.
    10:30

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

    krajský přebor U18Z - Hustopeče

    0:2

  • 13. 1.
    09:00

    KP Brno


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    Kadetky

    0:2

    Krajský přebor U18Z - Hustopeče

    0:2

  • 06. 1.
    14:15

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    2:1

    Krajský přebor U16 - Znojmo

    2:1

  • 06. 1.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - ZŠ Milénova B

    žákyně

    2:0

    Krajský přebor U16 - Brno

    2:0

  • 06. 1.
    13:00

    VK Brno B


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

    Krajský přebor U16 - Brno

    0:2

  • 06. 1.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - Start B6

    žákyně

    2:1

    Krajský přebor U16 - Znojmo

    2:1

  • 06. 1.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - TJ Sokol Bučovice

    žákyně

    2:0

    Krajský přebor U16 - Brno

    2:0

  • 06. 1.
    09:00

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

    Krajský přebor U16 - Znojmo

    1:2

  • 16. 12.
    11:45

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18, Břeclav

    1:2

  • 16. 12.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18, Břeclav

    1:2

  • 16. 12.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Minerva Boskovice

    kadetky

    0:2

    krajský přebor U18, Břeclav

    0:2

  • 09. 12.
    15:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov C

    mladší žákyně B

    2:1

    Krajský přebor U16 - Vyškov - Dědice

    2:1

  • 09. 12.
    11:45

    ZŠ Milénova - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    2:1

    Krajský přebor U16 Vyškov - Dědice

    2:1

  • 09. 12.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - TJ JUNIOR Brno A

    mladší žákyně A

    2:0

    Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice

    2:0

  • 09. 12.
    10:30

    VK Znojmo - Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    mladší žákyně B

    2:0

    Krajský přebor U16 - Vyškov - Dědice

    2:0

  • 09. 12.
    09:00

    VK Znojmo - Přímětice A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    1:2

    Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice

    1:2

  • 09. 12.

    TJ Sokol Předklášteří


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    mladší žákyně A

    2:1

    Krajský přebor U16 - Znojmo - Přímětice

    2:1

  • 03. 12.
    15:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

    krajský přebor U20, Břeclav

    3:1

  • 03. 12.
    11:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno

    juniorky

    3:1

    krajský přebor U20, Břeclav

    3:1

  • 26. 11.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:1

    krajský přebor U22, Břeclav

    3:1

  • 26. 11.
    10:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Šlapanice

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22, Břeclav

    3:0

  • 26. 11.

    Jakub Král

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    16.-32. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    1. místo turnaje B

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U17

    1. místo turnaje B

  • 26. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    9.-16. místo turnaje A

  • 26. 11.

    Dominik Pavlík

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U17

    jedna výhra ve skupině

  • 26. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U15

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Junior Brno

    starší žákyně

    2:1

    Krajský přebor U18Z, Ivančice

    2:1

  • 25. 11.
    10:30

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    starší žákyně

    0:2

    Krajský přebor U18Z, Ivančice

    0:2

  • 25. 11.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    starší žákyně

    1:2

    krajský přebor U18Z, Ivančice

    1:2

  • 25. 11.

    Rebecca Zechmeisterová

    KST FOSFA LVA

    jedna výhra ve skupině

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    jedna výhra ve skupině

  • 25. 11.

    Jan Herman

    KST FOSFA LVA

    3. místo turnaje B

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    3. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Jakub Cupák

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje A

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    16.-32. místo turnaje A

  • 25. 11.

    Filip Prchlík

    KST FOSFA LVA

    16.-32. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U19

    16.-32. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Eliška Kopřivová

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje B

    EUROMASTER Velká cena Jablonce nad Nisou - BTM ČR U19

    9.-16. místo turnaje B

  • 25. 11.

    Barbora Cupáková

    KST FOSFA LVA

    9.-16. místo turnaje A

    Stoten.cz Velká cena Liberce - BTM ČR U13

    9.-16. místo turnaje A

  • 19. 11.
    14:00

    Volejbalové sdružení Drásov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

    krajský pohár U20 - Břeclav

    3:0

  • 19. 11.
    12:15

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    7:0

    MSDD-D mladší, 1. kolo

    7:0

  • 19. 11.
    10:00

    FC Havlíčkův Brod


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    6:0

    MSDD-D starší, 1. kolo

    6:0

  • 19. 11.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Beach club Zlín

    kadeti

    3:2

    krajský pohár U20 - Břeclav

    3:2

  • 18. 11.
    09:15

    Roman Kaňa

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    1. místo

    Šampionát Moravy mláďat a mladšího žactva (U10, WU12, MU12) - Veselí nad Moravou

    1. místo

  • 18. 11.
    09:15

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Šampionát Moravy mláďat a mladšího žactva (U10, WU12, MU12) - Veselí nad Moravou

    3. místo

  • 12. 11.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U17

    2:2

    MSDD-D mladší, 15. kolo

    2:2

  • 12. 11.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Velké Meziříčí

    U19

    3:1

    MSDD-D starší, 15. kolo

    3:1

  • 12. 11.
    08:30

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    3. místo útěchy turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U17+U19 - Strážnice

    3. místo útěchy turnaje A

  • 12. 11.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U13 - Moravský Krumlov

    2. místo turnaje A

  • 12. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U13 - Moravský Krumlov

    5.-8. místo turnaje A

  • 11. 11.
    15:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří

    mladší žákyně A

    1:2

    krajský pohár žákyň, Předklášteří

    1:2

  • 11. 11.
    11:45

    VK Znojmo


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně B

    2:0

    krajský pohár žákyň, sk. E

    2:0

  • 11. 11.
    11:45

    KP Brno B


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    1:2

    krajský pohár žákyň, Předklášteří

    1:2

  • 11. 11.
    10:30

    VK Znojmo - Přímětice A


    FOSFA Lokomotiva Břeclav

    mladší žákyně A

    2:0

    krajský pohár žákyň, Předklášteří

    2:0

  • 11. 11.
    10:30

    FOSFA Lokomotiva Břeclav - TJ Slovan Ivančice

    mladší žákyně B

    2:0

    krajský pohár žákyň, sk. E

    2:0

  • 11. 11.
    09:00

    FOSFA Lokomotiva břeclav - VK Brno A

    mladší žákyně B

    2:1

    krajský pohár žákyň, sk. E

    2:1

  • 11. 11.
    08:30

    Jakub Král

    KST Fosfa LVA

    5.- 8. místo turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U15 - Strážnice

    5.- 8. místo turnaje A

  • 11. 11.
    08:30

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    bodovací turnaj mládeže JmK kategorie U15 - Strážnice

    2. místo útěchy turnaje A

  • 11. 11.
    08:30

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jaroslava Krásného - Kostice, U12

    3. místo

  • 11. 11.
    08:30

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jaroslava Krásného - Kostice, U12

    3. místo

  • 11. 11.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    1. místo útěchy

    BTM ČR 2023/24 – U11 Moravský Krumlov

    1. místo útěchy

  • 11. 11.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo

    BTM ČR 2023/24 – U11 Moravský Krumlov

    3. místo

  • 05. 11.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Charvátská Nová Ves

    U13-B

    9:0

    Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo

    9:0

  • 05. 11.
    10:45

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    2:1

    Krajský přebor U13, 1. kolo

    2:1

  • 05. 11.
    10:00

    Krumvíř


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

    Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo

    12:0

  • 05. 11.
    09:00

    FC Ivančice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    4:1

    Krajský přebor U15

    4:1

  • 04. 11.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VS Cobry Drásov

    kadetky

    2:1

    Krajský přebor U18, Kuřim

    2:1

  • 04. 11.
    13:00

    DDM Kuřim


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

    Krajský přebor U18, Kuřim

    0:2

  • 04. 11.
    12:15

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    10:0

    MSDD-D mladší, 14. kolo

    10:0

  • 04. 11.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Agrotec Hustopeče

    kadetky

    0:2

    Krajský přebor U18, Kuřim

    0:2

  • 04. 11.
    10:30

    FOSFA MSK Břeclav - Ivaň / Vranovice

    U15-B

    6:2

    Okresní přebor starších žáků, 1. kolo

    6:2

  • 04. 11.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U9, U8

    3:8

    Okresní přebor mladších přípravek, 10. kolo

    3:8

  • 04. 11.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Podivín

    U11, U10

    0:0

    Okresní přebor starších přípravek, 10. kolo

    0:0

  • 04. 11.
    10:00

    FK Hodonín


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

    MSDD-D starší, 14. kolo

    1:0

  • 04. 11.

    Václav Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    13. místo
    (kat. do 73kg)

    Přebor České republiky starších žáků - Ostrava13

    13. místo
    (kat. do 73kg)

  • 04. 11.

    Tobiáš Drajna

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    9. místo
    (kat. do 55 kg)

    Přebor České republiky starších žáků - Ostrava

    9. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 04. 11.

    Jakub Průdek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    12. místo
    (kat. do 55 kg)

    Přebor České republiky starších žáků - Ostrava

    12. místo
    (kat. do 55 kg)

  • 29. 10.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U17

    1:3

    MSDD-D mladší, 13. kolo

    1:3

  • 29. 10.
    10:45

    Pohořelice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    12:0

    Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo

    12:0

  • 29. 10.
    10:00

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    34:0

    Okresní přebor mladší přípravky, 9. kolo

    34:0

  • 29. 10.
    10:00

    Velké Bílovice


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:15

    okresní přebor starší přípravky, 9. kolo

    6:15

  • 29. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Svratka Brno

    U19

    1:6

    MSDD-D starší, 13. kolo

    1:6

  • 28. 10.
    12:00

    Nosislav / Němčice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    0:0

    Okresní přebor mladších žáků, 11. kolo

    0:0

  • 28. 10.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U13

    9:1

    Krajský přebor U13, 13. kolo

    9:1

  • 28. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FK Blansko

    U15

    3:2

    Krajský přebor U15, 13. kolo

    3:2

  • 22. 10.
    12:15

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    3:0

    MSDD-D mladší, 12. kolo

    3:0

  • 22. 10.
    10:45

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    1:1

    krajský přebor U13, 12. kolo

    1:1

  • 22. 10.
    10:00

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    1:0

    MSDD-D starší, 12. kolo

    1:0

  • 22. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U9, U8

    8:11

    okresní přebor mladších přípravek, 8. kolo

    8:11

  • 22. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Dolní Dunajovice

    U13-C

    1:8

    okresní přebor mladších žáků, 10. kolo

    1:8

  • 22. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U11, U10

    10:3

    okresní přebor starší přípravy, 8. kolo

    10:3

  • 22. 10.
    09:00

    FC Dosta Bystrc


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    0:2

    Krajský přebor U15, 12. kolo

    0:2

  • 21. 10.
    15:30Lo

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

    žákyně

    2:1

    krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice

    2:1

  • 21. 10.
    11:45

    TJ JUNIOR Brno A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

    krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav

    1:2

  • 21. 10.
    11:45

    KP Brno D


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    0:2

    krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice

    0:2

  • 21. 10.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Mikulov B

    U13-B

    9:0

    okresní přebor mladších žáků, 10. kolo

    9:0

  • 21. 10.
    10:30

    TJ Slovan Ivančice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    žákyně

    2:1

    krajský přebor žákyň, sk. B, Bučovice

    2:1

  • 21. 10.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo-Přímětice A

    žákyně

    0:2

    krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav

    0:2

  • 21. 10.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:1

    krajský přebor žákyň, sk. A, Břeclav

    2:1

  • 21. 10.
    09:00

    Vojtěch Gigerich

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    4. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    4. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Tomáš Polách

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Samuel Rusnok

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Radim Zajíc

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Ondřej Křivánek

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Ondřej Děd

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    2. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Nikol Dědová

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    3. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    3. místo

  • 21. 10.
    09:00

    Martin Barcůch

    Soukromá škola bojových sportů Břeclav

    2. místo

    Memoriál Jiřího Hasila, Tvrdonice

    2. místo

  • 21. 10.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Hustopeče B

    U15-B

    3:0

    okresní přebor starších žáků, 10. kolo

    3:0

  • 15. 10.
    14:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo - Přímětice

    kadeti

    0:3

    krajský přebor U20, Znojmo

    0:3

  • 15. 10.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22, Gymnázium Břeclav

    3:0

  • 15. 10.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U17

    1:1

    MSDD-D mladší, 11. kolo

    1:1

  • 15. 10.
    11:30

    START B6


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadeti

    3:0

    krajský přebor U20, Znojmo

    3:0

  • 15. 10.
    10:30

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    8:6

    okresní přebor mladší přípravky, 7. kolo

    8:6

  • 15. 10.
    10:30

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    4:31

    okresní přebor starší přípravky, 7. kolo

    4:31

  • 15. 10.
    10:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel Letohrad

    žákyně A

    2:1

    Český pohár U16

    2:1

  • 15. 10.
    10:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice

    juniorky

    3:0

    krajský přebor U22, Gymnázium Břeclav

    3:0

  • 15. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U13-B

    4:0

    okresní přebor mladších žáků, 9. kolo

    4:0

  • 15. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FC Slovan Rosice

    U19

    0:6

    MSDD-D starší, 11. kolo

    0:6

  • 15. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Krumvíř

    U15-B

    2:2

    okresní přebor starších žáků, 9. kolo

    2:2

  • 15. 10.
    09:00

    Sokol Pouchov


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    0:2

    Český pohár U16

    0:2

  • 15. 10.

    Sára Kratochvílová

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    BTM JmSST kategorie U11, Strážnice

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    2. místo útěchy turnaje A

    BTM JmSST kategorie U15 Rájec

    2. místo útěchy turnaje A

  • 15. 10.

    Claudia Polanská

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje A

    BTM JmSST kategorie U11, Strážnice

    2. místo turnaje A

  • 15. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje B

    BTM JmSST kategorie U15 Rájec

    3. místo turnaje B

  • 14. 10.
    17:15

    SVK Nový Jičín


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

    Český pohár U16

    2:0

  • 14. 10.
    14:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - VoCe

    žákyně A

    0:2

    Český pohár U16

    0:2

  • 14. 10.
    12:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Jičín

    žákyně A

    1:2

    Český pohár U16

    1:2

  • 14. 10.
    11:45

    TJ Sokol Jehnice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18, Hustopeče

    2:0

  • 14. 10.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U13

    14:1

    krajský přebor U13, 11. kolo

    14:1

  • 14. 10.
    11:15

    Volejbal Znojmo


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    žákyně A

    2:0

    Český pohár U16

    2:0

  • 14. 10.
    10:45

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    23:0

    okresní přebor mladších žáků, 9. kolo

    23:0

  • 14. 10.
    10:30

    TJ Sokol Šlapanice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    1:2

    krajský přebor U18, Hustopeče

    1:2

  • 14. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - FKM Podluží

    U15

    5:1

    krajský přebor U15, 11. kolo

    5:1

  • 14. 10.
    09:00

    Orel Křenovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor U18, Hustopeče

    2:0

  • 14. 10.

    Jakub Cupák

    KST Fosfa LVA

    3. místo turnaje A

    BTM JmSST kategorie U13, Strážnice

    3. místo turnaje A

  • 14. 10.

    Eliška Kopřivová

    KST Fosfa LVA

    2. místo turnaje B

    BTM JmSST kategorie U19, Rájec

    2. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Dominik Pavlík

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje B

    BTM JmSST kategorie U19, Rájec

    5.-8. místo turnaje B

  • 14. 10.

    Barbora Cupáková

    KST Fosfa LVA

    5.-8. místo turnaje A

    BTM JmSST kategorie U13, Strážnice

    5.-8. místo turnaje A

  • 11. 10.
    16:30

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    4:0

    MSDD-D mladší, 10. kolo

    4:0

  • 11. 10.
    15:30

    Sokol Lanžhot


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    4:0

    Okresní přebor starších žáků - 5. kolo

    4:0

  • 08. 10.
    10:00

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    1:2

    okresní přebor mladších žáků, 8. kolo

    1:2

  • 08. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břelcav - Kobylí / Bořetice

    U13-C

    0:15

    okresní přebor mladších žáků, 8. kolo

    0:15

  • 08. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U9, U8

    12:24

    okresní přebor mladších přípravek, sk. A - 6. kolo

    12:24

  • 08. 10.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Rakvice

    U11, U10

    4:4

    okresní přebor starších přípravek sk. A, 6. kolo

    4:4

  • 07. 10.
    14:15

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - KP Brno B

    žákyně

    2:0

    krajský přebor U16 dívky, Brno

    2:0

  • 07. 10.
    13:30

    Podivín


    FOSFA MSK Břeclav

    U15 B

    1:6

    okresní přebor starších žáků, 8. kolo

    1:6

  • 07. 10.
    13:00

    ZŠ Milénova A


    Lokomotiva Fosfa Břeclav A

    žákyně

    1:2

    krajský přebor U16 dívky, Brno

    1:2

  • 07. 10.
    13:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Volejbal Vyškov D

    0:2

    krajský přebor U16 dívky, Hustopeče

    0:2

  • 07. 10.
    11:45

    Volejbal Vyškov D - Lokomotiva Fosfa Břeclav B

    1:2

    krajský přebor U16 dívky, Hustopeče

    1:2

  • 07. 10.
    11:30

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13

    3:4

    Krajský přebor mladších žáků - 10. kolo

    3:4

  • 07. 10.
    10:30

    Lokomotiva Fosfa Břeclav A - VK Znojmo - Přímětice A

    žákyně

    0:2

    krajský přebor U16, Brno

    0:2

  • 07. 10.
    10:00

    Třebíč


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    7:0

    MSDD-D starší, 10. kolo

    7:0

  • 07. 10.
    09:30

    ČAFC Židenice


    FOSFA MSK Břeclav

    U15

    1:2

    Krajský přebor starších žáků - 10. kolo

    1:2

  • 07. 10.
    09:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna

    žákyně

    1:2

    krajský přebor U16 dívky, Hustopeče

    1:2

  • 01. 10.
    14:30

    Charvátská Nová Ves


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-C

    7:1

    okresní přebor mladších žáků, 7. kolo

    7:1

  • 01. 10.
    10:00

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U8, U9

    10:4

    Okresní přebor mladších přípravek, sk. A, 5. kolo

    10:4

  • 01. 10.
    10:00

    Hrušky


    FOSFA MSK Břeclav

    U10, U11

    2:24

    Okresní přebor starších přípravek, sk. A, 5. kolo

    2:24

  • 01. 10.
    09:00

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U15-B

    3:3

    okresní přebor starších žáků - 7. kolo

    3:3

  • 01. 10.

    Jakub Král

    základní skupina turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Jakub Cupák

    základní skupina turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Filip Svoboda

    základní skupina turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    základní skupina turnaje B

  • 01. 10.

    Eliška Kopřivová

    semifinále útěchy turnaje A

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    semifinále útěchy turnaje A

  • 01. 10.

    Barbora Cupáková

    čtvrtfinále turnaje B

    Velká cena Města Havířov BTM ČR U15

    čtvrtfinále turnaje B

  • 30. 9.
    9:15

    Václav Gigerich

    1. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    1. místo

  • 30. 9.
    9:00

    VK Znojmo-Přímětice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    2:0

    krajský přebor JM-U18Z - Znojmo

    2:0

  • 30. 9.
    14:15

    TJ Minerva Boskovice


    Lokomotiva Fosfa Břeclav

    kadetky

    0:2

    krajský přebor JM-U18Z - Znojmo

    0:2

  • 30. 9.
    12:45

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U17

    16:0

    MSDD-D mladší, 9. kolo

    16:0

  • 30. 9.
    11:45

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov, z.s.

    kadetky

    0:2

    krajský přebor JM-U18Z - Znojmo

    0:2

  • 30. 9.
    11:45

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U13

    6:2

    krajský přebor U13 - 9. kolo

    6:2

  • 30. 9.
    10:45

    FOSFA MSK Břeclav - Popice

    U13-B

    1:1

    Okresní přebor mladších žáků - 7. kolo

    1:1

  • 30. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - TJ Moravan Lednice

    U15

    4:0

    krajský přebor U15 - 9. kolo

    4:0

  • 30. 9.
    10:00

    FK Blansko


    FOSFA MSK Břeclav

    U19

    8:1

    MSDD-D starší, 9. kolo

    8:1

  • 30. 9.

    Jakub Cupák

    finále útěchy turnaje B

    BTM ČR Ostrava 2023 U13

    finále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Claudia Polanská

    čtvrtfinále útěchy turnaje B

    BTM ČR Ostrava 2023 U13

    čtvrtfinále útěchy turnaje B

  • 30. 9.

    Vojtěch Gigerich

    3. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    3. místo

  • 30. 9.

    Tobiáš Draina

    2. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    2. místo

  • 30. 9.

    Jan Pálka

    3. místo

    Velká cena Adamova (U10, U12, U14, U16)

    3. místo

  • 28. 9.
    12:15

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U17

    0:5

    MSDD-D mladší, 2. kolo

    0:5

  • 28. 9.
    10:45

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U9, U8

    5:12

    okresní přebor mladších přípravek - 11. kolo

    5:12

  • 28. 9.
    10:45

    Mikulov


    FOSFA MSK Břeclav

    U11, U10

    6:10

    okresní přebor starších přípravek - 11. kolo

    6:10

  • 28. 9.
    10:00

    Kobylí / Bořetice


    FOSFA MSK Břeclav

    U13-B

    3:0

    okresní přebor mladších žáků - 13. kolo

    3:0

  • 28. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - SC Znojmo B

    U19

    1:2

    MSDD-D starší, 2. kolo

    1:2

  • 28. 9.
    10:00

    FOSFA MSK Břeclav - Sokol Lanžhot

    U13-C

    0:16

    okresní přebor mladších žáků - 13. kolo

    0:16

  • 24. 9.
    9:00

    Lokomotiva Fosfa Břeclav - Volejbal Vyškov

    kadeti

    2:0